Poznam młodych ludzi

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez Mar_Titta » 15 sty 2013, 18:14 Re: Poznam młodych ludzi

Hello. Wpadłam się przywitać, Marta ;). Jako, że mieszkam sama i ciągle mi się nudzi, może ktoś czasem chciałby ponudzić się ze mną gdzieś na mieście, bo brakuje mi polskiego języka ;) a jestem tu już od miesiąca. Pozdrawiam ;]
Avatar użytkownika
Mar_Titta
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 15 sty 2013, 18:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez gumisiaczek » 18 sty 2013, 21:14 Re: Poznam młodych ludzi

Dolaczam sie itka28 mieszkam niedaleko dudley mam 18 lat jak ci pasuje to pisz na priv.

Powiem wam szczerze ze mieszkam tu od ponad 4 lat i z polakami trzeba uwazac strasznie!

gumisiaczek
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 29
Dołączyła: 20 lut 2011, 13:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 19 sty 2013, 20:49 Re: Poznam młodych ludzi

nie strasz dziewczyny :) niekazdy jest be i niedobry :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez gumisiaczek » 20 sty 2013, 14:55 Re: Poznam młodych ludzi

Nie strasze ale przestrzegam:) wiem wiem, jak ktos "samotny" to ja szukam normalnych polskich znajomych!

gumisiaczek
Początkujący
 
 
Posty: 35
Wiek: 29
Dołączyła: 20 lut 2011, 13:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 20 sty 2013, 17:53 Re: Poznam młodych ludzi

malenkagdz, Pani jak zwykle z pazurkami... no nie kazdy nie kazdy... :)
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 21 sty 2013, 15:36 Re: Poznam młodych ludzi

jakimi pazurkami ? bo ja nie bardzo wiem o co chodzi
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 21 sty 2013, 16:04 Re: Poznam młodych ludzi

malenkagdz, tymi ladnymi pokolorowanymi na fioletowo? (byc moze to nie ten kolor, ale pamietaj, ze jestem facetem i moja paleta barw jest bardzo ograniczona)

Nikt tutaj nikogo nie straszy, ale dystans przynajmniej na poczatku, trzeba miec do wszystkich... tak tak i mowi to ten, ktory sam tego nauczyc sie nie moze... choc pracuje nad soba :)

PS szczerze to na duzym zdjeciu tez nie wiem jaki kolor tych pazurkow :D
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 21 sty 2013, 18:19 Re: Poznam młodych ludzi

czerwony :roll:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 21 sty 2013, 20:50 Re: Poznam młodych ludzi

malenkagdz, pozostaje mi tylko uwierzyc na slowo:) bo nijak mi to z konfrontowac:P
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 21 sty 2013, 22:28 Re: Poznam młodych ludzi

no ja wiem na jaki byly malowane ;)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 22 sty 2013, 05:28 Re: Poznam młodych ludzi

malenkagdz, Zaiste;) byloby dziwnie jakby Pani nie wiedziala:)

Dodano: -- 22 sty 2013, o 19:42 --

a tak apropos tematu posta, to co z tym poznawaniem ludzi? No dobra przyznaje, moze mlody nie jestem, ale... zawsze bede mlody duchem:D

Watek bardzo fajny, tylko jakos ucichl... zobserwowac by mozna, w co poniektorych dzialach, wyrazana chec ludzi do poznawania sie, tylko szkoda, ze to jakos na pisaniu przed ekranem sie konczy <mysli> moze by cos trzeba zmienic i ruszyc sie gdzies sie poznac?
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez izasaturn » 22 sty 2013, 21:01 Re: Poznam młodych ludzi

Jesli wszyscy sa chętni na poznanie nowych osób to można zorganizowac spotkanie forumowiczów w starszej grupie wiekowej chyba w miare często ktos się tym zajmuje z młodymi widzę trochę gorzej ... ja tu jestem od nie dawna i nie znam żadnych fajnych miejsc ale jeśli ktos zna to niech podrzuci kilka ciekawych pomysłow można cos wybrać wspólnie i ustalic jakis optymalny termin dla każdego jesli oczywiście są jacyś chętni nadal ..:)

izasaturn
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 15 gru 2012, 21:46
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 22 sty 2013, 21:09 Re: Poznam młodych ludzi

izasaturn, ja mam kilka fajnych i ciekawych miejsc, zalezy czy rozmawiamy o wyjsciu na piwo, zeby pogadac, czy cos bardziej pod chmurka <mysli>

Tylko chyba chetnych jakos brak... ;)
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 22 sty 2013, 22:16 Re: Poznam młodych ludzi

izasaturn napisał(a):spotkanie forumowiczów w starszej grupie wiekowej chyba w miare często ktos się tym zajmuje

No akurat powiem że troszkę w naszej starszej grupie wspomagam Grażynkę w organizacji spotkań i niema problemu abyście dołączyli do nas każdy z nas na co dzień pracuje z takimi młodszymi czy mieszka.Na ostatnim spotkaniu były osoby młodsze i nikt problemu nie robił.Jak widać w temacie następne spotkanie jest w centrum sam nie wiem czy dam rade wyskoczyć bo to piątek i pracuje do puzna ale imprezka zapowiada się ok pub czy tam klub posiada kilka sal gdzie na każdej grana jest inna muzyka.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez michas2525 » 24 sty 2013, 08:11 Re: Poznam młodych ludzi

Halo!

Ja niestety w piatek tez nie dam rady, bardzo chetnie bym przyszedl, ale niestety praca praca i jeszcze raz praca, podobno uszlachetnia, ale czy aby w nocy tez? <mysli>

... no i nie wiem czy to miejsce mi odpowiada, tak troche bardzo nie przepadam za Risa... niby wszystko fajnie, ale... myslalem ostatnio, zeby wybrac sie do "YardBird", juz dawno dawno tam nie bylem, co prawda, lokal nie jest tak duzy jak "Risa" ale ma swoja dusze i kazdy znajdzie tam klimat dla siebie... tak mysle :)
"...trzymam fason... wierzę w Boga... Jestem prawdziwy..."
Avatar użytkownika
michas2525
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Wiek: 39
Dołączył: 12 paź 2009, 06:05
Lokalizacja: Birmingham/Kielce
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE

cron