Grill - ognicho dla forumowiczow.

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez Joanna81 » 24 kwi 2013, 18:06 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Nie trzy czwarte tylko cztery piate.

Joanna81
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 24 cze 2012, 17:21
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez boszka » 24 kwi 2013, 19:45 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Hej. I co z tego ze będzie ładna pogoda ,jak będzie wietrznie ???? To Nikt nie da pozwolenia naszemu organizatorowi, no chyba że zrobi w namiocie !!!!!

Dodano: -- 24 kwi 2013, 19:46 --

Hej. I co z tego ze będzie ładna pogoda ,jak będzie wietrznie ???? To Nikt nie da pozwolenia naszemu organizatorowi, no chyba że zrobi w namiocie !!!!!

boszka
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 6 sty 2013, 11:54
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 25 kwi 2013, 07:14 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

wiatry sa tu prawie zawsze

Dodano: -- 25 kwi 2013, 08:14 --

wiatry sa tu prawie zawsze

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez jaackoo » 26 kwi 2013, 19:15 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Czyli dalej nic nie wiadomo? Bo kiełbasa w lodówce i nie wiem czy jeść ją czy jeszcze trzymać aż zzielenieje :P

jaackoo
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 wrz 2007, 19:54
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 26 kwi 2013, 22:20 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Jak nie jestes pewnien czy jesc czy czekac az zzielenieje to najlepsze rozwiazanie to czekaj az zzielenieje a pozniej zjedz i problem z glowy ;) :D
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mellaniee » 27 kwi 2013, 13:02 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

dolaczam sie.
Warto juz kupic kielbase? Czy termin bardzo odlegly? ;p
Avatar użytkownika
mellaniee
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 33
Dołączyła: 8 kwi 2012, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez boszka » 27 kwi 2013, 13:28 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

mellaniee napisał(a):dolaczam sie.
Warto juz kupic kielbase? Czy termin bardzo odlegly? ;p
mellaniee napisał(a):dolaczam sie.
Warto juz kupic kielbase? Czy termin bardzo odlegly? ;p
Nie kupuj :!: :!: :!: Lepiej kup prosiaka, podtucz go i potem przerób na kiełbasę.Zdążysz na termin jaki nam organizator zaproponuje, aha jeszcze te przeklęte wiatry, rozumiesz :?: :?: :?: Hej. :roza:

boszka
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 6 sty 2013, 11:54
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 27 kwi 2013, 16:10 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

nie rozumiem, dlaczego niektorzy z Was maja jakies ukryte pretensje do organizotora, ze jeszcze nic nie ustalone. kolega zaproponowal, zabral sie za organizacje. skoro sie nie odzywa, widocznie ma powod. skoro Wam cos nie pasuje, sami zabierzcie sie za to, a nie sie nabijacie... :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 27 kwi 2013, 18:36 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Większość myśli że to Polska bach w sobotę pod las rozpalić ogień drzewa sporo bo przy lesie.Ale to jest Anglia jak ktoś chętny nie napali gdzie ogień a reszta przyjedzie tylko zobaczymy ile to potrwa i do tego problemy.Raz że jest to ognisko trzeba uzyskać zgodę drugi miejsce i dalej drzewo,jak wiadomo nie jest to wyskok 2-3 osób na kiełbaskę jak widać chętnych nie brakuje to też trzeba udzielić informacji że to impreza większym gronie.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez firma-arek » 27 kwi 2013, 20:55 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

A dla mnie ten caly temat ogniska i rozmowy ze strazakami jest lekko naciagany.
Z tego co sie orientuje w UK jest zakaz robienia ognisk i straz pozarna nie ma tu nic do gadania. jedyne miejsca gdzie mozna zrobic ogniska to prywatne kampingi.

Na forum juz bylo kilka tematow i zawsze sie kończyło na tym samym. ZAKAZ

Nie wiem gdzie organizator chce zrobic to ognisko. Ale ja bym za bardzo na nie nie liczyl.

firma-arek
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 14 gru 2012, 23:59
Reputacja: 12
Neutralny

KobietaPostNapisane przez boszka » 27 kwi 2013, 21:06 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Hej obrońcy organizatora. Hasło rzucił w marcu , termin proponowany pod koniec kwietnia. Haha, jeszcze transport zapewniał . Dobrze że się nie zapisałam bo bym nie dojechała. A teraz to siedzi u strażaków , i duma jak wiatry zatrzymać. :!:

boszka
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 6 sty 2013, 11:54
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 27 kwi 2013, 21:53 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Umowmy sie gdzies w pubie aznakiem rozpoznawczym bedzie kielbasa w rece. Wypijemy piwo kielbache Co wy na to ? Bo wiatru nie zatrzymamy, strazaka sama nie bedziemy potrzebowac i jego zgody, a i pogoda zmienna w anglii jak kobieta na calym swiecie nam nie przeszkodzi ;).

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 27 kwi 2013, 22:01 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Ambitny pomysl ale podzielam zdanie Darwas i firma-arek. W ogole bylo tu wspomniane miejsce w birmingham gdzie mialoby sie odbyc takie ognisko? Jesli tak to ciekawy jestem gdzie bo pierwsze slysze ze gdzies w srodku duzego miasta jak bham mozna sobie zorganizowac ognisko, chyba ze jest to jakas impreza sponsorowana itp. Jedyne miesjca na ognisko z tego co wiem to tak jak wspomnial firma-arek to kampingi gdzie mozna zaplacic za wejscie i zrobic ognisko bez oporow. W okolicach worcester i hereford sa takie miejsca wiec nie jest to daleko od birmingham (dla zainteresowanych strona - http://www.ukcampsite.co.uk/articles/view.asp?id=4 Do tego co juz bylo wspomniane chyba organizator nie zdaje sobie do konca sprawy z odpowiedzialnosci zorganizowania takiej imprezy bo to nie tylko chodzi tu o drewno i czy bedzie wiatr czy nie, ale tez np bezpieczenstwo, zgoda nie tylko od strazy pozarnej. Wszyscy sa zaproszeni wiec zakladajac jak by sie pojawilo okolo 100 osob z forum, do tego jesli to ma byc otwarte publicznie miejsce to moga sie jeszcze inne osoby przypadkowe dolaczyc...Do tego wiadomo mieszanka polskiej kielbasy z alkoholem wsrod tak licznej grupy nieznanych sobie osob moze przyniesc rozne skutki :).. co po imprezie..kto bedzie sprzatal...gdzie to w ogole ma byc? :D jedna osoba czyli pomyslodawca chce byc odpowiedzialny za to wszystko i za te osoby ktore maja przyjsc ktorych nawet nie zna gdzies w publicznym miejscu w birmingham. Jak powiedzialem ambitny pomysl i plus za ozywienie forum tym tematem ale wg mnie to nie wypali ale i tak zycze powodzenia organizatorowi. PS. bylo wspomniane ze organizator czeka teraz na odpowiedz od strazy...watpie zeby strazy zalezalo na tym zeby powiadomic organizatora jesli sam nie bedzie sie upominal co chwila i zalatwiaj pozwolenie nie tylko u strazy. Sorry za psucie nadziei :D
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 27 kwi 2013, 22:08 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Jak ma to byc publiczne miejsce w bham to proponuje rozpalic ognisko kolo byka w centrum. Tylko ze policja moze to uznac za zamieszki polakow uzbrojonych w kielbase.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez relentless » 27 kwi 2013, 22:15 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Dariusz83, jestem za :one:
Planuj tak jakbys mial zyc wiecznie. Dzialaj, jakbys mial umrzec jutro
Avatar użytkownika
relentless
Rozeznany
 
 
Posty: 205
Wiek: 41
Dołączył: 16 kwi 2011, 12:18
Lokalizacja: 52.2000° N, 2.2400° W
Reputacja: 44
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE