Grill - ognicho dla forumowiczow.

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

KobietaPostNapisane przez boszka » 4 kwi 2013, 13:09 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Hej !!! Organizatorze wróciłeś już do nas ????? Ognicho aktualne ??? Ja na darmo z Londynu nie będę jechała . To musi być pewne !!! :roza:

boszka
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 6 sty 2013, 11:54
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 4 kwi 2013, 14:29 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

boszka, myślę że nic z tego nei będzie organizator ucichł zajął się samotnymi facetami i kobietami w ciązy hahahha
zresztą myśle ze kwiecień to nie wypał myślę że przelożymy to na grudnia będzie cieplej :grin:

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 4 kwi 2013, 17:35 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

mam37 przeciez organizator tego ogniska napisal pare dni temu
Nie uciekl nie uciekl :)
Ognicho dalej aktualne ale ze na dzien dzisiejszy dziadek mroz nie chce posprzatac po sobie i nie szybko mu do zabrania swoich zabawek wiec czekamy na ciocie wiosne ktora to za niego zrobi. Po 12 kwietnia jestem wstepnie umowiony do strazy pozarnej na uzyskanie zgody i terminu wiec teraz wszystko w rekach wrozki Esmeraldy :)

12 kwiecien jeszcze przed nami ;) poczekajmy czy cos nam napisze po spotkaniu ze straza pozarna :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Joanna81 » 4 kwi 2013, 20:19 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Ja tez uwazam ze to ognisko to bardzo fajny pomysl o ile pogoda bedzie w miare dobra. Chetnie bym sie dolaczyla z kolezanka.

Joanna81
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 24 cze 2012, 17:21
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michalherba » 5 kwi 2013, 12:33 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

boszka, widze nie czytasz moich wypocin :)
Gaba76, dziekuje Tobie obronczynio :)
Joanna81, jako ze zostalem Organizatorem to serdecznie zapraszam.

Acha zeby nikt sobie nie myslal ale przypominam ze mam w polowie kwietnia spotkanie ze strazakiem Samem i wtedy bedzie wiadomo termin i czy pozwolenie dostane tak wiec prosze o cierpliwosc, chce zorganizowac cos takiego ale niektorych rzeczy nie przeskocze, a jezeli ktos ma jakies ale do tego ognicha to przeciez nikt nikogo na sile nie bedzie wyciagal zeby swietnie spedzic czas przy ognichu z kielbacha w reku przy dobrej muzyczce naszych desperado :)
Avatar użytkownika
michalherba
Początkujący
 
 
Posty: 48
Wiek: 43
Dołączył: 7 paź 2012, 19:35
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 5 kwi 2013, 12:36 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

" z kiełbachą w ręku..."

Pomyliłem fora?:D


Browarek, ognisko, i fajni ludzie. To MUSI się udać:-)
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez boszka » 6 kwi 2013, 12:49 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Hej !!!michalherba-dobrze że jesteś już lżej . Odzywaj się od czasu do czasu. Będę spokojniejsza i nie tylko ja.Pozdrawiam :lol:

boszka
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 6 sty 2013, 11:54
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 14 kwi 2013, 22:42 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Hejka

To kiedy cos będzie wiadomo?
Wiosna zawitała, czas peklować mięcho na grilla:D
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez michalherba » 16 kwi 2013, 10:47 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Do wszystkich zainteresowanych. Jest przelom. Czekam na potwierdzenie terminu bo teraz powiedzieli ze nie ma mozliwosci bo za duzy wiatr jest a wiadomo jak anglicy przestrzegaja przepisow. Powiedzieli mi ze nie bedzie problemu. Pozdrawiam wszyskich glodnych kielbasek z ognicha. :)
Avatar użytkownika
michalherba
Początkujący
 
 
Posty: 48
Wiek: 43
Dołączył: 7 paź 2012, 19:35
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 16 kwi 2013, 12:41 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

ja nie wiem gdzie kolega widzi przelom dziwne ze powiedzieli ze napiszą a skad będa wiedziec ze wiatru nie będzie tak to mozna czekac i na wiosne za rok tu zawsze albo wiatr albo deszcz moze angielscy strażacy czekaja na deszcze i wtedy biednym polaczkom pozwolą hahah

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 20 kwi 2013, 12:58 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

michalherba napisał(a):Do wszystkich zainteresowanych. Jest przelom. Czekam na potwierdzenie terminu bo teraz powiedzieli ze nie ma mozliwosci bo za duzy wiatr jest a wiadomo jak anglicy przestrzegaja przepisow. Powiedzieli mi ze nie bedzie problemu. Pozdrawiam wszyskich glodnych kielbasek z ognicha. :)

to my czekamy na konkretna date :) i o ile to nie bedzie 27 kwietnia, bedziemy!! :grin:
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 24 kwi 2013, 11:43 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

no to pan organizator tego spotkania sie postaral :D oczekujemy czynow,a nie tylko drobnych slow.. obietnic. Przez ostatni tydzien byla tak super pogoda,ze watpie aby nie mozna bylo czegos "skolowac" :D to co czeka Pan dalej na deszcz czy jak ? :D Brawo Panie organizatorze :P
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 24 kwi 2013, 12:34 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

z tego ognicha to guzik z makiem bedzie np ta sobota tez ma byc ładna i niedziela sloneczna myśle ze zapał sie u pana skonczył wiec ja chyba ognicho zrobie u siebie :))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Joanna81 » 24 kwi 2013, 15:32 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Ta sobota ma byc podobno pochmurna.

Joanna81
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 24 cze 2012, 17:21
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jaackoo » 24 kwi 2013, 17:17 Re: Grill - ognicho dla forumowiczow.

Joanna81 napisał(a):Ta sobota ma byc podobno pochmurna.


tak jak 3/4 roku w UK

jaackoo
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączył: 23 wrz 2007, 19:54
Reputacja: 8
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE