weekend rower?

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez misciak » 5 cze 2007, 19:41 weekend rower?

witam wszystkich cieplo
mieszkam w b-ham od niedawna
szukam ludzi na wypady rowerowe np ten weekend ?
mieszkam w okloicach solihull ale moge sie ruszyc w praktycznie w dowolne miejsce
znajda sie jacys chetni ?
pozdrawiam

misciak
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 3 cze 2007, 17:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 5 cze 2007, 21:42 Re: weekend rower?

Ja juz wczesniej zaproponowalam zorganizowanie jakiejs grupy rowerowej, ale problem w tym zeby zebrac grupke ludzi w tym samym czasie. W ta niedziele w Leamington jest organizowany maraton rowerowy- impreza charytatywna na rzecz badan nad rakiem. Kazdy moze w nim wziac udzial. Nalezy wypelnic aplikacje rejestracyjna i wlacic 5 funtow. W cene wliczona jest koszulka, udzial w ognisku po imprezie (ma byc pieczona swinka)
Mozna wybrac odleglasc: 10mil, 25 mil, albo wiecej. Ja planuje wziac w tym udzial. Musze tylko wygrzebac ten formularz aplikacyjny. Jutro dodam szczegoly
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wojciech » 5 cze 2007, 22:16 Re: weekend rower?

Strzałka

Jestem jak najbardziej zainteresowany. Ten weekend odpada jest air show w Cosford.Czekam na jakieś wiesci. Mój e-mail ufo1237@op.pl bedzie łatwiej.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Wojciech
Początkujący
 
 
Posty: 21
Wiek: 44
Dołączył: 22 lis 2006, 18:56
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 6 cze 2007, 15:45 Re: weekend rower?

ja moge sie pisac na to tylko podaj szczegoly i gdzie to jest bo jestem nowy w birmingham
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez niezapominajka » 9 cze 2007, 15:25 Re: weekend rower?

Sorki ze niepodalam informacji wczesniej taj jak obiecalam, ale niedawno mnie wredne chorubsko zmoglo i z wyrka nie moglam sie ruszyc. Wiem ze teraz to troche pozno, ale jednak jakby ktos chal jutro dolaczyc to informuje ze impreza zaczyna sie o 11.00 przy Reverside School, Newbold, w Rugby a nie tak jak myslalam w leamington.
Sa do wyboru 3 dystanse
10, 25, i 50 mil. Trzebaby bylo przybyc wczesniej zeby wykupic tzw 'start Pack' tzn koszulke, numerek startowy i ulotke z trasa i bilecik na roast pig.
Strona internetowa to www.bikeathon.org.uk.
Oni organizuja sporo imprezek, wiec jak nie ta jutrzejsza, zawsze cos mozna wymyslic innym razem
Niezapominajka

niezapominajka
Początkujący
 
 
Posty: 49
Wiek: 46
Dołączyła: 4 lut 2007, 00:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ella » 20 lip 2007, 20:22 Re: weekend rower?

Hello!
Ja chetnie wybralabym sie na jakas wycieczke rowerowa. Czesto mam wiecej wolnego w weekendy. Problem w tym, ze nie mam roweru (ha ha), nie jestem zaawansowana rowerzystka i czasami w ostatniej chwili wiem czy bede miala wolna sobote czy niedziele. Wlasnie zaczynam rozgladac sie za jakims uzywanym rowerem. Gdybyscie wiedzieli gdzie takowy kupic, dajcie mi znac, prosze.

ella
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Wiek: 48
Dołączyła: 20 lip 2007, 19:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez slimaczekzielon » 20 lip 2007, 22:18 Re: weekend rower?

Ja co prawda na rowerku pedalowac nie lubie, ale takie fajne "pedalaki" dostaniesz w sklepiku blisko polskiego klubu. Schodzac w dol, pierwszy skret w lewo , tak jak sie idzie do polskiego sklepu kolo komisariatu MO. Sklepik jest przed wiaduktem po prawej stronie i maja nawet calkiem fajne malo uzywane rowerki z siodelkami nawet. :grin:
slimaczekzielony to tez zyjatko tylko ze wolniejsze
Avatar użytkownika
slimaczekzielon
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Wiek: 58
Dołączył: 8 maja 2007, 17:29
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ella » 21 lip 2007, 15:54 Re: weekend rower?

dzieki za info:) Postaram sie znalezc ten sklep.

ella
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Wiek: 48
Dołączyła: 20 lip 2007, 19:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE