IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

Czy przyjdziesz na IX Spotkanie forumowiczów bham.pl?

tak
32
55%
nie wiem
15
26%
nie
11
19%
 
Liczba głosów : 58

MężczyznaPostNapisane przez Paidos » 29 paź 2007, 12:16 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

:oops: szedlem na imprezke Wskoczylem w autobus 66 jechalem jechalem i... nie trafilem :roll: Mialem jeszcze droge awaryjna opracowana ale fizjologia mnie dopadla ehh Moze na X party lepiej siebie zorganizuje Ciesze sie, ze bylo super i zaluje ze beze mnie :cry:

Paidos
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączył: 24 paź 2007, 19:18
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 29 paź 2007, 14:49 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

:-P dziekuje wszystkim za swienta zabawe :roza: :roza: :roza: tak bylem zmeczony ze dzis sie na rowerze wywalilem :roll: :-( jaaauuc, efekt to kolano, lokietek i kostka(w sumie moglem sie nie przyznawac :roll: :oops: ), ale jak tam? za tydzien walimy na "X" party :?: :idea:: hehe pocwiczyc trzeba Bogusiu :-D

Ps. moment moze jednak poczekajmy z tym troche dla Bogunii :-D niech wykuruje zakwaski :-D

Aha i faktycznie wielkie roze dla Insa i Dorotki albo odwrotnie lepiej Dorotki i Insa :roza: :roza: :roza: :mrgreen:
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 29 paź 2007, 15:43 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

Ej, sluchajcie, wrocilem dopiero do domu, jak to sie stalo? Hehe, jestem jakos nieprzytomny.
Bylo swietnie, jestem oszolomion, tyloma osobami, taka iloscia. Naparwde jestem strasznie zadowolony.
Klub wydaje mi sie, swietne miejsce, i muzyka tez swietna...
Dzieki wszystkim za zabawe i przybycei, do zobaczenia nastepnym razem.

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 29 paź 2007, 16:05 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

Spotkanie bardzo udane.
Dorotka i Insanity dzieki !!! klub i Dj byl super
Ciesze sie ze na spotkana przychodzi coraz wiecej osob, tym razem bylo nas chyba ponad sto
Pozdrawiam i zapraszam do Galerii
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 29 paź 2007, 16:17 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

Adam napisał(a): klub i Dj byl super

Adam a barmanka już nie? ;> ;]

Spoko było na tej saunie, tylko zapomniałem klapek i ręczniczka zabrać ;) Wielka piątka dla wszystkich którzy przybyli i dwie piątki dla Doroty i Kubosza von Insannity za organizację i wybór knajpy.
<przybija piątale>
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 29 paź 2007, 16:43 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

plazermen napisał(a):Adam a barmanka już nie? ;> ;]

ja nic nie wiem na ten temat :niespodzianka:
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agamiltko » 29 paź 2007, 16:56 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

Dzieki Adam. Ogladalam. Super fotki.

agamiltko
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Wiek: 45
Dołączyła: 29 lip 2007, 23:16
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 29 paź 2007, 17:17 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

Ja mam nadzieje ze bede na nastepnym X spotkaniu, ostatnio jestem troche zajety no i urlop w polsce :mrgreen:
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 29 paź 2007, 18:09 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

Insanity zobacz fotki z IX spotkania forumowiczów bham.pl

Bozzz dlaczego ja az sie boje... tam wejsc.

[ Dodano: Pon Paź 29, 2007 18:13 ]
No dobra, heheheheh nie bylo tak strasznie. HEhe! :mrgreen: :mrgreen: Fajne fotki, ale to oznaka, ze ja naprawde nie moge pic any alkohol, bo nie wiem kiedy mi robia zdjecia. Hehehe :oops:
Dzieki :roll:

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 29 paź 2007, 18:15 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

Adam oj Ty łobuzie skryptami w opisie sie bawisz? ;>
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 29 paź 2007, 18:30 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

e fajowo bylo nawet musialem pilnowac stolika :P i wiekszosc przesiedzialem (zreszta na wszystkich zdjeciach od juz kilku spotkan wygladam jak nacpany) ale

milo bylo sie waz znowu zobaczyc grono nabralo rozmachu zrobilo sie tlumnie

w koncu Spotkania BHAM maja juz swoja dobra renome (choc niedziela )
jak i wiele nowosci do mnie dotarlo

pozdrowionka do na stepnego a to juz bedzie (JUBILEUSZ
bedzie zalecenie przyjscia w kreacji wieczorowej)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 29 paź 2007, 18:37 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

baaaaaaaardzo fajna imprezka... strzal w dziesiatke z wyborem miejsca muzyki ......no o dj -u juz nie wspomne .... ;) :grin: bardzo duzo fajnych osob sie pojawilo ... no ja bawilam sie wrecz wismienicie - > oby wiecej takich spotkan ( podziekowania dla organizatorow)

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez te-ha » 29 paź 2007, 19:01 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

więc w ogóle

czekałam na telefon od Insa!!!!

byłam zmęczona i się zastanawiałam, czy przyjść
taka wymęczona
ale obiecałam

niestety, nie pamiętałam miejsca
a Kuba nie zadzwonił :-( :-( :-(

potem Rafał mnie uświadomił, co się stało :sad:

w każdym bądź razie

żAłUJE
i bije się pokutnie w pierś :cry:

i dziękuje Adam za osobiste zaangażowanie,
abym mogła sobie fotki obejrzeć :mrgreen:

te-ha
Zaangażowany
 
 
Posty: 1305
Wiek: 36
Dołączyła: 30 sie 2006, 19:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 29 paź 2007, 19:49 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

imprezka byla przednia podchmielilem sie potanczylem a nawet zalapalem sie na ostatni autobus szczere podziekowania dla organizatorow i wszytskich ktorzy przybyli za mila atmosfere i potancowke....

dzis do pracy musialem na kacu jechac rowerem do tego zlapalem gume spuznilem sie pol godziny ochrzan od szefa i wracalem 10 mil z buta do domu ale to ten peszek zyciowy mnie przesladuje ale ogolnie jestem pod wrazeniem dzisiejszego i wczorajszego dnia:)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rafal » 29 paź 2007, 20:08 Re: IX Spotkanie forumowiczów bham.pl

Ogladajac fotki widze ze pozniej byla extra zabawa :) ciesze sie ze impreza sie udala :) Ja tylko zaluje ze musialem tak wczesnie wyjsc :( ale bylem mimo zapewnien ze nie bedzie mnie :) ... Heheheh tak tak Polacy to sie potrafia bawic :)
Avatar użytkownika
rafal
Stały Bywalec
 
 
Posty: 545
Wiek: 42
Dołączył: 20 cze 2006, 21:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE