X Spotkanie forumowiczów

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 8 lut 2008, 01:34 Re: X Spotkanie forumowiczów

Ja bym chetnie wpadl, ale jest '' ale '' - jestem z Tamworth i mam ostatni pociag o dziesiatej niestety.
Mam pytanie w zwiazku z dniem imprezy, czy to bedzie piatek, sobota czy niedziela?
Bylbym pierwszy raz wiec niesmiem sie bawic w organizatora :-)
pozdro
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 8 lut 2008, 17:45 Re: X Spotkanie forumowiczów

No wydaje mi sie ze to bedzie niedziela jak zawsze, nie jestem jeszcze 100% pewny czy pojade, ale jesli tak moge cie zabrac samochodem (ostatnio staram sie nie pic), pociagiem lipa - naprawde niechce sie wychodzic z lokalu gdy wszyscy swietnie sie bawią - i tym sposobem ostatnio pociag mi uciekł :mrgreen:

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mar3cia3 » 8 lut 2008, 18:35 Re: X Spotkanie forumowiczów

no to w koncu kiedy ta impreza?????????
Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.

mar3cia3
Rozeznany
 
 
Posty: 120
Wiek: 42
Dołączyła: 3 wrz 2007, 15:31
Lokalizacja: polska
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 8 lut 2008, 18:58 Re: X Spotkanie forumowiczów

Widze, ze chetnych jakos nie wiele jest... sluchajcie, moze ustalcie wszystkie szczegoly i zrobcie ( zrobmy ) spotkanie pod koniec miesiaca ostatecznie na poczatku miesiaca... Mysle ze tak bylo by lepiej i bardziej zorganizowane=o) Co wy na to...?

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 8 lut 2008, 20:44 Re: X Spotkanie forumowiczów

Dorota już działa z Panamą - dowiemy się wszystkiego w poniedziałek

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 9 lut 2008, 09:41 Re: X Spotkanie forumowiczów

x.x.x...x.x.x napisał(a):No wydaje mi sie ze to bedzie niedziela jak zawsze, nie jestem jeszcze 100% pewny czy pojade, ale jesli tak moge cie zabrac samochodem (ostatnio staram sie nie pic), pociagiem lipa - naprawde niechce sie wychodzic z lokalu gdy wszyscy swietnie sie bawią - i tym sposobem ostatnio pociag mi uciekł :mrgreen:


.....no nie musze to zobaczyc......... :mrgreen: nie wierze ze nie bedziesz pil......... :mrgreen: Poza tym rowniez bardzo chetnie dolacze do tego grona wiec jak dla mnie data jest obojetna jakos sie dopasuje. :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Insanity » 9 lut 2008, 12:15 Re: X Spotkanie forumowiczów

To jak juz bedzie wszytsko wiadomo, to djacie znac... ja nie wiem czy bede, zobacze...

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 18 lut 2008, 08:22 Re: X Spotkanie forumowiczów

Ekipa z weekendowych wyjazdów zglasza chec uczestnictwa....tzn tak przyjedziemy
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 19 lut 2008, 01:04 Re: X Spotkanie forumowiczów

x.x.x...x.x.x napisał(a):No wydaje mi sie ze to bedzie niedziela jak zawsze, nie jestem jeszcze 100% pewny czy pojade, ale jesli tak moge cie zabrac samochodem (ostatnio staram sie nie pic), pociagiem lipa - naprawde niechce sie wychodzic z lokalu gdy wszyscy swietnie sie bawią - i tym sposobem ostatnio pociag mi uciekł

Swietnie, ciesze sie, bede najprawdopodobniej ze wspolokatorka.
Dzieki

[ Dodano: Wto Lut 19, 2008 01:34 ]
Czytalem sobie dzis troche postow w niektotych tematach i troche boje sie przychodzic na spotkanie, bo tyle czasem agresji w wypowiedziach forumczakow. Nie chcial bym dostac w morde od nikogo ani byc swiadkiem walki na noze.
Mam nadzieje, ze na spotkaniach nie ma przemocy. :-)
Wiem! Bede sie przedstawiac innym nazwiskiem :razz:
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE

cron