24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
Musze powiedziec ze nie liczylabym na zbyt wiele...odwiedzilam jego strone internetowa ktora z zasady powinna zawierac jedynie najlepsze i jak najbardziej reprezentacyjne z jego prac...musze powiedziec ze sie zawiodlam...moim zdaniem powinien spojrzec na nie bardziej krytycznym wzrokiem i dokonac pewnych ciec bo do profesconalisty troche mu brakuje...tymbardziej sadzac po niewywiazaniu sie z tego malego zadania...przeciez gdy widzi sie kogos kto robi zdjecia nie bedziemy pykac fotek telefonami itp zwlasza ze zwykle galeria byla pelna juz po 48 godzinach..osobiscie zaluje ze tym razem zaufaliscie komus z zewnatrz...Adam duzo lepiej spelnial nasze oczekiwania....no coz...

sylwia77
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 18 lut 2007, 21:50
Reputacja: 0
Neutralny

A czy kolega fotograw byl na kontrakcie i byl tam specjalnie zeby udokumentowac spotkanie?
Moze robil foty dla siebie?
Inni tez mogli przyniesc aparaty i pocykac.
Jest taki mondre powiedzenie: Umiesz liczyc, licz na siebie :-)
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

sylwia77 napisał(a):Musze powiedziec ze nie liczylabym na zbyt wiele...odwiedzilam jego strone internetowa ktora z zasady powinna zawierac jedynie najlepsze i jak najbardziej reprezentacyjne z jego prac...musze powiedziec ze sie zawiodlam...moim zdaniem powinien spojrzec na nie bardziej krytycznym wzrokiem i dokonac pewnych ciec bo do profesconalisty troche mu brakuje...tymbardziej sadzac po niewywiazaniu sie z tego malego zadania...przeciez gdy widzi sie kogos kto robi zdjecia nie bedziemy pykac fotek telefonami itp zwlasza ze zwykle galeria byla pelna juz po 48 godzinach..osobiscie zaluje ze tym razem zaufaliscie komus z zewnatrz...Adam duzo lepiej spelnial nasze oczekiwania....no coz...

Haha !! Dobre. Wiecie co. On wam zaniedługo podeśle linka gdzie będziecie mogli wejść, zobaczyć zdjęcia i kupić !!:) Dobrze, że w UK jesteśmy i nas na to stać;)
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

Pytanko mam glownie do Doroty odnosnie nastepnej imprezy.. heh Kiedy i o ktorej? Zaluje ze na poprzedniej mnie nie bylo... poinformowal mnie o tej imprezie Dav menager Panama bar kilka dni po zajsciu :( Dav powiedzial ze bylo bardzo fajnie, super ludzie i ma nadzieje organizowac cos takiego w przyszlosci :) dlatego juz sie doczekac nie moge kolejnej imprezy...pozdrawiam

oxyhemoglobina
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 40
Dołączyła: 10 maja 2007, 14:44
Lokalizacja: Birmingham, Harborne
Reputacja: 0
Neutralny

fotograf nie byl zatrudniony. Juz mowilam ze robil zdjecia z wlasnej woli i glownie dla siebie. Bedzie chcial to wrzuci zdjecia do galerii nie bedzie chcial to tego nie zrobi. Kazdy z was moze przyjsc i zrobic kilka zdjec i nikt do nikogo nie moze miec pretensji ze nie wrzucacie zdjec do galerii. Musicie pametac ze my wszyscy tam przychodzimy zeby sie pobawic a nie do pracy. Po imprezce kazdy wraca do swoich zajec i moze nie miec czasu na przyjemnosci i sprawy niezawodowe.

Co do kolejnej imprezki... to rzeczywiscie dostalam telefon od Dava (managera), ktory czeka na kolejna date kiedy bedziemy chcieli sie znowu spotkac. Obiecal mi nowego D.J'a :)
Mysle ze zrobimy to po Wielkanocy bo teraz wszyscy jestesmy zajeci i zabiegani.
Wesolych Swiat
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Lori » 19 mar 2008, 12:03 Re: 24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

Taak.. ciekawa jestem na co komu tyle zdjec obcych (raczej, mam nadzieje) ludzi :-| Gdyby na normalnej imprezie obcy gosc zaczal wam robic zdjecia, pewnie byscie sie zdziwili i spytali o co chodzi, ale to byla impreza zorganizowana jednak dla znajomych i wszyscy mysleli, ze facet robi zdjecia na zlecenie adama - bo w jakim innym celu? Trzeba powiedziec wprost - Pan Profesjonalista zachowal sie bardzo nieprofesjonalnie nie stawiajac sprawy jasno :-|
Avatar użytkownika
Lori
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączyła: 2 gru 2007, 19:03
Reputacja: 0
Neutralny

A ja podzielam zdanie Dorotki w kwestii fotografa. I tyle.
A jak ktos obcy robi mi foty na imprezie, to znaczy, ze mu sie podobam jako obiekt. No, ewentualnie moje kolczyki he he
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

Dokladnie...Jestesmy juz przyzwyczajeni ze po kazdej imrezie jest na stronce mnustwo zdjec wiec wydaje mi sie ze naturalnym jest ze ludzie pomysla ze tym razem Adam postanowil odpoczac i poprosil kogos innego o robienie zdjec bo kazdy jak wiadomo lubi powspominac impezy przez ogladanie ich...teraz zupelnie jestem zbita z tropu...co to za koles ktory lazi po imprezie, prosi ludzi o pozowanie i zatrzymuje zdjecia dla siebie???troche chore... moze ja sobie nie zycze byc w czyjejs prywatnej galerii........zwlaszcza ze on ma swoja strone internetowa i na tym zarabia....czy ja wyrazilam na to zgode??nie sadze...wrecz jesli znajde swoje zdjecia gdziekolwiek indziej niz na tym forum to wyciagne konsekwencje.....

sylwia77
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 18 lut 2007, 21:50
Reputacja: 0
Neutralny

Ja mam kilkanascie fot, ale nie mam pojecia jak mam je umiescic na galerii.
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 22 mar 2008, 17:48 Re: 24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

sylwia77 napisał(a):Dokladnie...Jestesmy juz przyzwyczajeni ze po kazdej imrezie jest na stronce mnustwo zdjec wiec wydaje mi sie ze naturalnym jest ze ludzie pomysla ze tym razem Adam postanowil odpoczac i poprosil kogos innego o robienie zdjec bo kazdy jak wiadomo lubi powspominac impezy przez ogladanie ich...teraz zupelnie jestem zbita z tropu...co to za koles ktory lazi po imprezie, prosi ludzi o pozowanie i zatrzymuje zdjecia dla siebie???troche chore... moze ja sobie nie zycze byc w czyjejs prywatnej galerii........zwlaszcza ze on ma swoja strone internetowa i na tym zarabia....czy ja wyrazilam na to zgode??nie sadze...wrecz jesli znajde swoje zdjecia gdziekolwiek indziej niz na tym forum to wyciagne konsekwencje.....


Zgadzam sie, z tego co zauwazylam Pan X stukal mnustwo fotek nawet pomyslalam sobie WOW no to teraz bedzie moze nawet lepsza jakosc, wiadomo ze zwyklym aparatem wychodza roznie w zaciemnionym pomieszczeniu.
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Jacob » 23 mar 2008, 18:35 Re: 24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

Chyba trzeba tego Pana X namierzyc i rozliczyc z tych zdjec... tylko gdzie go szukac ???
Avatar użytkownika
Jacob
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 42
Dołączył: 3 sty 2007, 20:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Lori » 24 mar 2008, 13:01 Re: 24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

Nikt nie ma obowiazku wrzucac zdjec do galerii ani pytac adama jak to zrobic, ale nie ma tez prawa robic obcym ludziom zdjec zaduzywajac ich zaufania.
Avatar użytkownika
Lori
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączyła: 2 gru 2007, 19:03
Reputacja: 0
Neutralny

Heh tak na szybko o prawie. Więc pan "Fotograf" mógł robić zdjęcia kiedy chciał i jak chciał i niestety nic nie można zrobić - takie prawo. Dodatkowo jeżeli na zdjęciach jest ponad 3 osoby może je publikować i niestety w tym wypadku również nie możecie mu nic zrobić prawnie. Możliwe, że chłopak chciał sobie klientów narobić, ale wyszedł mu bubel i lepiej jest mu się nie kompromitować. Następnym razem nie ufajcie takim pseudo zawodowcom tylko użyjcie swoich telefonów :) Może kiedyś ja się skuszę, żeby zrobić wam foto reportaż z imprezy z tym, że przed tym wolałbym być jako gość:)
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

Wow ... alez dyskusja mnie ominela.
Wypada napisac kilka slow od siebie choc tak naprawde wielu postow nie ma sensu komentowac.
Wiele osob juz wie dlaczego fotki nie ukazaly sie na forum ale wyjasnie tym, ktorzy tak pieknie potrafia jezdzic po innych nie robiac nic ze swojej strony.
Fotki probowalem dodac na serwer tuz po imprezie jednak mozna je dodawac tylko i wylacznie pojedynczo i nie moglem sobie pozwolic na to by stracic caly dzien na ich dodawanie. Byl link do mojej strony, na ktorej fotki byly umieszone ale link ten byl przez Adama kasowany ... trudno. Rozumiem, ze moze to byc odebrane jako jakas forma reklamy ale w tym przypadku to po prostu link do miejsca, gdzie ludzie moga zobaczyc sobie zdjecia.

Forum odwiedzalem jakas chwile po imprezie, nikt ogolnie fotkami sie nie zainteresowal.
Pozniej i ja w natloku pracy zapomnialem o forum a nikt ... NIKT nie napisal do mnie na priva by zapytac o fotki. Bez problemu wyslalbym je na Wasze maile.

Chcialbym tez kilku osobom wyjasnic, ze tak jak juz wspominala Dorota i "Sobert" zdjec na tej imprezie nie robie komercyjnie, nikt mi za nie nie placi i nie mam obowiazku wywiazywac sie z jakiegokolwiek kontraktu jak to sobie pewne osoby wymyslily.
Fotografia zajmuje sie na codzien, oczywiscie zarabiam na tym. Impreze w Panama Bar fotografuje jednak dla rozrywki, dodatkowej praktyki, ustawien sprzetu a przy okazji Wy macie z tego jakies zdjecia. Wrecz rozwscieczyl mnie komenatrz kilku osob, ktore wieszaly na mnie psy za to, ze nie wystawilem zdjec. O kim mowa to chyba wiadomo ... wystarczy przeczytaj temat wstecz. Nikt z Was nawet nie pofatygowal sie by wyslac mi jakakolwiek wiadomosc, zapytac co jak (a form kontaktu jest wiele i skoro niektorzy z Was pisza do mnie czasem na GG to chyba wiedzieliscie gdzie mnie szukac jak mnie na forum nie bylo).
Niezle sie usmialem co do tematu sprzedazy zdjec itp. Czy na imprezie pojawil sie moze 50Cent ... a moze jakas gwiazda Rocka? Wow ... wtedy moglym nawet te zdjecia sprzedac:) Pytanie do osob, ktore podchwycily temat zarobkowy ... gdzie mialbym niby sprzedac zdjecia, na ktorych jestescie? Za najciekawsze pomysly beda nagrody :D

Kolejna rzecz...
Rozmawialem z Adamem i mam w koncu otrzymac dostep do ftp by mozna w koncu bylo zaladowac wszystkie zdjecia na raz. Jesli otrzymam dane ftp - fotki ukaza sie na stronie.
Jak narazie widnieja na mojej stronie, ktorej link byl kasowany gdy wrzucalem go na forum.

Na drugi raz jesli nie bedzie przez jakis czas fotek z mojej strony to poprosze pewne glosno warczace osoby by byly laskawe wcisnac lewy przycisk myszki, naciskac kilka klawiszy i wyslac mi wiadomosc. To nic nie kosztuje, prawda?

Temat mojej galerii ...
Jesli pewnej pani nie podobaja sie moje zdjecia i sa wg niej tak beznadziejne ... niech pokaze mi swoje prace. Z checia przegladne i wypowiem sie na temat jej prac.
Moj numer gg masz ... pisalas do mnie nie raz... moze w koncu cos ciekawego powiesz.

Wszelkie komenty mile widziane.
Tych negatywnych nasluchalem sie dosc sporo ... i to najczesniej od osob, ktorym najepiej wychodzi siedzenie na tylku i obgadywanie innych.

Pozdrowka

maxim1981
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 43
Dołączył: 25 paź 2006, 06:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 28 kwi 2008, 13:30 Re: 24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

maxim1981 napisał(a):Byl link do mojej strony, na ktorej fotki byly umieszone ale link ten byl przez Adama kasowany ... trudno. Rozumiem, ze moze to byc odebrane jako jakas forma reklamy ale w tym przypadku to po prostu link do miejsca, gdzie ludzie moga zobaczyc sobie zdjecia.


Tak zgadza sie wykasowałem link do Twojej strony dokładnie we Wtorek 28 Sierpnia , 2007 godz 12:22.
Zaznaczę ze spotkanie było kilka miesięcy później :D
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE