24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;
Adam, link wrzucalem na forum wiele razy. Wczoraj rozmawialismy o tym a pamiec masz chyba dobra. Chcesz kasowac linki - ok, ale wytlumacz to ludziom dlaczego nie moga zobaczyc swoich zdjec na mojej stronie.

maxim1981
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 43
Dołączył: 25 paź 2006, 06:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 28 kwi 2008, 13:49 Re: 24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

maxim1981 napisał(a):Adam, link wrzucalem na forum wiele razy. Wczoraj rozmawialismy o tym a pamiec masz chyba dobra. Chcesz kasowac linki - ok, ale wytlumacz to ludziom dlaczego nie moga zobaczyc swoich zdjec na mojej stronie.


Hej, ale dlaczego w swoim podpisie nie wrzucisz linka tego nie mozna kasowac chyba. :neutral: no tak jak przykladowo Adam ma druga swoja strone w podpisie ja mam cos z Youtube no wiesz o co chodzi i tylko napisac fotki z ostatniej imprezki :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

Anek .... w sumie nie pomyslalem o tym ...
Gdzie to mozna dopisac?

maxim1981
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 43
Dołączył: 25 paź 2006, 06:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 28 kwi 2008, 13:58 Re: 24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

maxim1981 napisał(a):Adam, link wrzucalem na forum wiele razy. Wczoraj rozmawialismy o tym a pamiec masz chyba dobra. Chcesz kasowac linki - ok, ale wytlumacz to ludziom dlaczego nie moga zobaczyc swoich zdjec na mojej stronie.

Tak rozmawialismy i Ci powiedzialem ze nie wykasowywalem Twoich linkow po imprezie bo ich nie dodawales.
Anek napisał(a):Hej, ale dlaczego w swoim podpisie nie wrzucisz linka tego nie mozna kasowac chyba. no tak jak przykladowo Adam ma druga swoja strone w podpisie ja mam cos z Youtube no wiesz o co chodzi i tylko napisac fotki z ostatniej imprezki

Bo regulamin zabrania dodawania reklam w podpisach
a strona ta jakby nie byla jest komercyjna
zerszto wystarczy kliknac na profil uzytkownika i tam jest link
Zdjec ze spotkania tam nigdy nie znalazlem
Ostatnio edytowano 30 kwi 2008, 08:19 przez Adam, łącznie edytowano 2 razy
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

Adam, widac strony dokladnie nie przegladales.
Jest tam sporo katalogow i faktycznie mozna sie pogubic ale wystarczy troszke przysiedziec i znajdziesz to czego szukasz.
A czy strona jest komercyjna? I tak i nie ... nie bede dyskutowal na tym polu bo oboje mamy tu racje. To juz zalezy od Ciebie czy chcesz by ludzie wiedzieli gdzie znajda swoje zdjecia czy nie, prawda?

maxim1981
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 43
Dołączył: 25 paź 2006, 06:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 28 kwi 2008, 14:07 Re: 24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

maxim1981 napisał(a):Adam, widac strony dokladnie nie przegladales.
Jest tam sporo katalogow i faktycznie mozna sie pogubic ale wystarczy troszke przysiedziec i znajdziesz to czego szukasz.

Teraz znalazłem
Fotki zostały dodane dzisiaj to nie dziwne ze nie mogłem ich znalez wcześniej :mrgreen:
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

Adam ... dziwi mnie fakt, ze za wszelka cene starasz sie udowadniac mi swoje racje i stanac wyzej nawet jak nie masz racji.
Robie fotki, udostepniam Ci je, korzystasz z tego gdyz zdjecia nakrecaja ilosc odwiedzin strony ... ilosc odwiedzin nakreca reklamy ... reklamy nakrecaja kase, ktora zarabiasz (wiem wiem ... utrzymanie strony ...).

Wczoraj rozmawialismy na temat mojej strony i jak widze malo z tej rozmowy zapamietales.
Mowilem Ci wyraznie, ze fotki byly na mojej stronie jakis czas i zostaly skasowane.
Widac w ogole strony nie przegladales. Ciekawy jestem czy w ogole wiesz jakie zdjecia widnieja na mojej stronie. Wczoraj nie za bardzo wiedziales a ponoc strone przegladales.
A tak w ogole to nie mam nieograniczonego limitu i jesli nikt nie wiedzial o tym albumie to najzwyczajniej w swiecie usunalem go by dodac inne albumy (chocby zdjecia z angielskich imprez czy wypadow do Irlandii).
Od 2 tygodni mam wykupiona wieksza przestrzen dyskowa i moge wrzucac znacznie wiecej zdjec.
Wrzucilem wiec ponownie fotki z lutego - takie to dziwne?
Wszedzie szukasz podstepu. Nie musisz mnie lubic, do niczego nie zmuszam ale nie probuj przynajmniej robic idioty ze mnie lub z siebie ... Chyba za duzo latek masz by sie w takie gierki bawic.

maxim1981
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 43
Dołączył: 25 paź 2006, 06:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 28 kwi 2008, 14:27 Re: 24 Luty, godz 18 Panama Bar- Spotkanie Forumowiczow

maxim1981 napisał(a):Adam ... dziwi mnie fakt, ze za wszelka cene starasz sie udowadniac mi swoje racje i stanac wyzej nawet jak nie masz racji.
Robie fotki, udostepniam Ci je, korzystasz z tego gdyz zdjecia nakrecaja ilosc odwiedzin strony ... ilosc odwiedzin nakreca reklamy ... reklamy nakrecaja kase, ktora zarabiasz (wiem wiem ... utrzymanie strony ...).

Wczoraj rozmawialismy na temat mojej strony i jak widze malo z tej rozmowy zapamietales.
Mowilem Ci wyraznie, ze fotki byly na mojej stronie jakis czas i zostaly skasowane.
Widac w ogole strony nie przegladales. Ciekawy jestem czy w ogole wiesz jakie zdjecia widnieja na mojej stronie. Wczoraj nie za bardzo wiedziales a ponoc strone przegladales.
A tak w ogole to nie mam nieograniczonego limitu i jesli nikt nie wiedzial o tym albumie to najzwyczajniej w swiecie usunalem go by dodac inne albumy (chocby zdjecia z angielskich imprez czy wypadow do Irlandii).
Od 2 tygodni mam wykupiona wieksza przestrzen dyskowa i moge wrzucac znacznie wiecej zdjec.
Wrzucilem wiec ponownie fotki z lutego - takie to dziwne?
Wszedzie szukasz podstepu. Nie musisz mnie lubic, do niczego nie zmuszam ale nie probuj przynajmniej robic idioty ze mnie lub z siebie ... Chyba za duzo latek masz by sie w takie gierki bawic.

Ja poprostu stwierdzam fakty przegladalem Twoja strone wiele razy nigdy tam fotek nie znalazlem..... zreszto nie wazne ....
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

Adam ... trzeba bylo przegladac moja strone po imprezie. Zawsze dodaje fotki z imprez.
Mam nadzieje, ze teraz czesciej stronke bedziesz przegladal.

maxim1981
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 43
Dołączył: 25 paź 2006, 06:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Generalnie nikt od nikogo nie powinien wymagac upubliczniania zdjec :D ... jak ktos ma ochote to sie dorzuci /udostepni
.. na tej imprezie bylo " kilka" aparatow ciekawe ile osob doda zdjecia ?:D .... cala akcja z tymi fotkami to chyba jakies nieporozumienie :D
maxim1981 wielkie THX! :D za fotki :D z tej i poprzedniej imprezy :D
Adam poraz kolejny THX za strone :D
Boguska i Dorata DZIEKOWA za zorganizowanie imprezy :D bylo super :D
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

Bernii napisał(a):Generalnie nikt od nikogo nie powinien wymagac upubliczniania zdjec :D ... jak ktos ma ochote to sie dorzuci /udostepni
.. na tej imprezie bylo " kilka" aparatow ciekawe ile osob doda zdjecia ?:D .... cala akcja z tymi fotkami to chyba jakies nieporozumienie :D
maxim1981 wielkie THX! :D za fotki :D z tej i poprzedniej imprezy :D
Adam poraz kolejny THX za strone :D
Boguska i Dorata DZIEKOWA za zorganizowanie imprezy :D bylo super :D


W koncu jakas rozsadna i pozytywna wypowiedz ;)
Bernii, mam nadzieje, ze foty sie w miare podobaja :P

maxim1981
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 43
Dołączył: 25 paź 2006, 06:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Fotki hmmm sa zaje...te :D...
ja jutro jak znajde czas dodam kilka swoich galerii :D ...dzisiaj odsypialem caly dzien :P
To co cię kusi czego ci potrzeba
Zludne bezpieczenstwo, pigulka szczescia
Ja z dnia na dzien nabieram pewności
Nie ma szczescia bez odrobiny szalenstwa!!!
Avatar użytkownika
Bernii
Rozeznany
 
 
Posty: 250
Wiek: 40
Dołączył: 16 maja 2007, 09:09
Lokalizacja: Rzeszow/Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

Sebastian ! Super foty:) . Widzę, że świetnie się bawiliście. Czekam na następną imprezę.
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

300 fotek? ci sami ludzie w 10 ujeciach , luuuuudzie kto ma czas na to .
do dzis nie moge pojac co tam robili dziwnie ciemnoskorzy polacy (moze gorale ?)
a moze ktorejs zachcialo sie ciemnej kielbasy hehe

kurde moja kobiete znow dzis dwa razy brazowi zaczepiali.
mam dosyc tego bagna,
umiesz liczyc licz na siebie bo twoje sczescie innych jebie :)

BRUMMIEBIKER
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 47
Dołączył: 30 gru 2007, 03:32
Lokalizacja: BIRMINGHAM
Reputacja: 0
Neutralny

Maxim, niesamowite ze tak naskakujesz na Adama skoro samemu trudno ci przelknac kilka slow krytyki....to on ma racje bo i ja i moi znajomi szukali zdjec na twojej stronie wiele razy i jakos ich nie znalezli...a jesli chodzi o udostepnianie ich wszystkim innym urzytkownikom bhamu to wydaje mi sie ze nie zabraloby ci tak wiele czasu zaznaczenie twoich prob umieszczenia linka w zaluzmy nowym temacie na forum, winisz Adama ze nie przeglada sie twojej stronie ale ty sam nie poswieciles wiele czasu na zorientowanie sie jak tu wszystko dziala i oceniasz wlasciciela strony za to jak ja prowadzi???zauwaz ze jakby nie bylo to ty jeses tu gosciem,oczywiscie kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale na kogos kto zbyt duzo nie wie wypowiadasz sie moim zdaniem zbyt stanowczo....pewnie pomyslisz"i kto to mowi"ale jak juz powiedzialam to moje zdanie i w przyszlosci zachowam je dla siebie bo jak widac nie warto w tych czasach byc szczerym, lepiej lgac prosto w oczy, klepac po ramieniu i obgadywac za plecami :twisted:

sylwia77
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 18 lut 2007, 21:50
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE