Pomozcie bracia i siostry!!

Poznajmy się, umówmy się na spotkanie;

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 20 kwi 2008, 19:58 Pomozcie bracia i siostry!!

Bracia i siostry, szukam kobiety to tanca i do rozanca, tylko wiecie: tak juz na powaznie, na stale, najlepiej wolna, szczupla i nieglupia. Stapajaca twardo po ziemi ale i umiejaca bujac jednoczesnie w oblokach. Kobiete z pasja zycia, lecz nie trwozaca sie przed smiercia. Panne na dobre i na zle, ktora umyje, poscieli, pozamiata i jeszcze szepnie czulwe slowko do ucha. A wieczorami - gdy sen nas zmozy, zeby umiala odplynac w nieziemski obszar rozkoszy.

Wiek - nieistotne, wszak mowi sie, ze kobiety sa jak wino. Im starsze tym lepsze. Osobiscie jednak preferuje rocznik `80
Reszta danych - nieistotna.

Zaznaczam jednak z gory, ze nie ponosze odpowiedzialnosci za moje slowa , gesty i czyny. Dziecmi jednak sie zaopiekuje, jesli takowe beda. Lub oddam w dobre rece.

To byloby na tyle , co chcialbym powiedziec. W naglych przypadkach, prosze o kontakt, w tych mniej naglych - o niepowodowanie naglych bolow glowy.


Zegnam i zycze sobie powodzenia.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez angelika17 » 21 kwi 2008, 17:15 Re: Pomozcie bracia i siostry!!

Panne na dobre i na zle, ktora umyje, poscieli, pozamiata i jeszcze szepnie czulwe slowko do ucha. no to juz jest przesada i najlepiej niech jeszcze pracuje 12 godz.dziennie.... :wink: Zaznaczam jednak z gory, ze nie ponosze odpowiedzialnosci za moje slowa , gesty i czyny. Dziecmi jednak sie zaopiekuje, jesli takowe beda. Lub oddam w dobre rece.
Chodzilo ci o przemoc nad dziecimi?????????? :?: :evil:

angelika17
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 6 mar 2008, 12:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 22 kwi 2008, 06:28 Re: Pomozcie bracia i siostry!!

K.J. napisał(a):Bracia i siostry, szukam kobiety to tanca i do rozanca, tylko wiecie: tak juz na powaznie, na stale, najlepiej wolna, szczupla i nieglupia. Stapajaca twardo po ziemi ale i umiejaca bujac jednoczesnie w oblokach. Kobiete z pasja zycia, lecz nie trwozaca sie przed smiercia. Panne na dobre i na zle, ktora umyje, poscieli, pozamiata i jeszcze szepnie czulwe slowko do ucha. A wieczorami - gdy sen nas zmozy, zeby umiala odplynac w nieziemski obszar rozkoszy.

Wiek - nieistotne, wszak mowi sie, ze kobiety sa jak wino. Im starsze tym lepsze. Osobiscie jednak preferuje rocznik `80
Reszta danych - nieistotna.

Zaznaczam jednak z gory, ze nie ponosze odpowiedzialnosci za moje slowa , gesty i czyny. Dziecmi jednak sie zaopiekuje, jesli takowe beda. Lub oddam w dobre rece.

To byloby na tyle , co chcialbym powiedziec. W naglych przypadkach, prosze o kontakt, w tych mniej naglych - o niepowodowanie naglych bolow glowy.


Zegnam i zycze sobie powodzenia.


DOBRE :-D
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 22 kwi 2008, 07:35 Re: Pomozcie bracia i siostry!!

Panie Administrator


Usunac posta to jest ogloszenie. Takie ogloszenia to do towarzyskich stary. Ale fakt ogloszenie z fantazja.

Ps Znam dosc dobrze rocznik 80` stary, nie dasz rady.

Pozdro dla wszystkich roczników ..... a w szczególnosci 81` . ta pani co przeczytas bedzie wiedziala ze o nia chodzi
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 22 kwi 2008, 17:40 Re: Pomozcie bracia i siostry!!

K.J. napisał(a):Bracia i siostry, szukam kobiety to tanca i do rozanca, tylko wiecie: tak juz na powaznie, na stale, najlepiej wolna, szczupla i nieglupia. Stapajaca twardo po ziemi ale i umiejaca bujac jednoczesnie w oblokach. Kobiete z pasja zycia, lecz nie trwozaca sie przed smiercia. Panne na dobre i na zle, ktora umyje, poscieli, pozamiata i jeszcze szepnie czulwe slowko do ucha. A wieczorami - gdy sen nas zmozy, zeby umiala odplynac w nieziemski obszar rozkoszy.

Wiek - nieistotne, wszak mowi sie, ze kobiety sa jak wino. Im starsze tym lepsze. Osobiscie jednak preferuje rocznik `80
Reszta danych - nieistotna.

Zaznaczam jednak z gory, ze nie ponosze odpowiedzialnosci za moje slowa , gesty i czyny. Dziecmi jednak sie zaopiekuje, jesli takowe beda. Lub oddam w dobre rece.

To byloby na tyle , co chcialbym powiedziec. W naglych przypadkach, prosze o kontakt, w tych mniej naglych - o niepowodowanie naglych bolow glowy.


Zegnam i zycze sobie powodzenia.


........ :mrgreen: zbyt wiele bys chcial.... :mrgreen: a jezeli wolno spytac co ty masz do zaoferowania??? :mrgreen: nie zebym byla zainteresowana tylko ciekawa....... :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 22 kwi 2008, 18:03 Re: Pomozcie bracia i siostry!!

A ja mysle, ze to tylko prowokacja, chec zwrocenia na siebie uwagi i tyle.
A jeszcze mam pytanie do K.J., szukasz dziewczyny z pasja zycia, a czy Ty masz jej choc odrobine?
Mysle tez, ze opis ktory podales pasuje do MAMY ( no moze pomijajac ta rozkosz i opis fizyczny ), wiec Ty po prostu potrzebujesz mamy i tyle.
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 22 kwi 2008, 19:13 Re: Pomozcie bracia i siostry!!

Mama - to slowko nie przeszlo mi przez mysl nawet w trakcie pisania. :smile: A pytanie o pasje jest nieziemskie. Pewnie ze odrobina sie znajdzie. Zerknij na moj profil , na moja branze he he. :-D Ale tak powaznie, pasja zycia we mnie jest, tylko czeka by sie przebudzic na nowo. A anek, co ja moge dac od siebie ? Pilota od telewizora czasem? tylko nie na "M jak milosc". Ten piotrek z kinga staja sie nie do wytrzymania uchhh ;) .

[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 20:15 ]
P.S. Pozdrawiam wszystkie mamy, a mame soberta w szczegolnosci. :-D
Ostatnio edytowano 16 maja 2008, 14:37 przez K.J., łącznie edytowano 1 raz
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 22 kwi 2008, 21:06 Re: Pomozcie bracia i siostry!!

Niczego Ci nie zazdroszcze, bo widzisz ja zawsze mowie to co mysle i staram sie byc asertywny, poza tym nie mam najmniejszych problemow z wyrazaniem uczuc. czesto wlasnie posiadanie tej ''zdolnosci'' jest dla mnie problemem.
Pozdrawiam.
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 22 kwi 2008, 21:12 Re: Pomozcie bracia i siostry!!

K.J. napisał(a):Nie wiem sobert z ktorego drzewa sie urwales, ale twoja pewnosc siebie i przekonanie o wkasnej racji moga byc niekiedy zgubne. Mama - to slowko nie przeszlo mi przez mysl nawet w trakcie pisania. A pytanie o pasje jest nieziemskie. Pewnie ze odrobina sie znajdzie. Zerknij na moj profil , na moja branze he he. :-D Ale tak powaznie, pasja zycia we mnie jest, tylko czeka by sie przebudzic na nowo za sprawa jakiejs cudownej istoty plci zenskiej. A anek, co ja moge dac od siebie ? Pilota od telewizora czasem? tylko nie na "M jak milosc". Ten piotrek z kinga staja sie nie do wytrzymania uchhh ;) .

[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 20:15 ]
P.S. Pozdrawiam wszystkie mamy, a mame soberta w szczegolnosci. :-D

[ Dodano: Wto Kwi 22, 2008 20:20 ]
Wydaje mi sie sobercie drogi, ze zazdroscisz mi zdolnosci wylrazenia wlasnych uczuc.


To nie wiele... :mrgreen: bedzie ciezko Ci cos znalezc godziwego.... :mrgreen: Poza tym to widze ze telewizje polska sie oglada tutaj, kiedys ogladalam "M" jak milosc ale tu zdecydowalam sie tylko angielska telewizje. Dzieki temu nauczylam sie plynnie gadac... :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 23 kwi 2008, 20:12 Re: Pomozcie bracia i siostry!!

niestety mylisz sie anek, nie mam dostepu do polskiej tv tutaj w anglii, zas co do angielskiego jest problem. rozumiem 90% tego co mowia na filmach ale nie potrafie nawet jednej czwartej powtorzyc z tego co slysze i kapuje.

sobert dobra, niech ci bedzie przyznaje ci racje. moze raz w tygodniu komus przyznac wypada. :-D

[ Dodano: Pią Kwi 25, 2008 20:58 ]
hej to jak to jest w koncu ???jakas kobita jest czy cie kobito nie ma ? pytaj jak odpowiadam. a nie sie nie udzielasz. bo przyloze. popiecze popiecze pupa i przestanie. a co bedem sie czail.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 27 kwi 2008, 13:25 Re: Pomozcie bracia i siostry!!

'Domoooowe przedszkole
Wszystkie dzieci kocha
I chce bysmy takze kochali je troche,

Domooowe przedszkole
Czy slonce, czy deszcz
Przyjsc moze do Ciebie
Jesli tylko chcesz'


K.J.- dostawa w drodze. Zapakowalem w termo-torbe zeby byla jeszcze ciepla :wink:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 27 kwi 2008, 13:38 Re: Pomozcie bracia i siostry!!

sialalalala :-D .,.,
Ostatnio edytowano 16 maja 2008, 14:38 przez K.J., łącznie edytowano 1 raz
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 27 kwi 2008, 14:44 Re: Pomozcie bracia i siostry!!

K.J. napisał(a):Nie wiem sobert z ktorego drzewa sie urwales


stary, jesli on sie urwal z drzewa to ciebie chyba amerykanie zrzucili ze stonka.....................................

ty moze mniej cukru jedz albo cos, mysle ze w wikipedii obok 'hyperactive' jest twoja fota

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 28 kwi 2008, 09:27 Re: Pomozcie bracia i siostry!!

Ka i Pe powiedzialem co powiedzialem i koniec. A sobert jest spoko kolesiem, wiem bo go poznalem na imprezce. Wiec nie skomentuje bo obiecalem byc grzeczny. Ale nie wywoluj wilka z lasu. Po co maja cie wywozic na pole chlopacy z ferajny, po drugiej stronie ulicy. :-D :-D :-D
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TOWARZYSKIE