Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez FunnyBunny » 23 paź 2009, 00:33 Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Travel and Tourism Level 3 National Diploma?? Dlaczego akurat ten kurs??

FunnyBunny
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 10 maja 2009, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 23 paź 2009, 06:45 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

zalezy co kto lubi.
National Diploma jest 2 letni, 3 grades Pass, Merit Distinction. Jak zdasz to jest piziom 3 A-Levels
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez FunnyBunny » 23 paź 2009, 14:51 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Tak ale zastanawia mnie dlaczego ludzie co wybrali akurat ten kurs podjęli taką decyzje.

Pozdrawiam :)

FunnyBunny
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 10 maja 2009, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 24 paź 2009, 12:57 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Jak napisalem, co kto lubi. Ktos lubi fotografie idzie na profil zwiazany z fotografia, ktos lubi sztuke , idzie na profil zwiazany ze sztuka, ktos lubi wojsko idzie na profil zwiazany z wosjkie, ktos lubi turystyke idzie na turystyke. Przeciez gdyby tego nie lubili nie poszliby na profil tego typu. ;)
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez FunnyBunny » 24 paź 2009, 14:51 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Tak ale chodzi mi co im się w turystyce podoba :) Nie chodzi mi o odpowiedz bo tak ale bardziej rozwinietą .
Np: Wybrałam/em ten kurs bo chicła/ł bym rozwijać mój customer serviceitp itd:)
Wiem że wybierając ten kurs ludzie musza go przynajmniej lubić , ale chodzi mi jaki jest ten kurs i czym ludzie się sugerowali gdy podejmowali tą decyzje ;)

FunnyBunny
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 10 maja 2009, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 24 paź 2009, 18:56 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Odpowiedz jest prosta. Jak juz napisalem lubia to. Moze chca pracowac w branzy turystycznej, wiec chca powiekszyc swoja wiedze na tematy zwiazane z turystyka.
Jaki on jest? w porownaniu z innymi troche nudny.

http://www.sbc.ac.uk/leaflets/0910/0271.html

tutaj mozesz zobaczyc czego tam sie ucza.
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez FunnyBunny » 24 paź 2009, 19:22 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Hmmm ja wiem co oni ucza :) Bo uczęszczam właśnie na taki kurs :-D Lecz sadze że jest wielle innych przyczyn dlaczego ludzie wybrali akurat ten kurs :)Ja znam tylko swoje :wink: Ale i tak dziekuje ;)
I dziex za podglad na NK :o

FunnyBunny
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 10 maja 2009, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 24 paź 2009, 19:28 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

FunnyBunny napisał(a):Hmmm ja wiem co oni ucza :) Bo uczęszczam właśnie na taki kurs :-D Lecz sadze że jest wielle innych przyczyn dlaczego ludzie wybrali akurat ten kurs :)Ja znam tylko swoje

Litości, to nie prościej było zapytać kolegów z kursu?

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez FunnyBunny » 24 paź 2009, 19:37 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Nie nie prościej było zapytać :0

FunnyBunny
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 10 maja 2009, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 24 paź 2009, 20:37 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

FunnyBunny napisał(a):Hmmm ja wiem co oni ucza :) Bo uczęszczam właśnie na taki kurs :-D Lecz sadze że jest wielle innych przyczyn dlaczego ludzie wybrali akurat ten kurs :)Ja znam tylko swoje :wink: Ale i tak dziekuje ;)
I dziex za podglad na NK :o



wiec jakie sa Twoje przyczyny??
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez FunnyBunny » 25 paź 2009, 01:48 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Ponieważ żeby dostać sie na UCB University (za te 2 lata )musze mieć 2 B z Travel and Tourism BTEC at GCSE i 2 B (minimum)z Travel and Travel BTEC Level 3 National Diploma at College wiec wybrałam ten kurs oraz żeby zagłebić się w umiejętności które trzeba posiadać pracując w Travel Industry :)

FunnyBunny
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 10 maja 2009, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 25 paź 2009, 09:44 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

a mnie zastanawia skoro tam chodzisz to po co temat dlaczego wlasnie ten kurs.. lol
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 25 paź 2009, 10:26 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

malenkagdz napisał(a):a mnie zastanawia skoro tam chodzisz to po co temat dlaczego wlasnie ten kurs.. lol

No przecież wyjaśniła, że nie było jej prościej zapytać kolegów.
Więc szuka informacji czemu jej angielscy koledzy wybrali akurat ten kurs na polskojęzycznym forum wśród osób kompletnie niezorientowanych w temacie ...

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 25 paź 2009, 10:53 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

pewnie nie tylko angielskich .. :roll: nie ma to jak robic z siebie nie wiadomo kogo.. :roll:

a niech pyta może jej jakiś anglojęzyczny kolega odpowie.. dlaczego wlasnie ten a nie inny :D :mrgreen:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez FunnyBunny » 25 paź 2009, 16:50 Re: Travel and Tourism Level 3 National Diploma

Miałam nadzieje że nie tylko ja na ten kurs uczęszczam, i sens jest taki że punkt widzenia innych POLAKÓW mnie interesuje. Jak by nie patrzyć Polacy którzy sie tu uczą oraz mieszkają (i nie tylko) korzystają z tego forum a nie moi ‘ angielscy koledzy’ .....
A osoby ’ kompletnie niezorientowanych w temacie’ nie proszę o nic.. Więc nie widze sensu w waszych postach! malenkagdz Galadriela

A mnie zastanawia skoro tam chodzisz to po co temat dlaczego wlasnie ten kurs.. lol
–Ponieważ interesują mnie przyczyny dlaczego inni Polacy i zorientowani w temacie wybrali akurat ten kurs 

:roll:

FunnyBunny
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 10 maja 2009, 11:21
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA