szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Lubisz podróżować, zwiedziłeś jakieś ciekawe miejsca i chcesz się podzielić przeżyciami, Szukasz informacji lub chętnych na wspólne wyjazdy;

MężczyznaPostNapisane przez Was » 6 lis 2009, 23:15 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Jolly napisał(a):no niewiem to nie scianka i to nie sa niskie sciany wiec w gre wchodza drogi wielowyciagowe


No niekoniecznie. Okolice Pen Y Pass, Llanberis i Lanberis Pass to też miejsca na wspinanie jednowyciągowe. Co zamierzamy sprawdzić ;)

W zwiazku z tym zgłaszamy się: jeśli tylko wyjazd będzie w sobotę, to Was z Żonką jadą.

Vanwaestel / Lucy - będziecie mieli dla nas miejsce w aucie? :roll:

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 7 lis 2009, 16:29 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Was napisał(a):
Jolly napisał(a):no niewiem to nie scianka i to nie sa niskie sciany wiec w gre wchodza drogi wielowyciagowe


No niekoniecznie. Okolice Pen Y Pass, Llanberis i Lanberis Pass to też miejsca na wspinanie jednowyciągowe. Co zamierzamy sprawdzić ;)

W zwiazku z tym zgłaszamy się: jeśli tylko wyjazd będzie w sobotę, to Was z Żonką jadą.

Vanwaestel / Lucy - będziecie mieli dla nas miejsce w aucie? :roll:


tak wiem ze tam jest mostwo miejsc i fajnych drog do wspinaczki, ale mialem na mysli tylko ta sciane bo poprzednim razem byl juz pomysl zeby zrobic jakies dluzsze:)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 7 lis 2009, 16:52 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

podobnie jak ankar napisala trudno mi się określić z kim chcę jechać bo nie znam nikogo z was. Czy jest jakis kierowca z okolic maypoola? Jesli nie to dojechalbyl do kogos kto mieszka w poblizu... albo na miejsce spotkania pod kodem B20 1AQ jesli nadal miejsce spotkania akktualne i wszyscy sie tam zbieraja. Dosiade sie do kogos gdzie bedzie wolne miejsce...
"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 8 lis 2009, 12:42 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

napisz do draco albo pieczary oni maja wolne miejsca
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 8 lis 2009, 12:59 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Jeśli wiemy już ile osób zadeklarowało chęć wyjazdu, to może rzeczywiście lepiej się spotkać w jakimś jednym miejscu i podzielić wtedy kto z kim jedzie. Bo trochę to w tej chwili zagmatwane. Nie wiem. Może kierowcy niech napiszą ile już mają zajętych, ile wolnych miejsc żebyśmy wiedzieli na czym stoimy.

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 8 lis 2009, 13:50 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Was dobrze mowisz to byloby najleprzym rozwianiem bo wszystko bylo by jasne... co na to reszta?
"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 8 lis 2009, 18:21 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

jestem za spotkaniem w jednym miejscu. jeśli ktoś nie ma jak się dostać to mogę odebrać z domu po drodze i dowieźć na miejsce spotkania. ze mną jedzie napewno Tomk, reszta miejsc jest wolna. Jolly odwołał miejsce dla dziewczyny. Czyli ja mam jeszcze 5 miejsc, dla wygodnej jazdy 4.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez ankar » 8 lis 2009, 18:52 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Draco - to ja się piszę i będę dźwięczna za odbiór spod B17 8JH :-) Daj znaka, czy pasuje kierunek.
Czy ja już dziękowałam organizatorowi??? Van - fajnie, że rzuciłeś pomysł i łorganizujesz. Dawno się chciałam wybrać ,ale łatwiej znaleźć kogoś do siedzenia w pubie niż łażenia po górach (szczególnie w listopadzie). A tu się okazuje, że całkiem spora ekipa się montuje.

ankar
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 18 paź 2007, 20:53
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 8 lis 2009, 18:56 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

ankar, nie do końca po drodze ale damy radę :) napisz mi na priv dokładny adres z nazwą ulicy i numerem domu. pozdrawiam

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 8 lis 2009, 19:06 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

mozemy sie spotkac w dowolnym miejscu w miescie. tylko pytanie czy kazdy zdola dotrzec na czas. przypominam, ze trzeba wyjechac wczesnie rano... 6.15am, zeby byc przed 9.00am na miejscu.

przypominam, ze bedzie problem z autobusem o tej porze :) wiec zawsze bedzie problem z miejscem dogodnym dla wszystkich! jako ze nasza wioska dlugaaa i szerokaaa.

Was, staram sie jasno okreslic co i jak :) wstepnie okreslilem sklad jaki chcialbym zabrac i napisalem go w poprzednim poscie. wiec skald na moje auto to ja lucy jolly krzysiekk i adam = 5 i wiecej zabrac nie moge.

nie chce ingerowac w sklady innych, bo nie bede brac odpowiedzialnosci za innych.

wiec proponuje dogadac szczegoly z Draco, poniewaz to on ma wolne miejsca w aucie! i to on oferuje mozliwosc przyjazdu w dowolne miejsce w birmingham, jesli zajdzie taka potrzeba

ja nie widze zadnych niejasnosci i niedomowien. jest jeszcze kilka dni na ustawki
pozdrowki

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 8 lis 2009, 22:10 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

vanwaestel napisał(a):Was, staram sie jasno okreslic co i jak :) wstepnie okreslilem sklad jaki chcialbym zabrac i napisalem go w poprzednim poscie. wiec skald na moje auto to ja lucy jolly krzysiekk i adam = 5 i wiecej zabrac nie moge


Spox. Spytałem o miejsce u Ciebie Van bo wydawało mi się że Jolly ustawiał się z Darco. Ale sprawdziłem posty - rezerwował miejsce tylko dla swojej dziewczyny. Nie ma sprawy, coś znajdziemy.

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Matt » 9 lis 2009, 07:12 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Drako ja bym sie chetnie zabral z Toba jesli nie ma to problemu? i jak mogl bys podjechac pod kod pocztowy b14 4nb bylo by fajnie dokladny adres podese prywatna wiadomosc oczywiscie rozliczylibysmy sie pozniej.... pasowalo by odemnie od razu mozna na m42 wskoczyc bo to zut beretem...
"life in every breath"
www.jmmotorbikeservice.co.uk
Avatar użytkownika
Matt
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Dołączył: 24 cze 2007, 17:05
Lokalizacja: Birmingham / 3miasto
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Was » 9 lis 2009, 17:30 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

B 14? To chyba nawet gdzieś koło nas :roll:

Was
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Dołączył: 5 cze 2007, 17:15
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 9 lis 2009, 20:00 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

oki widzę, że jest tak jak myślałem, rano wiem, że jest kłopot z dotarciem do miasta więc musimy tylko ustalić po kogo mam być o której godzinie i wszystkich zbiorę z domów. tylko muszę mieć wszystkie adresy i ustale sobie trase po kogo w jakiej kolejności.
na privie też dostaje zapytania o cenę, czy wszystkim odpowiada taka jaką podał na początku organizator tzn. 18f na głowę w obie strony?

[ Dodano: Pon Lis 09, 2009 20:01 ]
vanwaestel, czy możesz mi podać swój numer telefonu w razie problemów z dotarciem lub wyjazdem?

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 9 lis 2009, 22:38 Re: szczyt snowdon w walii do zdobycia!

Dla mnie cena jest dobra. Miejmy nadzieje ze wyzdrowieje do soboty bo jak narazie grypka mnie trzyma...

T.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do TURYSTYKA