Ubezpieczeie motoru -skutera

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez bartsimson » 13 mar 2008, 21:13 Ubezpieczeie motoru -skutera

witam orientuje sie ile kosztuje ubezpieczenie skutera o pojemnosci 50 cm jakis namiar na agenta ubezpieczeniowego najlepiej polaka pozatym jak z taxem jak to sie załatwia jestem zielony che kupic skuterka ale nie bardzo gadam po ang prosze o jakies info

bartsimson
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Dołączył: 7 lis 2007, 11:46
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez zmielna » 14 mar 2008, 11:10 Re: Ubezpieczeie motoru -skutera

siema, pewnie nie bede za bardzo pomocny:
Ja mam xj600, i za 600 place rocznie ok 140 ubezpieczenia i jakies 40 tax. Ubezpieczenia porownuje zawsze przez insurance supermarket (wpisz w goglach), wybierasz ktore ci pasuje i wypelniasz wszystko potem dzwonisz/dzwonia do ciebie potwierdzasz dane, placisz -done.
NIe wiem jak bedzie z 50 ale spodziewalbym sie czego zdecydowanie tanszego jak powyzsze kwoty...

zdr0wka!

PS: 4 kolka ciesza cialo, 2 kolka ciesza dusze.
Ad astra per aspera..
Avatar użytkownika
zmielna
Rozeznany
 
 
Posty: 154
Wiek: 46
Dołączył: 20 lis 2007, 22:57
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 15 mar 2008, 14:49 Re: Ubezpieczeie motoru -skutera

ja place bardzo podobnie, tez mam 600. tax na skuter to chyba 15f ubezpieczenie jesli dolozysz 7 lat znizki za auto powinno byc kolo 70 funtow razem ze wszystkim...jesli masz problem z jezykiem to pojdz do brokera i pokaz co chcesz. dadza ci cene, podziel ja przez dwa i to powinna byc cena internetowego ubezpieczenia.

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE