Poszkodowani z Back Office

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez lesny69 » 8 lut 2013, 14:17 Poszkodowani z Back Office

Witam serdecznie.

Poszukuję osób które pracowały dla różnych agencji pracy, a rozliczały się w systemie umbrella przez firmę back office (www.backoffice4u.co.uk) .

Osoby te pewnie tak jak ja mają problem z odzyskaniem pieniędzy chociażby za należny urlop po rzekomym upadku tego biura. Wczoraj otrzymałem pismo z "The Insolvency Service" z odmową wypłaty roszczenia za urlop uzasadnioną tym, iż wg. nich nie byłem pracownikiem back office tylko ich klientem.

Jeśli ktoś z was ma ten sam problem proszę o kontakt na pw. lub w tym temacie. Myślę, że jeżeli znajdzie się większa grupa osób to będzie szansa na odzyskanie pieniędzy korzystając z usług prawniczych.

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
lesny69
Rozeznany
 
 
Posty: 125
Wiek: 35
Dołączył: 27 sie 2012, 06:47
Lokalizacja: Quinton
Reputacja: 43
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 8 lut 2013, 17:46 Re: Poszkodowani z Back Office

zgadza sie..back office jest tylko firma rozliczeniowa..taka agencja ksiegowosci nie dla nich pracowałes tylko dla firmy zlecajacej rozliczenia back office...oni nic nie musza ci wyplacic tylko pracodawca który zatrudniał ciebie
taki wlasnie jest myk na umbrella
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez hereedi » 8 lut 2013, 21:05 Re: Poszkodowani z Back Office

Witaj
Mozliwe ze skladki na urlop nie byly odprowadzane tylko wyplacane na biezaco, w takiej sytuacji zadne dodatkowe pieniadze sie Tobie nie naleza niestety.
Pozdrawiam

hereedi
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 9 kwi 2012, 12:17
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lesny69 » 9 lut 2013, 12:15 Re: Poszkodowani z Back Office

Właśnie sens w tym, że to firma PAYMASTER LTD Back office podpisywała kontrakty o pracę, nie agencja. Również paymaster widnieje na p45 jako pracodawca. Pobierali oni pieniądze od agencji pracy za wypracowane godziny oraz zaliczki na urlop, o czym zostałem poinformowany w The Insolvency Service. Odnoszę poważne wrażenie, że ten urząd specjalnie tak potraktował "klientów" back office ze względu na potężne roszczenia jakie mają od pracowników HMV, Comet, Blockbuster itd. Samemu średnio opłaca się iść do prawnika bo nie chodzi tu o wielkie pieniądze ale gdyby znalazło się jeszcze kilka osób z tym samym problemem to była by inna sytuacja.
Avatar użytkownika
lesny69
Rozeznany
 
 
Posty: 125
Wiek: 35
Dołączył: 27 sie 2012, 06:47
Lokalizacja: Quinton
Reputacja: 43
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE