Pożyczka z banku a child tax credit

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez lewti » 31 lip 2013, 18:38 Pożyczka z banku a child tax credit

Witam. Nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat więc postanowiłem zapytać tutaj. Mianowicie pobieramy z żoną Child Tax Credit. Chcieliśmy urządzić pokój dla na naszego syna i podreperować trochę budżet domowy, dlatego postanowiliśmy wziąć kredyt z banku. I teraz moje pytanie: czy muszę informować Tax Credit o tym, że zaciągnęliśmy takową pożyczkę i czy to wpłynie jakoś na nasz zasiłek na dziecko? z góry dziękuję za odpowiedź.Pozdrawiam

lewti
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 43
Dołączył: 15 wrz 2007, 09:25
Lokalizacja: braniewo
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez JohnQ » 31 lip 2013, 20:31 Re: Pożyczka z banku a child tax credit

Witam

Nie musisz ich informowac i nie ma to zadnego wplywu na child tax credit.

Pozdrawiam

JohnQ
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączył: 24 lip 2013, 19:16
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 31 lip 2013, 21:46 Re: Pożyczka z banku a child tax credit

To jest tak ,ich twoje długi nie interesują , ale oszczędności już tak :)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Mirella21 » 31 lip 2013, 22:20 Re: Pożyczka z banku a child tax credit

jest tak jak napisala malaroksi. jesli macie taka potrzebe, i wiecie, ze Was to nie obciazy nadmiernie finansowo, to urzadzajcie pokoj dla chlopaka. jemu tez sie cos nalezy, a kasa na splate kredytu na pewno sie znajdzie :)

pozdawiam

Mirella21
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 3 maja 2012, 22:53
Reputacja: 24
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 1 sie 2013, 15:36 Re: Pożyczka z banku a child tax credit

"Reperowanie" budzetu domowego pozyczka ... Ciekawe.

Oszczednoaci to raczej nie sa wiec nic im do tego i watpie zebyscie musieli to gdzies zglaszac.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE