Ile pieniędzy oszczędzacie średnio co miesiąc?

Doradztwo w sprawie kont bankowych, pożyczek, podatków, pomysłów na własny biznes;

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 26 kwi 2011, 16:02 Re: Ile pieniędzy oszczędzacie średnio co miesiąc?

Nieźle,ciekawe co za fuche masz ,30000 funtów to nie wiem,czy po 5-ciu latach udało mi się oszczędzić ale niestety już wydałem :cry:

Pozdrowionka dla wszystkich :mrgreen:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

Manitou napisał(a):Tjaa... a świstak dalej zawija w te sreberka...;P



moze zawija sreberka.....
manitou.... 29 000 to moja pensja na rok, online shop ze sprzedaza produktow gdzie obrot jest ok 3000 funtow na miasiac (produkty sprowadzam z chin wiec zysk jest duzy) dodatkowo prowadze szkolenia na calym swiecie gdzie za 5 dni szkolenia biore 3000 US dolarow.

bede musial to wszystko zostawic bo zonie sie nie podoba w UK.
za zimno... ludzie malo przyjazni... etc etc sami wiecie jak jest.

pozdrawiam Mehow

mehow
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 6 kwi 2010, 11:25
Reputacja: -1
Neutralny

mehow, a co to za produkty i za szkolenia jesli oczywiscie mozna wiedziec:)

czemu zostawic jesli sklepjestonline a szkolenia na calym swiecie to rownie dobrze mozesz to robic z polski ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

cytuje rad

Taaa, pracując "pod latarnią", i mieszkając u kogoś za free, może i tyle odłożysz.


- to jest w stosunku do mnie troche obrazliwe- nie pracuje pod latarnia, poprostu kiedys znalazlem sie w odpowiednim miejscu i odpowiedniej porze. otworzylo mi to duzo mozliwosci. moim zdaniem kazdemu sie moze udac, wystarczy byc wlasnie w tym miejscu w odpowiednim czasie.

Dodano: -- 8 wrz 2011, o 15:34 --

bogini8 napisał(a):mehow, a co to za produkty i za szkolenia jesli oczywiscie mozna wiedziec:)

czemu zostawic jesli sklepjestonline a szkolenia na calym swiecie to rownie dobrze mozesz to robic z polski ;)


produkty, szkolenia- wole nie mowic ze wzgledow oczywistych.
nie zamierzam wrocic do PL, moja zona jest z malej wyspy na karaibach, prowadzenie firmy z tamtad bedzie utrudnione dlatego ze kurierzy nie sa tani do krajow unii.

pozdrawiam Mehow

mehow
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 6 kwi 2010, 11:25
Reputacja: -1
Neutralny

To ja chyba czegoś nie zrozumiałem :583: Napisałeś ,że odkładasz 30 000 ,a później że rocznie zarabiasz 29 000. Jeśli czegoś nie zrozumiałem ,to świstak dostanie natychmiast polecenie by odwijać sreberka z powrotem ;)
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

29 k to czesc z moich przychodow, czytaj uwazniej.

mehowbabula
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 8 wrz 2011, 14:31
Reputacja: 1
Neutralny

bo ten tysiac sam doklada z kieszeni zony :)

Guest
 
 

mehow napisał(a):manitou.... 29 000 to moja pensja na rok, online shop ze sprzedaza produktow gdzie obrot jest ok 3000 funtow na miasiac (produkty sprowadzam z chin wiec zysk jest duzy
jakjuz koledzy zauwazyli piszesz ze odkladasz rocznie 30 tys a pod spodem ze rocznie zarabiasz 29 tys.... to chyba jeszcze tysiac ci brakuje... i za co zyjesz w takim razie....?skoro niby wszystko odkladasz..?
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

29 k rocznie full time plus online shop plus szkolenia.

jakies pytania? kopia wyciagu z banku? ha ha

mehowbabula
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 8 wrz 2011, 14:31
Reputacja: 1
Neutralny

no tak, ale sklep online mozesz prowadzic tez z karaibow, a jezdzic na szkolenia tez jakos sie da ;)
bedziesz tylko musila pobierac wieksze oplaty za przesylke i podnies koszt kursow zeby na dojazdach nie zbanczyc.

powodzenia i naprawde gratulacje :) dobrze ze sobie tak dobrze radzisz
a na karaibach tez na pewno nie bedzie zle ;):):) i tam znajdzie sie dobry businessssss, a jak nie to zawsze mozesz skupic sie na nurkowaniu :D
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez gumigu » 20 lip 2012, 07:35 Re: Ile pieniędzy oszczędzacie średnio co miesiąc?

Odkladanie napewno idzie nam tu latwiej niz w Ziemi Polskiej,ja odkladam na wakacje i na remont mieszkania.W zeszlym roku pojechalismy na super wyjazd na Dominikane,oplacilo sie co miesiac odkladac po 200f.Staramy sie razem z zonka w zwykly miesiac 500f odlozyc na bok,ale nie w kazdy sie tak udaje.
Jak NIE jak TAK!

gumigu
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączył: 11 lip 2012, 18:54
Reputacja: 4
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do FINANSE