HeLLOOO everybody polacy:))

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 29 mar 2013, 19:33 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

To mieszkasz blisko mnie, za rogiem jak to sie mowi. Jakbys potrzebowala pomocy czy cos to pytaj smialo jak bede mogla to pomoge :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 29 mar 2013, 19:48 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Lolciaa.Winszuję optymistycznego podejścia do życia i decyzji wyemigrowania.
Jeżeli mogę Ci cokolwiek zasugerować - a jestem tu już 8 lat,
to bądź bardzo ostrożna w zawieraniu nowych znajomości.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez boszka » 29 mar 2013, 20:09 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Hej . dzięki Lolciaa ja mieszkam w Londynie-Wimbledon.ale udzielam się na tym forum bo jest spokojniej niż na londynku . jak by co to wal otwarcie. :rozwalkompa:

boszka
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 6 sty 2013, 11:54
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Damiand88 » 30 mar 2013, 09:02 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Siekma, ja tez w B-ham jestem od niedawna wcześniej mieszkałem w londynie ale praca zmusiła mnie by przenieść sie tu, mam podobny problem jak ty brak znajomych.

Damiand88
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 36
Dołączył: 30 mar 2013, 08:50
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 30 mar 2013, 11:44 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Witamy na obczyznie ...

Tak jak napisali forumowicze wyzej uwazaj przy zawieraniu nowych znajomosci.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez 53bby92 » 7 kwi 2013, 21:40 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Witam wszystkich,

jestem Sebastian (Seba, 21l) ja juz troche mieszkam w Birmingham a tak dokladniej to od Wrzesnia, kiedy zaczalem studia, wczesnie mieszkalem w Norfolk, gdzie moi starsi pracuja.

tez chetnie bym poznal jakies towarzystwo!!

Pozdrowienia

53bby92
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Wiek: 32
Dołączył: 10 paź 2012, 14:07
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciek109 » 6 sie 2013, 19:52 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Siemka Lolcia, siemka Seba - to dobry pomysl by sie spotakc naprzyklad w niedziele jak ktos ma czas. Najlpeij jakby wszyscyforumowicze sie spotakli :) tyle ludu by bylo :D Ja tu jestem juz ponad rok i mieszkam na Bartley Green takze jezeli cos bedzie wiadomo o jakis taki meeting to ja sie pisze !

maciek109
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Wiek: 28
Dołączył: 5 kwi 2013, 21:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 6 sie 2013, 21:45 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

A było już nie jedno spotkanie obserwuj forum i tematy.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Nusiakowa » 12 sie 2013, 20:30 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Hejka! ;)

Również jestem tu od niedawna, mam tu garstkę znajomych, ale chętnie poznam więcej osób ze swojej ojczyzny. :) Aktualnie mieszkam w Wolverhampton, a dokładniej Bilston i zapewne szybko tego nie zmienię. Jest tu może ktoś mniej więcej z tych okolic? ;>

Pozdrawiam Wszystkich! ;))
Musisz stale, dalej iść - bo bez walki nie ma nic!

Nusiakowa
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączyła: 10 lip 2013, 20:00
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez caroline2512 » 24 sie 2013, 15:09 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Ja jestem od 7 miesiecy a znajomych nadal brak, poza tym Polacy jakos niechetni sa do poznawania sie, nie wiem, boicie sie czy co?
Avatar użytkownika
caroline2512
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 1 lut 2013, 18:57
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 26 sie 2013, 01:29 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

lolciaa napisał(a):Cycha --> mieszkam na great barr. a Ty? ;))

> Ogolnie dzieki za wpisy... co zamierzam tu robic ? Przyjechalam tak jak chyba wiekszosc z obecnych tutaj osób -- za praca. Wiem, ze łatwo nie jest - zdaje sobie z tego sprawe, jednakże wole spróbowac tutaj swoich sił niz w PL , tym bardziej ze zaistniała taka mozliwosc;]

*Staram sie nie podchodzic sceptycznie do ludzi. Załozyłam ten watek w celu małej integracji - JESLI NIE CHCESZ- nie jestes zmuszony przeciez odpisywac :) ;|

Wiem jak to jest z ludzmi szczegolnie za granicą, DOSKONALE WIEM, ale nie chce do kazdej osoby podchodzic przez pryzmat otoczenia badz jakis tam niepowodzeń z przeszlosci ale oczywiscie dziekuje za rady - bede ostrozna:)

VA --> tak brakuje mi moich najblizszych, to chyba jest normalna rzecz- jakby bylo inaczej zastanawialabym sie czy jest aby napewno ze mna w porzadku !!

bawa 31 --> " ja wiem, ja wiem...wszystkie kobiety są nasz a zwłaszcza te młode " haha.. tak se tłumacz ;pp


Witaj caroline2512. Pomimo że młoda jesteś masz u mnie dużego plusa za podejście i za powyższe bardzo dojrzale wypowiedzi. Wiadomo ze zawsze trzeba podchodzic ostroznie do nowych znajomosci. Jednak ganeralizowanie przez niektorych ze wszyscy sa zli i niewdzieczni nie oznacza ze wcale tak jest. Na 9 osobach sie zawiedziamy a dziesiata nam zrekompensuje wszystko. I masz racje... optymizm to podstawa :)

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 26 sie 2013, 08:21 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Pomyliłeś osoby bo to ktoś inny napisał :roll:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 26 sie 2013, 09:38 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

malenkagdz napisał(a):Pomyliłeś osoby bo to ktoś inny napisał :roll:


Faktycznie popełniłem błąd. Chodziło mi oczywiście o użytkownika: lolciaa
Niestety nie da się już edytować :(

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Beliarth » 12 gru 2013, 13:02 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Cześć ! :D ja chętnie poznam jestem też od niedawna w UK piszcie na priv 3:D

Beliarth
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 gru 2013, 12:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 13 gru 2013, 10:51 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

hej
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PRZEDSTAW SIĘ