HeLLOOO everybody polacy:))

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

KobietaPostNapisane przez lolciaa » 28 mar 2013, 23:43 HeLLOOO everybody polacy:))

Mam na imie Karolina(22l) i jestem tutaj od zeszlego tyg. - never mind :D chetnie nawiąże znajomosci z roznymi osobami !! Brakuje mi tu rodziny- "znajomych" - jesli ktos chcialby sie poznac moze zorganizujemy jakis meeting ?? bedzie wesolo :)))))) -- polacy łączmy sie-- he ;) mam nadzieje, ze przegladacie te forum i dacie znac ;) serdecznie pozdrawiam !!
Avatar użytkownika
lolciaa
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 33
Dołączyła: 28 mar 2013, 22:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez stillinback » 29 mar 2013, 00:29 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Witam Swiezynke na obczyznie :P No Polacy to roznie z ta lacznoscia tutaj zauwazylam :D Ale ja i tak wierze w to, ze sa na tym forum ludzie o dobrym usposobieniu i w ogole takie tam :P duzo osob jest z pewnoscia pomocna.

No to powodzenia Ci zycze Karolina ;)
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cycha20 » 29 mar 2013, 09:21 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Witam serdecznie.
A skąd dokładnie jestes ???? Z jakiej dzielnicy ?
Pozdrawiam
Cycha:)

cycha20
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 10 paź 2010, 18:19
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 29 mar 2013, 09:37 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

lolciaa, Witaj:-)
Tak! My też, w większości, potrafimy porozumiewać się po angielsku:-)
Już się pochwaliłaś, że znasz kilka słów. Gratki!
To teraz zapomnij o tym i piszemy po polsku, ok?:-)

Karolinko, opowiedz coś o sobie:-) Co planujesz tutaj robić? Uczyć się, pracować, żyć z zasiłków czy przeimprezować kilka miesięcy?:d To ostatnie szczególnie mi się podoba:D

Witam cieplutko jak wiosenny poranek:-)
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 29 mar 2013, 10:49 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

lolciaa, witaj. Jak poszukasz to pewnie parę fajnych osób znajdziesz do pogadania na tym forum :grin:

P-C ty nie stresuj dziewczyny na dzień dobry, bo pomyśli żeś jakiś upierdliwiec :D
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Ivoneczka23 » 29 mar 2013, 11:00 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

mloda...swieża..wesoła..przejdzie ci ;)

i uważaj zeby ci Polacy którzy twoim zadniem mają się łaczyc..nie podstawili ci nogi na najblizszym kroku....
ehhh ..
Ostatnio edytowano 29 mar 2013, 12:27 przez Ivoneczka23, łącznie edytowano 1 raz
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez VA » 29 mar 2013, 12:20 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

lolciaa napisał(a):jestem tutaj od zeszlego tyg. - never mind :D chetnie nawiąże znajomosci z roznymi osobami !! Brakuje mi tu rodziny- "znajomych"

Po tygodniu i już Ci kogoś brakuje? :shock: A co będzie za tydzień, dwa, czy miesiąc?
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 29 mar 2013, 14:59 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Eee tam, stresować zamiaru mieć nie miałem:-)
Ja już ją nawet lubię... Ma wiele zalet... Jest młoda, nowa, młoda, uczuciowa, młoda, tęskni, młoda, samotna, młoda...;-)
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 29 mar 2013, 16:32 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

hehe dobre , no i powodzenia i tak jak ivoneczka23 napisala uwazaj na innych bo nie kazdy bedzie chcial byc prawdziwymi znajomym a kims kto kopnie cie w dupe przy pierwszej lepszej okazji gdy bedziesz potrzebowala pomocy .

a tak poza tym to powodzenia :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 29 mar 2013, 16:37 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

P-C, ja wiem, ja wiem...wszystkie kobiety są nasz a zwłaszcza te młode ;)
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez lolciaa » 29 mar 2013, 18:00 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Cycha --> mieszkam na great barr. a Ty? ;))

> Ogolnie dzieki za wpisy... co zamierzam tu robic ? Przyjechalam tak jak chyba wiekszosc z obecnych tutaj osób -- za praca. Wiem, ze łatwo nie jest - zdaje sobie z tego sprawe, jednakże wole spróbowac tutaj swoich sił niz w PL , tym bardziej ze zaistniała taka mozliwosc;]

*Staram sie nie podchodzic sceptycznie do ludzi. Załozyłam ten watek w celu małej integracji - JESLI NIE CHCESZ- nie jestes zmuszony przeciez odpisywac :) ;|

Wiem jak to jest z ludzmi szczegolnie za granicą, DOSKONALE WIEM, ale nie chce do kazdej osoby podchodzic przez pryzmat otoczenia badz jakis tam niepowodzeń z przeszlosci ale oczywiscie dziekuje za rady - bede ostrozna:)

VA --> tak brakuje mi moich najblizszych, to chyba jest normalna rzecz- jakby bylo inaczej zastanawialabym sie czy jest aby napewno ze mna w porzadku !!

bawa 31 --> " ja wiem, ja wiem...wszystkie kobiety są nasz a zwłaszcza te młode " haha.. tak se tłumacz ;pp
Avatar użytkownika
lolciaa
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 33
Dołączyła: 28 mar 2013, 22:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 29 mar 2013, 19:08 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

hehehehe lolciaa, to było do P-C, jak go trochę poznasz to zrozumiesz, ale ogólnie spoko facet z niego 8) na marginesie ja też jestem kobietą ;)
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez lolciaa » 29 mar 2013, 19:11 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

aha ;D oki spoko ;DD hahahahahahahaha ;)))))
Avatar użytkownika
lolciaa
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 33
Dołączyła: 28 mar 2013, 22:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez boszka » 29 mar 2013, 19:16 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

Serdecznie witam młodość. Powodzenia w pracy i w poszukiwaniu znajomych !!!!!!!!!!!!!!!!

boszka
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 6 sty 2013, 11:54
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lolciaa » 29 mar 2013, 19:19 Re: HeLLOOO everybody polacy:))

boszka- niezmiernie dziękuję hmm albo raczej nie dziekuje by nie zapeszac ;))
Avatar użytkownika
lolciaa
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 33
Dołączyła: 28 mar 2013, 22:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

Powrót do PRZEDSTAW SIĘ