Witam serdecznie wszystkich użytkowników!!!

Przedstaw się innym użytkownikom naszego forum i napisz jak do nas trafiłaś/eś.

MężczyznaPostNapisane przez MATRIX_30 » 14 gru 2006, 22:41 Witam serdecznie wszystkich użytkowników!!!

To mój pierwszy post...Jakąś tremę mam... :oops: Jestem jeszcze w Polsce ale w najbliższym czasie wyjeżdzam do UK...Pozdrawiam wszystkich rodaków...I jeśli możecie, prosże o rade...Londyn czy B'ham waszym zdaniem jest lepsze na start...? Z góry dziękuję doświadczonym forumowiczom za odpowiedź z jakimś uzasadnieniem...

MATRIX_30
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 48
Dołączył: 14 gru 2006, 11:52
Lokalizacja: Białystok
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 14 gru 2006, 22:52 Re: Witam serdecznie wszystkich użytkowników!!!

my tez witamy i pozdrawiamy :mrgreen:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 14 gru 2006, 23:33 Re: Witam serdecznie wszystkich użytkowników!!!

hejka! w londynie za duzo nas!!!...tutaj jest ............ciekawiej ..duuuzo ciekawiej :)))

pozdrowka
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 15 gru 2006, 07:53 Re: Witam serdecznie wszystkich użytkowników!!!

witamy Cie w Birmingham nie w Londynie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 16 gru 2006, 09:57 Re: Witam serdecznie wszystkich użytkowników!!!

czolem b&ham wiecej przestrzeni nizsze ceny
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do PRZEDSTAW SIĘ