Koszykówka w Wolverhampton

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

KobietaPostNapisane przez Nusiakowa » 19 sie 2013, 13:03 Koszykówka w Wolverhampton

Witam Wszystkich! ;)

Jak dział mówi-chodzi o sport, a jak temat- koszykówkę. :D

Jestem tu od niedawna, do jakiegoś czasu grałam w koszykówkę dość sporo lat.. -do jakiegoś czasu ponieważ musiałam to przerwać niestety. Ostatnio czegos mi zabrakło tutaj i zastanawiałam się czego.. Idąc do sklepu przez boisko do kosza uświadomiłam sobie czego tak naprawde mi brak.
Więc postanowiłam założyć tego posta, z nadzieją ze nie ja jedna jestem chętna do pogrania w ulubiony sport i relaksu w jednym. :)

Miejsce to najlepiej Bilston, ale nie sprawi mi żadnego kłopotu dojazd gdzieś w Wolverhampton. :)

Dla zabicia czasu, dla relaksu, z potrzeby grania-cokolwiek! :)

Serdecznie zapraszam do umawiania się pod tym postem albo na priv. ;)

Pozdrawiam! :D
Musisz stale, dalej iść - bo bez walki nie ma nic!

Nusiakowa
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączyła: 10 lip 2013, 20:00
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pabloski » 19 sie 2013, 18:58 Re: Koszykówka w Wolverhampton

Też chętnie bym pograł. Ogolnie z Tipton jestem, ale dawno już nie gralem i piłka z pod rąk ucieka. Można sie umowić na jakims placu żeby znowu porzucac, no problem. Pozdrawiam.

pabloski
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 21 cze 2011, 14:39
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nusiakowa » 19 sie 2013, 20:18 Re: Koszykówka w Wolverhampton

Spory kawałek stąd. Tylko zupełnie nie orientuje się gdzie to jest a tym bardziej jakiś plac do pogrania.
Musisz stale, dalej iść - bo bez walki nie ma nic!

Nusiakowa
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączyła: 10 lip 2013, 20:00
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pabloski » 19 sie 2013, 22:23 Re: Koszykówka w Wolverhampton

Tipton to nastepna miejscowosc za Bilston w strone Dudley lub West Brom jak kto woli, ogolnie rzut beretem. Jest kolo mnie park z koszami zawany Jubilee park, ale podejrzewam, ze w Bilston tez gdzies sa jakies miescowki.

pabloski
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 21 cze 2011, 14:39
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciek109 » 19 sie 2013, 23:12 Re: Koszykówka w Wolverhampton

w koszykowke mozna pograc trenowalo sie rok :D takze fajnie by bylo sobie znowu porzucac.

maciek109
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Wiek: 28
Dołączył: 5 kwi 2013, 21:17
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fiodor » 7 wrz 2013, 12:57 Re: Koszykówka w Wolverhampton

Ja jestem z Wolverhampton i jakimś fanem koszykówki tam nie jestem, ale pograć dla zabawy chętnie mogę.
Z lewej ręki zabijam, a prawej ręki sam się boje.
Avatar użytkownika
Fiodor
Rozeznany
 
 
Posty: 101
Dołączył: 6 sie 2012, 00:06
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nusiakowa » 7 wrz 2013, 13:32 Re: Koszykówka w Wolverhampton

To kiedy i gdzie?
Musisz stale, dalej iść - bo bez walki nie ma nic!

Nusiakowa
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączyła: 10 lip 2013, 20:00
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez David970 » 11 wrz 2013, 21:42 Re: Koszykówka w Wolverhampton

Chętnie pogram, najlepiej w Niedzielę, mieszkam w Wolverhampton :)
Jak coś to podajcie termin i miejsce to się zjawię (o ile jeszcze ktoś tutaj chce :D)

David970
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączył: 5 kwi 2013, 13:51
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nusiakowa » 12 wrz 2013, 06:19 Re: Koszykówka w Wolverhampton

A gdzie dokładniej? :)
W kosza zawsze chetna do pobrania! :D
Musisz stale, dalej iść - bo bez walki nie ma nic!

Nusiakowa
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączyła: 10 lip 2013, 20:00
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez David970 » 12 wrz 2013, 21:29 Re: Koszykówka w Wolverhampton

Jak masz Travelkę, to chętnie cię ugościmy w Wolverhampton, ja jeszcze nie mam, więc za daleko nie mogę się ruszać :(
Jest ktoś jeszcze chętny? Może coś większego by się urządziło :)
Mi jest to obojętne kiedy chcesz zagrać, do końca tygodnia nie jestem zajęty :)

David970
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączył: 5 kwi 2013, 13:51
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nusiakowa » 13 wrz 2013, 17:48 Re: Koszykówka w Wolverhampton

Nie mam, poruszam się albo autem albo metrem do pracy ale tylko returnem. :) A gdzie jakoś dokładniej mieszkasz w Wolverhampton? Może gdzieś niedaleko Ciebie dojeżdżam do pracy i mam jakies większe rozpoznanie w terenie. :D
Jutro w szkole siedze do 13, no około 14 sumie jestem już bez planów, niedziela całkiem wolna.:)
Tylko pojawił sie problem, bo buty do kosza i piłkę zostawiłam w Polsce, więc jesli masz piłkę, to buty jakieś skombinuję. :D
Musisz stale, dalej iść - bo bez walki nie ma nic!

Nusiakowa
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączyła: 10 lip 2013, 20:00
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Fiodor » 15 wrz 2013, 07:43 Re: Koszykówka w Wolverhampton

Dla mnie dobrze pasuje termin sobota-niedziela, ewentualnie środek tygodnia popołudniu, trzeba dogadać godzine, również szkołę kończę popołudniu :D
Z lewej ręki zabijam, a prawej ręki sam się boje.
Avatar użytkownika
Fiodor
Rozeznany
 
 
Posty: 101
Dołączył: 6 sie 2012, 00:06
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nusiakowa » 15 wrz 2013, 10:42 Re: Koszykówka w Wolverhampton

No to teraz proponuje dogadać się dokładnie bo już nic nie wiem. :D
Musisz stale, dalej iść - bo bez walki nie ma nic!

Nusiakowa
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączyła: 10 lip 2013, 20:00
Reputacja: 6
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 15 wrz 2013, 13:30 Re: Koszykówka w Wolverhampton

Siemka, tez bym chetnie pogral. Tylko musze wiedziec co kiedy gdzie. Jak by cos to mam sprzet i pilki.
GG 48634636 lub email semerylak@gmail.com

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez MarcinS400 » 16 wrz 2013, 13:19 Re: Koszykówka w Wolverhampton

Ja dopiero od 1 października zamieszkam w Dudley, ale na koszykówkę zawsze w wolnym czasie chętny ! Najlepszy center w okolicy tylko nie umie zdobywać punktów z pod kosza, ale za to za 3 wchodzą nie najgorzej :wink:
Avatar użytkownika
MarcinS400
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączył: 25 sie 2013, 10:57
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT