Być na półfinale LM-NIEZAPOMNIANE NA ZAWSZE!!!

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych
Witam wszystkich,
Chciałem się podzielić wszystkimi a szczególnie z fanami MAN UTD z mojego magicznego wieczoru jakiego doświadczyłem wczorajszego wieczoru na OLD TRAFFORD.
O samym meczu powiedziano już wszystko nic nowego nie wymyślę-FENOMENALNY SPEKTAKL w Theatre of Dreams pełen wielkiej dramaturgii trzymający w napięciu do końca, niesamowite zwroty akcji od prowadzenia 1-0 do przegrywania 1-2 do przerwy aż do fantastycznego powrotu po zwycięskiej bramce Wayna Rooneya na 3-2 kiedy 78 tys ludzi oszalało.
Minął cały dzień a mimo to nadal mam to co zobaczyłem przed oczyma...
Trudno coś takiego opisać to trzeba po prostu zobaczyć na żywo.

Miałem miejsce na trybunie wzdłuż boiska na najwyższym 3-cim poziomie sektoru NORTH STAND, co odpowiada wysokośći 9piętra, bo tyle musiałem pokonać aby znalezć się na swoim miejscu.Nad sobą miałem tylko 2rzędy trybun oraz dach, mimo to widoczność niesamowita.
Przed samym stadionem pełno stoisk z pamiątkami Man Utd, flagi, szaliki, czapki okolicznościowe wydawane na każdy mecz odznaki oraz koszulki przedstawiające m.in pamiętne druzgocące zwycięstwo nad AS Romą w 1/4 finału LM.
Oprócz tego oczywiście duża ilość stoisk gastronomicznych z napojami i jedzeniem.
Stadion po przebudowie prezentuje się obecnie imponująco,największa trybuna wzdłuż boiska, na której miałem miejsce została połączona z sektorami za bramkami zostały wypełnione rogi, co sprawia że stadion wygląda kompletnie.
Atmosfera podczas meczu momentami wspaniała kiedy 78 tys ludzi krzyczy: U-NI-TED!!U-NI-TED!!!!, ostatnia minuta już w doliczonym czasie gdy gdy Rooney zdobył zwycięska bramkę stadion oszalał, ludzi wpadali sobie w ramiona.
Po meczu potok tysięcy ludzi wracających z meczu spiewających na ulicach oraz w tramwajach, którym miałem okazję wracać do centrum miasta...
13 maja będę miał okazję być na ostatnim meczu Premiership, kiedy mam nadzieję nastąpi koronacja Man Utd jako Mistrza.
Poniżej załączam bilet z wczorajszego meczu.
GLORY GLORY MAN UNITED!!!!!!!
Załączniki
Man Utd-Ac Milan 24.04.2007.JPG
Avatar użytkownika
Kaliszanin81
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 43
Dołączył: 2 lut 2007, 14:45
Lokalizacja: Birmingham/Kalisz
Reputacja: 0
Neutralny

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT