Gra ktos w kosza??

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez skilled lad:-) » 10 sie 2006, 16:41 Gra ktos w kosza??

Siema wszystkim!!How r u guys doin´? :smile: Szukam ludzi zainteresownych stoczeniem paru "one on one" lub jakichs wiekszych gierek..miejscowka jest niedaleko Broad Street, nie za wielka, lecz daje rade..Znudzilo mi sie juz bezpoziomowe solowki z Chinczykami wiec jesli ktos sie nudzi..dajcie znac...Pozdrawiam wszystkich forumowiczow!!!!!Elo!!!
Avatar użytkownika
skilled lad:-)
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 10 sie 2006, 16:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez skilled lad:-) » 10 sie 2006, 16:53 Re: Gra ktos w kosza??

Ostatnio edytowano 22 sie 2006, 12:40 przez skilled lad:-), łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
skilled lad:-)
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 10 sie 2006, 16:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 10 sie 2006, 19:16 Re: Gra ktos w kosza??

Witam.

Ja takze szukam, choc bardziej w okolicach Selly Oak. Mam kumpla ktory grywa w Edgbaston a takze jezdzi gdzies na gierki w okolice Aston (co dla mnie za daleko). Jak chcesz moge Ci dac namiary. A jak znajdziesz sale w centrum to tez bym sie pisal. Pozdro

Ron
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez skilled lad:-) » 11 sie 2006, 16:15 Re: Gra ktos w kosza??

Siema Ron! Dzieki za odpowiedz..Niestety do Selly Oak to jest mi troche daleko, ale jakbys mogl mi powiedziec gdzie twoj kupel grywa w Edgaston ,bylbys pomocny..Moze tam jest jakas miejscowka lepsza niz ta , na ktorej bywam..Bo niestety jak oboje pewnie wiemy basket nie jest tutaj bardzo populary(w przeciwienstwie do nogi) i ciezko znalesc jest jakiekolwiek miejsce (outdoor), a nie mowiac juz o jakims dobrym. Moze miejscowka w edgabston daje rade a to niedaleko odemnie. Jakbys skolowal adres(ulice) bylbym dzwieczny;-) Pozdro!!ELO!
"Now are you sure you want that one?... Yeah, that one!
Avatar użytkownika
skilled lad:-)
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 10 sie 2006, 16:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 11 sie 2006, 16:17 nareszcie

hej skilled, ja jestem emerytowany koszykarz ;-)

nadaj godziny i dokładnie miejsce, ew. jakas komore na prywatnym podaj.
spikniemy sie i zgramy

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez skilled lad:-) » 11 sie 2006, 17:15 Re: Gra ktos w kosza??

Hej DD!

Nie wiem jak ci z czasem pasuje , ale jak cos jak pogoda bedzie ok (nie bedzie padalo)
to bede tam jutro od 12 do 2. Miejscowka jest na Ryland street (boczna broad street).
Trafisz tam bardzo latwo..Ta ulica jest naprzeciwko kina cinemaworld (tego na broad st) ..2 minuty w dol..skrzyzowanie z Grosvenor st.West i dalej prosto minuta w dol i bedzie po twojej lewej stronie..jak cos to na www.multimap.co.uk jest tez..daj znac czy bedziesz sie wybieral i do zobaczenia..siema
"Now are you sure you want that one?... Yeah, that one!
Avatar użytkownika
skilled lad:-)
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 10 sie 2006, 16:21
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 11 sie 2006, 17:46 w takim razie

postaram sie byc

ide do pracy na nocke i potem nadgodziny ale na kosza to zawsze sile znajde ;-)

na pw masz komore. daj cyne jutro do 10 czy bedziesz na 100% bo jesli nie to ja tez nie bede lecial.

do zobaczenia

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT