LIGA PIŁKARSKA w Birmingham

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

PostNapisane przez jarolong72 » 5 lip 2007, 19:30 LIGA PIŁKARSKA w Birmingham

Witam!
jesli ktos ma swoja druzyne (conajmniej (4+bramkarz ) lepiej jest miec wieksza ilosc zawodnikow bo zawsze cos komus moze wypasc)moze rozgrywac mecze w soboty lub w niedziele, to zapraszam. Zaczynam od zapisów za kilka dni deklaracje beda w kilku Polskich sklepach w Birmingham i prawdopodobnie WBrom.
Mecze w poblizu stadionu Aston Villi, na sztucznej trawce, nowiutkie boisko...
Beda prawdziwi sedziowie itd...

Zapraszam szczegóły u mnie:))
Pozdrawiam

jarolong72
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Ares » 2 wrz 2007, 20:09 Re: LIGA PIŁKARSKA w Birmingham

Od przyjazdu szukam kogos do gry, jednak sami na razie koszykarze :)

Jesli ktoras druzyna potrzebuje zawodnika chetnie zagram.

Ares
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączył: 8 lip 2007, 21:16
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 3 wrz 2007, 08:25 Re: LIGA PIŁKARSKA w Birmingham

No ja tak samo chetnie pokopie pilke. Najchetniej w jakies lidze bez wslizgow bo lubie miec cale nogi :D
Ale jestem sam poki co :|

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez WitoldK » 8 wrz 2007, 11:37 Re: LIGA PIŁKARSKA w Birmingham

jestem w Bham od kilku dni i tez chetnie pogral bym w pilke nozna, jesli mozesz to przeslij adres ,gdzie i kiedy mozna pograc

WitoldK
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 wrz 2007, 09:54
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez corrado1980 » 6 paź 2007, 22:48 Re: LIGA PIŁKARSKA w Birmingham

ja również bym sobie popykał......w Polsce sie grało troszkę :razz: lat , wiec i tutaj bym sie przydał.....

corrado1980
Rozeznany
 
 
Posty: 137
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2007, 12:55
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT