szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 14 kwi 2009, 21:39 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

To może ja pochwale trenera, :) Chociaż możesz się czepiać że jego uczeń ze mnie. Ale kto ma najlepiej wiedzieć jak nie uczeń? Trener spoko gość i zna się na rzeczy :P
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 14 kwi 2009, 21:51 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Mam pytanko.Czy wykupujecie jakies ubezpieczenie na wypadek kontuzji :?: Nawalanie sie po "mordkach" nie zawsze konczy sie przyjemnie :506:
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez fighter » 14 kwi 2009, 23:39 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

oj mima...mima... "fighter" to ogolny nick dwoch trenujacych,a nie trenera. Ma swoje powody,by nie pisac na forum. Mniejsza o to...
Nie bedziemy zatem wiecej chwalic,poczekamy na inne glosy.
VirusJah zgadzamy sie z toba coolego ;).
A apropos pytanka o ubezpieczeniu klub posiada ubezpieczenie grupowe,wiec bez obaw :)
Pozdrowionka dla mima :P



[ Dodano: Sro Kwi 29, 2009 22:40 ]
Czwartkowy trening tj. 30/04 przelozony jest na Sobote 02/05 z przyczyn organizacyjnych. Godzina treningu pozostaje bez zmian...

[ Dodano: Nie Maj 10, 2009 11:07 ]
Moi drodzy we wtorek po treningu bedziemy miec spotkanie z pania reprezentujaca organizacje,ktora pomaga dzieciom w ciezkich przypadkach losowych.
Avatar użytkownika
fighter
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 29 mar 2009, 20:25
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez long3r » 23 maja 2009, 19:06 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Ze smutkiem musialem przerwac treningi w klubie K-star ! Gdyz stracilem prace... obecnie mam prace na 2 zmiane...i koncze po 21 nie ma szan zeby dalej trenowac w klubie szukam osoby ktora chciala by trenowac ze mna... w godzinach rannych jesli by ktos chcial pisac na gg 2228068 minimum 4razy w tyg... po okolo 1.5h reszta do dogadania pozdro
Avatar użytkownika
long3r
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączył: 1 cze 2008, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez fighter » 23 maja 2009, 22:22 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Nie ma klubow w centrum,w ktorych moglbys potrenowac w godzinach dopoludniowych. Ewentualnie sprawdz Lionz Den w Tipton. Nie znam dokladnego adresu. Albo odwiedz "Fighter" Thai boxing Club w soboty. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
fighter
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 29 mar 2009, 20:25
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 24 maja 2009, 12:16 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

fighter napisał(a):Albo odwiedz "Fighter" Thai boxing Club w soboty.


Proponuję poczekać aż w czerwcu się przeniesiemy na nową salę, bo teraz dla niego to nie ma sensu.
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez fighter » 24 maja 2009, 15:52 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

VirusJah racja...w sumie trener i tak bedzie nas teraz szykowal do zawodow.
Pozdro
Avatar użytkownika
fighter
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 29 mar 2009, 20:25
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 24 maja 2009, 16:17 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

fighter napisał(a):szykowal do zawodow.


Chyba egzaminów miałeś na myśli.
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez fighter » 24 maja 2009, 22:09 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

VirusJah egzamin na stopnie jest miesiac po zawodach :grin: . Zawody mamy 20 czerwca :-D Pozdro
Avatar użytkownika
fighter
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 29 mar 2009, 20:25
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez long3r » 26 maja 2009, 09:48 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Jesli mogl by mnie ktos z centrum odebrac byl bym wdzieczny i pokazac gdzie trenujecie to poszedl bym w sobote na trening...bo tak to nie mam glowy na szukanie waszego klubu... pozdro
Avatar użytkownika
long3r
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączył: 1 cze 2008, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 26 maja 2009, 16:28 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Mozecie coś napisać o zawodach wiecej,np;przeciwnicy,gdzie,czy jest wejście dla widowni i kiedy.
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez RAF108 » 7 lip 2009, 12:55 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

A moze ktos jest zainteresowany cwiczeniem najstarszego stylu karate, rodem z Okinawy...
i jeszcze cos na temat tego stylu: Karate powstało na Okinawie - największej wyspie Archipelagu Ryukyu i jest wytworem wielowiekowej kultury Okinawańczyków. Okinawa Shorin-Ryu Karate jest najstarszym (pierwszym) stylem karate. Jest to oryginalny, bojowy styl walki. Shorin-Ryu to styl twardy, a zarazem finezyjny, charakteryzuje się naturalnymi ruchami i naturalnym oddechem. Pozycje są krótkie i wysokie co pozwala na szybkie ich zmiany i niesygnalizowane przemieszczanie się w dowolnym kierunku. Bloki są bardzo twarde i krótkie. Blokować oznacza nie tylko bronić się przed atakiem lecz równocześnie zmiażdżyć atak. Służą temu też specjalne techniki utwardzajace ręce i nogi. Zarówno przy blokowaniu, uderzeniach i kopnięciach dużą rolę odgrywa praca bioder i ich kątowe ustawienie. Wyjścia do przeciwnika wykonuje się przeważnie kątowo do przodu. Przeprowadzenie skutecznego kontrataku podczas obrony jest rozstrzygającym elementem Okinawa Shorin-Ryu Karate.
Czy sa chetni aby troche pocwiczyc? Uprawiam ten styl od ok. 10 lat (1 kyu) i jak narazie nie znalazlem w B'ham klubu Shorin Ryu a nie chcial bym zapomniec technik i chce zachowac forme, przy okazji ktos moglby na tym skozystac. Jak wiadomo, jednym ze sposobow doskonalenia sie jest uczenie innych. Nie zalozylem jeszcze oficjalnego klubu i cwicze sam w parku wiec takie "lekcje" byly by za friko
Avatar użytkownika
RAF108
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 59
Dołączył: 28 paź 2007, 13:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez long3r » 30 lip 2009, 23:58 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Do kolegi co sie wpisal nademna chyba pomyliles tematy... tu jest tajski box!! a nie karate z okinawy :)

Bylem tam u was raz na treningu... Ogolnie spoko trening dobra rozgrzewka... byl to moj 1 trening moim zdaniem za malo cwiczen z padami...no i sparingi obowiazkowo co trening :) ale ogolnie bardzo mi sie podobalo trener wporzadeczku...lecz dalej pojawia sie moj problem... nie pasuja mi te godziny...jesli ktos chcial by potrenowac w rannych godzinach miedzy 8-12 z mila chcencia czegos naucze lub tez moze mnie ktos mogl by poprowadzic...potrzebowal bym 1 osobe do treningow...zby zrobic pady, kombinacje, no i sparing...jak by byl ktos chetny pisac na pw sala moze by sie znalazla jak narazie brak chetnych...ps do administratorow !! nie usuwac tego bo co napisze post to mi usuwacie i ze niby mam to dac w ogloszenia...mianowicie ze niby jakie ogloszenie ma to byc? ze szukam kogos kto by trenowal ze mna czy jak bo was nie rozumiem....nie chce za to pieniedzy ani niczego... wiec dajcie juz na looz
Avatar użytkownika
long3r
Raczkujący
 
 
Posty: 65
Dołączył: 1 cze 2008, 22:50
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez WKA » 10 mar 2010, 17:14 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

Ponawiam zaproszenie na treningi, potrzeba nam "polskiej sily" na zawodach.
Pozdrawiam

WKA
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 43
Dołączył: 10 mar 2010, 16:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jed » 10 mar 2010, 23:18 Re: szukam clubu Muay Thai !! lub kick boxing

long3r napisał(a):ps do administratorow !! nie usuwac tego bo co napisze post to mi usuwacie i ze niby mam to dac w ogloszenia...

Niezbadane są wyroki boskie.

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT