moze jest ktos chetny zeby dzis troche pokopac w pilke?:)

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych
no widze ze poki co obecnosc potwierdzila tylko jedna osoba... no ale czekamy, byle nie za dlugo :-P
"Chciano za szczęściem rozpisać listy gończe, ale nikt nie umiał podać rysopisu."
Avatar użytkownika
LasPegaz
Rozeznany
 
 
Posty: 145
Wiek: 36
Dołączył: 23 gru 2007, 00:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Ania

Bo moze niektózy maja inne zainteresowania niz kopanie bialo-czarnego balona po trawie ........................
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

marcin.p napisał(a):
Bo moze niektózy maja inne zainteresowania niz kopanie bialo-czarnego balona po trawie


a nie kazda piłka jest biało-czarna :roll:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

no to chyba dzisiaj nic z tego :neutral: to moze piatek? chetni prosze by dali znac :-) (podejrzewam ze malenkagdz i tym razem nie zawiedzie :-) )
"Chciano za szczęściem rozpisać listy gończe, ale nikt nie umiał podać rysopisu."
Avatar użytkownika
LasPegaz
Rozeznany
 
 
Posty: 145
Wiek: 36
Dołączył: 23 gru 2007, 00:14
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

no to chyba dzisiaj nic z tego :neutral: to moze piatek? chetni prosze by dali znac :-) (podejrzewam ze malenkagdz i tym razem nie zawiedzie :-)



ja pewnie nie zawiode ale jak inni :roll:
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 33
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

witam widze ze ponownie próbujecie zmontowac ekipe do gry poprzednio chciałem sie dołaczyc ale nic z tego nie wyszło. moze tym razem cos zaskoczy dajcie tylko znac kiedy i gdzie a z checia pokopie..

krasnal
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 29 kwi 2009, 11:51
Reputacja: 0
Neutralny

marcin.p

Tylko prosze nie obrazaj sie... nie tak dawno chcialam zorganizowac grupe dziewczyn,ktore chcialyby pojsc na kurs przedluzania paznokci lub drugi na kurs tanca...do tej pory nikt sie nie zdecydowal.... nasz narod jest leniwy jednym slowem...jakbys powiedzial ze zapraszasz na grilla,do pubu itp. itp. to bylo by ze 100 chetnych... malo kto jest zainteresowany zeby rozwijac sie, dac z siebie wiecej, a juz nawet nie wspomne zeby uczeszczac na dodatkowe lekcje jez. angielskiego- bo zapewne szkoda by bylo wszystkim kasy ::D:D:D:D:D:D:D:D .......................................................................................................................................... smutne
Ostatnio edytowano 23 sty 2011, 09:18 przez ania21tk, łącznie edytowano 1 raz

ania21tk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 22 sty 2009, 11:12
Reputacja: -5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gambitoo » 25 wrz 2010, 14:38 Piłka nozna Tamworth

W kazda sobote o 12 w Tamworth 13 mil od Birmingham gramy w pileczke. Jesli masz ochote zagrac zapraszamy. Miejsce: Bonehill Rd B78 3. Tawmworth na przeciwko Restauracji motelu LADYBRIDGE obok duzego ronda. Mozliwosc gry na male bramki po 8,7 jak i po 11, wszystkich chetnych zapraszamy. jesli macie wlasny team zapraszamy na meczyk.
moj gg 10709375 Grzegorz

gambitoo
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 43
Dołączył: 9 maja 2008, 08:01
Reputacja: 0
Neutralny

Jest ktoś chętny na piłeczkę? Mieszkamy z koleżką w Walsall a tu nic się nie dzieje!

DeDe90
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 33
Dołączył: 12 lip 2010, 19:49
Lokalizacja: Elbląg
Reputacja: 0
Neutralny

gdzie i w jakie dni ta pileczka? moze i ja bym sie skusil ale daaaawno nei gralem :) szukam tez kompana na wypady do village hotel bo mam karnet a samemu troche lipnie sie chodzi. mozna by czasem i na stole pileczke poodbijac.

Guest
 
 

Walsall czy Bham obojętnie, byle ludzi się zebrało

DeDe90
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 33
Dołączył: 12 lip 2010, 19:49
Lokalizacja: Elbląg
Reputacja: 0
Neutralny

hej mieszkam na westbromie i mam ochote pokopac w piłke czy jest ktos chetny?? mieszkam przy zegarze :P najlepiej proponuje niedziele może jakies grupki sie spotykaja żeby pograć to z miłą chęcią się dołącze mam 22 lata i od dzieciaka grałem w piłke co prawda mam juz ze 3 lata przerwy ale czas rozprostować kosci :P czekam na propozycje ;)

andrzejpol
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 35
Dołączył: 26 gru 2010, 20:46
Lokalizacja: polska
Reputacja: 0
Neutralny

Chetnie pogram w pileczke, moje gg 4456717

DeDe90
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 33
Dołączył: 12 lip 2010, 19:49
Lokalizacja: Elbląg
Reputacja: 0
Neutralny

Zaplanujcie jakas konkretna date i ludzie sie znajda na pewno ! Zalozy sie jakis klub i bedziemy grac :)

r.obert
Początkujący
 
 
Posty: 26
Wiek: 42
Dołączył: 19 mar 2009, 10:18
Reputacja: 0
Neutralny

no dobra, proponyje niedziele 30 stycznia tylko gdzie?

DeDe90
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 33
Dołączył: 12 lip 2010, 19:49
Lokalizacja: Elbląg
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT