Kobiety mężnieją, mężczyźni niewieścieją?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
Hm...?

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 24 kwi 2007, 12:20 Re: Kobiety mężnieją, mężczyźni niewieścieją?

Shon, a masz taka drewutnie?
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 24 kwi 2007, 12:22 Re: Kobiety mężnieją, mężczyźni niewieścieją?

no niemam musze sobie sklepac na podworku tylko zadnej kik1976, sie nie wygadaj narazie :P
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

Ja się wyłączam- idę do pracy, wrócę w sobotę wieczorem. :!: Buuuusi dla wszystkich :twisted:

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 24 kwi 2007, 12:24 Re: Kobiety mężnieją, mężczyźni niewieścieją?

czesc
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 24 kwi 2007, 12:35 Re: Kobiety mężnieją, mężczyźni niewieścieją?

czemu? boisz sie , ze na moj widok sie rozpadnie, czy nie wytrzyma argumentow :lol: :lol: ?
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 24 kwi 2007, 12:41 Re: Kobiety mężnieją, mężczyźni niewieścieją?

aj przestan to zart byl :)


wez co wlasciwie to ja sie malo czego boje no moze siebie samego i jezcze jednego



ze zabraknie mi marzen :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 24 kwi 2007, 12:44 Re: Kobiety mężnieją, mężczyźni niewieścieją?

wiem, ze to byl zarcik :lol: , a co do reszty to chyba byl na to oddzielny temat.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 24 kwi 2007, 13:01 Re: Kobiety mężnieją, mężczyźni niewieścieją?

kik1976 napisał(a):...a co do reszty to chyba byl na to oddzielny temat.



ha dobre chciala bys uczestniczyc w takim temacie "nasze strach i leki w UK"

no chociaz jakby to zrzucic z siebie to moze i nawet pomoglo by
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

Shon napisał(a):no a baby na dwa dni w tygodniu w tedy do drewutni i o chlebie i wodze no


Baby to mozasz w nosie no :razz:
on jakis zboczuch jest zamykalby do niewoli kurde :wink: uwazaj kik bo to roznie bywa a jakbys zniknela bedzie wiadomo gdzie Cie szukac :lol:
------
http://www.awstudio.az.pl/cru/dita.gif
- Puchatku...?
- Tak, Prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę.
- Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Avatar użytkownika
Kaczuszka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 416
Wiek: 42
Dołączyła: 10 lut 2007, 21:23
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 24 kwi 2007, 17:03 Re: Kobiety mężnieją, mężczyźni niewieścieją?

....ale sie tu rozpisaliscie :mrgreen: juz mi sie nawet tego nie chce czytac od poczatku. :mrgreen: W kazdym razie cos w tym jest ze faceci jakos babieja. Wydaje mi sie ze robia sie wygodni. Bycie glowa rodziny to czesto obowiazki a to juz ich nie bawi. Chcieli by rzadzic ale nic poza tym, to jednak nie przechodzi, wiec oddaja paleczke kobieta. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Czekam na potepienie........ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 24 kwi 2007, 17:31 Re: Kobiety mężnieją, mężczyźni niewieścieją?

nie no masz racje my to na polowania a wysie domem zajmowac musialyscie i tak bylo dopuki uprawnien nie chcialyscie jakichs rownych czy cos w tym rodzaju z powodow napewno zmian hormonalnych ktore prze wieki w waz dojrzewaly
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

Ty Shon bo wczesniej to Wam przykrosci nie chcialysmy robic :wink: :wink:
------
http://www.awstudio.az.pl/cru/dita.gif
- Puchatku...?
- Tak, Prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę.
- Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Avatar użytkownika
Kaczuszka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 416
Wiek: 42
Dołączyła: 10 lut 2007, 21:23
Reputacja: 0
Neutralny

Oj, pisu pisu a kilometry strony lecą i nic nie wynika z tego :smile:

Insanity
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2022
Wiek: 37
Dołączył: 6 sty 2007, 10:32
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 24 kwi 2007, 23:16 Re: Kobiety mężnieją, mężczyźni niewieścieją?

Ty Kaczuszka dobrze ze poinformowalas a nie lepiej bylo by zostawic nas w blogiej nieswiadomosci teraz zaczniemy sie buzyc a tak by byl spokuj

piekny swiat zmian hormonalnych plynal by spokojnie wlasnym torem nie zmiennie do przodu powstala by nowa symbioza


a tu przyszla taka jedna Panna i wszystko dogory nogami wywalila na przekor przyrodzie i calemu wszechswiatowi a cotam bedzie sobie zalowac :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ