Gdzie się poznaliście

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez olivka » 25 gru 2007, 06:54 Re: Gdzie się poznaliście

ogotay napisał(a):
I znowu kobiety chca zmylic moja czujnosc ;)


hihihihihi :-D
czujnym trzeba byc zawsze
takie czasy niestety

:-) :-) :-) :-) :-) :-)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez adam23 » 5 mar 2008, 15:22 Re: Gdzie się poznaliście

ja poznalem moja kochana Anulke w dyskotece a tak sobie obiecywalem ze nie chce miec dziewczyny poznanej w takim miejscu a prosze teraz to juz narzeczona :) bardzo ja kocham i umieram wlasnie bez niej bo musi jeszcze do wakacji siedziec w polsce i przylatuje do bham w lipcu jak skonczy sesje . pewnie wiele osob tak ma ze 2 polowa jest gdzies indziej :-(

adam23
Początkujący
 
 
Posty: 23
Wiek: 39
Dołączył: 27 lut 2008, 19:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ania810 » 6 mar 2008, 22:44 Re: Gdzie się poznaliście

Ja, mojego meza poznalam u siebie w domu. Spotykalam sie z jego kolega(2 razy) i on go do mnie przywiozl. Widzielismy sie wtedy moze 5 minut. Po jakichs 2 miesiacach spotkalam go przypadkowo na ulicy, poszlismy na kawe i tak sie zaczelo. To bylo 13 lat temu. Jestesmy malzenstwem od 5 lat, mamy synka i oczekujemy teraz na coreczke. ;srece: W sumie cale swoje dorosle zycie spedzilam u boku mojego cudownego faceta.

Ania810
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 20 lut 2008, 23:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez GRZESIEK O » 1 kwi 2008, 07:14 Re: Gdzie się poznaliście

JA SWOJWJ JWSZCZE NIE POZNALEM, MOZE PRZYJDZIE TAKI DZIEN, GDZIES W AUTOBUSIE, MOZE W PARKU :roll:

GRZESIEK O
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 41
Dołączył: 29 mar 2008, 11:48
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoki » 28 wrz 2008, 12:04 Re: Gdzie się poznaliście

mojego meza poznalam 4i 1/2 roku temu w Holandii,u niego w domu o 5 nad ranem :)
malzenstwem jestesmy od 3 miesiecy :)

yoki
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączyła: 28 cze 2008, 09:39
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 29 wrz 2008, 09:38 i ja

ja poznalem Moja Piekna Malzonke przez gg 7,5 roku temu, po 4 tygodniach spotkalismy sie w realu, zarzekajac sie, ze tylko kolezenstwo, poniewaz oboje leczylismy rany... i od tamtej pory jestesmy razem a od 30 Sierpnia 2008 jako malzenstwo :)

i jest git ;-)

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewelajan » 26 paź 2011, 19:02 Re: Gdzie się poznaliście

ja swojego meza poznalam w ciagu tyg po przyjezdzie do uk. mieszkalismy w jednym domu... i jakos sie to wszysko zaczelo :) dzis jestesmy rzem 5lat(2 lata po slubie) i mamy wspaniala 4letnia coreczke :grin: pozdrawiam wszystkich

ewelajan
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 5 paź 2011, 08:59
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Steinik » 26 paź 2011, 20:14 Re: Gdzie się poznaliście

ja mojego małzona poznalam czacie 1 kwietnia w prima aprilis :D po miesiacu znajomosci bylam w ciazy,pozniej podczas chrzcin corci bralismy slub i tak juz 4 latka malzenstwem jestesmy...od samego poczatku na wariackich papierach,ale niczego nie zaluje.....
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 27 paź 2011, 08:56 Re: Gdzie się poznaliście

A ja swojego ukochanego poznalam tu w birmingham 4,5 roku temu dokladnie 8 mraca jak zaczelam nowa prace najpierw jakies spotkania potem wspolne noce i nim sie obejzalam bylam w ciazy;-)))Teraz mamy dwoje wspanialych dzieci coreczke i synka i jest super
pozdrawiam :)

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 27 paź 2011, 14:51 Re: Gdzie się poznaliście

ja z moim mezem poznalismy sie zasadzie 2 razy :D... pierwszy raz gdzies tam w przelocie sie zapoznalismy ale nie zwrocilismy na siebie zbytniej uwagi...pamietalam tylko ,ze to chlopakktory pocalowal mnie w reke....hmmm nie wiem czy dla zgrywu czytak po prostu,ale to pamietalam ;D
pozniej moja kolezanka przyprowadzila paru nieproszonych gosci na moja mega 18tkowa impreze, w tym jego...zapoznalismy sie...
odprowadzalm mnie po imprezie do domu i pomagal mi niesc gore prezentow:D i zgubil jeden prezent po drodze....
po tygodniu zadzwonili spotkalismy sie i dal mi w prezencie odkupiona zgubiona branzoletke :) dodam ze byl to piatek 13 tego :) i od tego dnia jestesmy para :D
i tak juz zostal do dzis....8,5 lat razem:), w tym ponad 3 po slubie i 18 miesieczny synek:)

ah..dodam jeszcze ze,,odbierajac,,zyczenia od nowo przybylych gosci nosilam z soba wielkieggo pluszowego tygrysa ktorego dostalam w prezencie....i moj przyszly maz skladajac mi zyczenia zyczyl mi prawdziwego tygryda....
chcialam to mam:D:D:D:
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 28 paź 2011, 21:20 Re: Gdzie się poznaliście

Ja swojego poznałam w dyskotece,skończyły mi sie papieroski,więc poprosiłam o papierosa chłopaka który najbliżej mnie się znajdował-odpowiedział,że jest zagorzałym przeciwnikiem palenia,ale dla mnie zrobi wyjątek i cos załatwi,-i załatwił.. :x

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Marysienka82 » 31 paź 2011, 00:13 Re: Gdzie się poznaliście

Ja mojego narzeczonego poznałam będąc świeżo po przyjeździe do UK. Nudziło mi się, więc weszłam na jakiś portal randkowy. Na naszym pierwszym spotkaniu mi się w ogóle nie spodobał, w zasadzie chciałam się już więcej nie spotkać...no ale uparty był. Na drógiej randce pojechałam do niego na 3 dni...co trochę przeraziło moich znajomych. Poznaliśmy się pod koniec Maja ślubujemy w Grudniu. Do pełni szczęścia brakuje mi dzidziusia, ale pracujemy nad tym :)

Marysienka82
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 1 wrz 2011, 17:36
Reputacja: -3
Neutralny
Góra
-1

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 31 paź 2011, 13:43 Re: Gdzie się poznaliście

agnieszka247 napisał(a):Ja swojego poznałam w dyskotece,skończyły mi sie papieroski,więc poprosiłam o papierosa chłopaka który najbliżej mnie się znajdował-odpowiedział,że jest zagorzałym przeciwnikiem palenia,ale dla mnie zrobi wyjątek i cos załatwi,-i załatwił..


to dobrze czy zle?

a palisz dalej?
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 1 lis 2011, 14:04 Re: Gdzie się poznaliście

Papieroski palę nadal,chociąż staram się,aby się nie skończyły,bo już nie ma komu mi ich załatwiać-pozdrawiam :)

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LittleDevil » 2 lis 2011, 16:24 Re: Gdzie się poznaliście

Ja mojego byczka poznalam na Sympatii. Zawsze sie smialam z tegoo typu portali a i swoj profil zrobilam bardziej dla smiechu niz powagi,on z reszta tez. Jestesmy ze soba ponad 2 lata i jest miloscia mojego zycia ;srece:
Avatar użytkownika
LittleDevil
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 2 lis 2011, 15:38
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do STREFA UCZUĆ