Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 13 paź 2008, 14:21 Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Bylem w ta sobote na takiej na nieco ciezszej imprezie elektronicznej, polecialo troche hardcore'u i speedcore'u, ale do rzeczy, wzialem 2 tablety speedu, popilem 5 budwisserami no i malo pozniej kontatkowalem, przylepila sie do mnie taka czarna, ale z reguly staje od takich z daleka, pozniej wzialem 2 (chyba...) tablety ekstazy i urwal mi sie film. Przejrzalem na oczy dopiero w domu, z nia (wole nie myslec jak ja jechalem po motorway'u motocyklem :o - jeszcze z pasazerka...)nie byla zbyt szczupla, ale pomyslalem, ze jak juz siedzi u mnie w domu, to co... zobacze sobie... i powiem, ze bylo zájebiscie ;) Moze ksztalty nie te, ale biale kobiety im nie doruwnuja... od dzisiaj tylko czarne... :twisted: Ktos mial juz takie historie? :twisted:

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kahanie » 13 paź 2008, 14:42 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Dziecko drogie,
rzeczywiscie historia 'warta' publikowania na forum...
jest sie czym chwalic...nie ma co....
po ilu tabsach to pisales???? zadziw nas????

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 13 paź 2008, 14:43 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

No stary gratuluje!!!!

Nie ma to jak sie obudzic rano obok smoczyci , i potem wmawiac sobie iinnym ze to bylo super.

Do tego jezdzenia po pijaku .... puknij sie stary w glowe. Jestes gówno nie motocyklista ....
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kahanie » 13 paź 2008, 14:43 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Dziecko drogie,
rzeczywiscie historia 'warta' publikowania na forum...
jest sie czym chwalic...nie ma co....
po ilu tabsach to pisales???? zadziw nas????

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 13 paź 2008, 14:46 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Zauwaz ze to juz poniedzialek, az taka wielka nie byla ;) Jazda po pijaku to moj biznes, popatrz na swoja jazde...

Co do dziecka, super dorosla mamusia sie odezwala ;) Ona miala mniej-wiecej tyle lat co ty ;)

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kahanie » 13 paź 2008, 14:52 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

zalosny jestes z tym postem i komentarzami...tyle na temat

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 13 paź 2008, 15:52 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

o tym jak jezdzisz po pijaku opowiedz tym wszystkim, ktorzy stracili bliska osobe przez takiech idiotow jak Ty .....


DOROSNIJ!!!!!!!
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 13 paź 2008, 17:52 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

dziecko wyrwalo sie z malej wioski , pracuje w jakiejs fabryczce i wydaje mu sie ze jest panem swiata.


Gówniazu po przeczytaniu tego postu to sie powaznie zastanawiam czy nie zglosic popelnienie przestepstwa.


- jazda z pasazerem po pijaku kwalifikuje sie na 5 do 10 lat .

Tak na marginesie to nie wiem czy moderator nie ma obowiazku cie zaraportowac.

Mam nadzieje ze albo szybko dorosniesz albo szybko zginiesz.

Dodano: Pon Paź 13, 2008 18:57
Pewnei byla tak paskudna i zdesperowana ze poleciala na nacpanego gnojka .


Brawo stary strzeliles w dziesiatke , a tak na marginesie to przejdz sie do GP i zrób badania , zapewne nie byles pierwszym gówniazem i za pewne nie ostatnim
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 13 paź 2008, 18:35 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Wyluzujcie troche!
Mowicie "dzieciaku" jakbyscie sami nie mieli 21 lat i glupich (powtarzam) bardzo glupich pomysłów.
Cos nie wyszedl Ci ten post DjXeed - mogles troche posciemniac i ubarwnic.

Za jazdą po pijaku tez nie jestem (nawet bardzo)!!! Nielubich takich ludzi, co sa nierozsadni.
Pewnie sam wiesz doskonale, ze zle zrobiles!!

A jesli chodzi o twoj post. Ostatnio w polskim Kosciele widzialam czarnulke (ladna) z bialymi dziecmi (co mnie strasznie zdziwilo). Jedno z dzieci moze mialo troche bardziej ciemniejsza karnacje i troszenke falowane wlosy. Juz myslalam, ze to nie jej, ale moj maz stwierdzi, ze ona jest z polakiem i to ich dzieci wspolne. Wiec moze jednak polakom podobaja sie choc troche czarnulki (pewnie jakas odmiana)!
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 13 paź 2008, 18:59 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Tak jakbym jazda po pijaku na motorze zabil kogokolwiek prucz siebie, co do bezpieczenstwa, to mialem gumke ;) Nie robie one night standow bez zabezpieczen stary, skoro juz mowa o moich korzeniach to wyrwalem sie ze Szczecina, a tutaj zarabiam tlumazcac gdzie nie popadnie ;) Nie musze robic w jakies tam fabryce, bo nie upadlem tak nisko jak ty :) Chcesz to zglos, powodzenia ;) Ciekawe jak mnie znajda, po IP pewnie, skoro na wifi siedze ;)

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 13 paź 2008, 19:07 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

idiotow nie sieja sami sie nieststy rodza....pogratulowac
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 13 paź 2008, 20:20 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

@up

Wysłany: Dzisiaj 20:07
Użytkownik został dodany do twojej listy ignorowanych. Kliknij Tutaj żeby zobaczyć jego post.
Kliknij Tutaj żeby przejść do swojej listy ignorowanych

Kimkolwiek jestes... Widac ze juz wczesniej uznalem cie za sentymentalnego przyglupa, to i tak gowno mnie obchodzi co napisales/as ;)

Ktos tam mial duzo do powiedzenia na moj temat, ciekawe czy bylbys taki cwany jakbysmy sie gdzies spotkali;

Obrazek
Obrazek

Coz, internet takim 28 letnim frajerom daje dosc duza przewage, mozesz powyzywac, poublizac itd, normalnie na ulicy nie dalbym ci tak po prostu odejsc, tak wiec gadaj co chcesz, o ile to w ogole przeczytam... ;)

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Beata » 13 paź 2008, 20:40 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

A ja się uchachałam całą dyskusją. :-D :-D :-D Nawet nie macie pojęcia, jak bardzo.

Może i ja prześlę swoje zdjęcie, bo ważę 129,5. Może i ze mna ktoś chciałby się zmierzyć w wadze tęgiej sumowo, bo bardzo lubie zapasy. Są chętni?
DjXeed może Ty masz większe tricepsy, ale mięśniom mojej klatki piersiowej i tak nie dorównasz. :razz:
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tomik111 » 13 paź 2008, 21:57 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

ha ha ale sie nasmialem. Faktycznie post miesiaca. Nie wiem czym kolega sie chwali, ale ludzie sa bardzo rozni. Moze komus to imponuje, cale szczescie, ze nie wiekszosci. Musze jednak pochwalic za roztropnosc. Co prawda zapomniales jak bylo na motorze i td ale o gumce pamietales. Bravo. Swoja droga to ja bym sie wstydzil taki bullshit napisac na forum publicznym, bo po co? pochwalic sie czy co

i jescze te zdjecia z silowni no beka po prostu
Ostatnio edytowano 14 paź 2008, 08:37 przez tomik111, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
tomik111
Rozeznany
 
 
Posty: 261
Dołączył: 25 sty 2007, 14:12
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 13 paź 2008, 22:42 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Ty masz czlowieku kompleksy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ