Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 13 paź 2008, 22:48 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

mamy Dodę na forum....
:twisted:
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez DD » 13 paź 2008, 23:01 widzisz dj

DjXeed napisał(a):@up

Wysłany: Dzisiaj 20:07
Użytkownik został dodany do twojej listy ignorowanych. Kliknij Tutaj żeby zobaczyć jego post.
Kliknij Tutaj żeby przejść do swojej listy ignorowanych

Kimkolwiek jestes... Widac ze juz wczesniej uznalem cie za sentymentalnego przyglupa, to i tak gowno mnie obchodzi co napisales/as ;)

Ktos tam mial duzo do powiedzenia na moj temat, ciekawe czy bylbys taki cwany jakbysmy sie gdzies spotkali;

Obrazek
Obrazek

Coz, internet takim 28 letnim frajerom daje dosc duza przewage, mozesz powyzywac, poublizac itd, normalnie na ulicy nie dalbym ci tak po prostu odejsc, tak wiec gadaj co chcesz, o ile to w ogole przeczytam... ;)

tak, internet aje duza przewage takim jak Ty, w rozmowie ze mna po kilku slowach poprosilbym Cie abys dal sobie spokoj i opowiedzial to gdzies na kolku rozancowym albo w innym gronie przyjacol.
widzisz dj.. i tym oto sposobem chyba trafisz na moja liste ignorowanych, zalezy co dalej napiszesz. ja nawet nie osmiele sie Ciebie zakwalifikowac do jakiejkolwiek kategorii. podobny chlopina dwa lata temu zabil mi kuzyna, na jego szczescie sam rowniez zginal i dobrze bo inaczej umieralby w mekach, zatluklaby go zona mojego kuzyna a jego dwojka dzieci wydlbalaby mu oczy... jesli zostala w Tobie odrobina czlowieczenstwa to wez poczytaj jeszcze raz na chlodno komentarze i to co sam napisales i moze zrozumiesz. A po co te fotki? masz kompleksy jakies? rozumiem, ze bijesz kazdego kto mowi o Tobie prawde? powodzenia zycze.

nie mowie, ze nie mozna poszalec, zapoznac sie z kobieta rano tez fajnie ale z tym jezdzeniem na gazie i tabletach to po prostu straciles samego siebie. napisz cos co ma sens i czy dzis dalej uwazasz, ze wszystko gra.

a jeszcze wyprowadze Cie z bledu; myslisz, ze jestes na wifi to jestes w innej galaktyce? gwarantuje Tobie, ze dobry admin (a Adam jest dobry) znalazlby Cie w jakies 15minut? moze nieco dluzej (mnie chyba 15 minut starczyloby spokojnie) - do przeszukania byloby gora 20-30 domow i jestes :) takze poczytaj troche, dowiedz sie i dopiero pisz konkrety.

powodzenia zycze

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 14 paź 2008, 07:37 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Faktycznie beka :).... Rozbawiles mnie stary tymi fotami na caly dzien. Wiesz ze od sterydów rosnie tylko góra, a dól po jakims czasie nawala.

Proponuje zrobic publiczna zrutke na wiadro anabolików dla kolegi.... Niech rosnie duzy i zdrowy.

mamuska twins--- apropos biale dzieci.... Dziewczyna byla raczej polka, siedzielismy za nimi w niedziele i dziewczyna miala bardzo czysta i poprawna polszczyzne.


Zadzwonie dzis do crimestoppers, popytam jak to dziala gdy ktos na forum publicznym przyzna sie do popelnienia przestepstwa. Cóz mam od groma czasu w pracy.
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 14 paź 2008, 09:55 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

DD, jestes jedna z niewielu osob ktorej posta widze ;)
Czy ja gdziekolwiek napisalem ze jestem dumny z tego ze przejechalem sie motorem bez filmu? Ja nie pamietam jak nim jechalem, co wcale nie oznacza, ze cisnalem 130mph...

Kompleksow nie mam, jak mam do kogos jakis problem, to nie wypisuje tego na forum, tylko wole sie spotkac i zalatwic sprawe po mesku, a nie wypisywac na forum ;)

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kahanie » 14 paź 2008, 10:48 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

kupa ciala,mozgu niewiele DJ...

sam sprowokowales ludzi do takich, a nie innych komentarzy swoim postem,wiec nie miej teraz do nikogo pretensji...

spodziewales sie innego odzewu??? biedactwo....

zastanow sie nad soba chlopie...

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 14 paź 2008, 11:44 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

DjXeed napisał(a):Tak jakbym jazda po pijaku na motorze zabil kogokolwiek prucz siebie, co do bezpieczenstwa, to mialem gumke ;) Nie robie one night standow bez zabezpieczen stary, skoro juz mowa o moich korzeniach to wyrwalem sie ze Szczecina, a tutaj zarabiam tlumazcac gdzie nie popadnie ;) Nie musze robic w jakies tam fabryce, bo nie upadlem tak nisko jak ty :) Chcesz to zglos, powodzenia ;) Ciekawe jak mnie znajda, po IP pewnie, skoro na wifi siedze ;)


żadna praca nie chańbi
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 14 paź 2008, 11:52 jak teraz patrze

DjXeed napisał(a):DD, jestes jedna z niewielu osob ktorej posta widze ;)
Czy ja gdziekolwiek napisalem ze jestem dumny z tego ze przejechalem sie motorem bez filmu? Ja nie pamietam jak nim jechalem, co wcale nie oznacza, ze cisnalem 130mph...

Kompleksow nie mam, jak mam do kogos jakis problem, to nie wypisuje tego na forum, tylko wole sie spotkac i zalatwic sprawe po mesku, a nie wypisywac na forum ;)


na Twoj post od strony mlodzienczych wybrykow.. powiem Tobie, niezly czad z ta jazda bez filmu ;-)

kiedys sasiad moich staruszkow byl kierowca w pogotowiu, mial wolne i poszedl do pracy bo ktostam mial urodziny, skonczylo sie na tym, ze poranna zmiana spozniala sie a poprzednia sobie juz cos chlapnela, on rowniez, przeciez mial wolne. dzwoni telefon - zgloszenie. on w najlepszej kondycji wiec do duzego fiata - tym jezdzilo wtedy pogotowie - i heja, otrzezwial w momencie. jezdzil tak ze dwie godziny, nie byl pijany, po prostu czul, ze ma cos w nogach. Ale adrenalina go poprowadzila. Zjechal z akcji, dojezdza do bazy i bal sie zaparkowac fiacika pod wiate, bal sie, ze sie nie zmiesci miedzy slupki :) wiec zostawil wozek przed wjazdem. a miejsca bylo spoooro. tak dziala alkohol i inne sprawy.

chlopie, uwazaj na siebie i innych. powodzenia.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mamuśka twins » 14 paź 2008, 18:28 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

marcin.p napisał(a):mamuska twins--- apropos biale dzieci.... Dziewczyna byla raczej polka, siedzielismy za nimi w niedziele i dziewczyna miala bardzo czysta i poprawna polszczyzne.

Naprawde to byla polka (oczywiscie mowimy o czarnej kobiecie)? Miała dwójke (chyba- moze nawet 3) białych dzieci! Tak?
Ja nie widzialam czy byla z kims, ale jesli byla to czy to był polak?
Swoja droga dziwnie tak dziedkowie biali, mama czarna, wnuki białe. Tak kolorowo. No, ale przeciez tu normalka, wiec co sie dziwic!
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 14 paź 2008, 19:33 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

DjXeed napisał(a):Bylem w ta sobote na takiej na nieco ciezszej imprezie elektronicznej, polecialo troche hardcore'u i speedcore'u, ale do rzeczy, wzialem 2 tablety speedu, popilem 5 budwisserami no i malo pozniej kontatkowalem, przylepila sie do mnie taka czarna, ale z reguly staje od takich z daleka, pozniej wzialem 2 (chyba...) tablety ekstazy i urwal mi sie film. Przejrzalem na oczy dopiero w domu, z nia (wole nie myslec jak ja jechalem po motorway'u motocyklem :o - jeszcze z pasazerka...)nie byla zbyt szczupla, ale pomyslalem, ze jak juz siedzi u mnie w domu, to co... zobacze sobie... i powiem, ze bylo zájebiscie ;) Moze ksztalty nie te, ale biale kobiety im nie doruwnuja... od dzisiaj tylko czarne... :twisted: Ktos mial juz takie historie? :twisted:


Witam! Zakladajac ze nie zauwazylem tego zdania o jezdzie, i skupie sie na reszcie:)
Gdzie to tak mozna sie zabawic???
Ogolnie jazde miales niezla :mrgreen:
Fajnie czasami zaszalec :mrgreen:

[ Dodano: Wto Paź 14, 2008 20:39 ]
marcin.p napisał(a):Zadzwonie dzis do crimestoppers, popytam jak to dziala gdy ktos na forum publicznym przyzna sie do popelnienia przestepstwa. Cóz mam od groma czasu w pracy.


Stary wyluzuj, do Dja zapewne juz dotarlo ze nie bylo to za madre i zapewne juz tego nie powtorzy. Troche wyrozumialosci.
A poza tym chyba nie chcesz byc kablem jak to maja w zwyczaju byc anglole?!
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 15 paź 2008, 07:48 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Klub "Ang3r" na Blackheath, trudno trafic, bo nawet strony internetowej nie maja. Chyba jedyny klub w calym west mids grajacy ciezka muzyke elektroniczna.

Co do zgloszenia, myslisz ze ktokolwiek mnie odwiedzi jak nie przyznalem sie do jazdy po pijaku?:D Podalem jakies godziny itd? Napisalem tylko tyle, ze nic nie pamietam ;) Wiec gosc moze mnie najwyzej w pompke cmoknac, albo tego z crimestoppers :twisted:

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wojna » 15 paź 2008, 11:10 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Stary jestes moim idolem, za te wstawione zdjecia :) Podaj jeszcze wymiary no i oczywiscie ile na plaskiej ;)

Wojna
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączył: 10 maja 2007, 07:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 16 paź 2008, 07:44 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Tak do wiadomosci wszystkich .....

Link do strony gdzie mozna anonimowo lub nie zaraportowac popelnienie wykroczenia lub przestepstwa.

https://secure.crimestoppers-uk.org/ams ... nymous.asp

nienawidze pijaków i cpunów za kierownica.

powodzenia
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 16 paź 2008, 08:37 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Kurcze, szkoda ze nie wiem co napisales ;)

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 16 paź 2008, 10:51 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

To ja juz zdecydowanie wole temat na hyde parku : Grupa artystyczna w Birmingham ... , niz jakich nafaszerowanych pigsami miesniakow.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kucza21 » 17 paź 2008, 18:01 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Stary zdjecia swietne !:) Jazde musiales miec fajna. Baw sie.... ! Czekam na kolejną historie ...

P.S. Może bloga założysz?
'Iść Swoją Drogą Nie Dać Satysfakcji Wrogom'

PSTRYK PSTRYK PSTRYK :)

kucza21
Rozeznany
 
 
Posty: 115
Wiek: 37
Dołączył: 4 mar 2008, 01:45
Lokalizacja: Walsall / Silesia
Reputacja: 7
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ