Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez asia77 » 17 paź 2008, 20:37 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Kto to spiewal: narcyz mnie na imie. Jakos mnie przyszlo do glowy czytajac ten temacik i ten o grupie artystycznej w Birmingham :smile:
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 17 paź 2008, 20:52 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

...ale ten temat jest zalosny... ;)
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Maxio » 17 paź 2008, 21:08 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Tak juz jest ze ludzie mali ktorzy chca byc zauwarzeni w tlumie wyprawiaja dziwne rzeczy poniewaz nie maja czym zaimponowac innym Nic nowego .I ze smutkiem musze dac punkt DjXeed Ale wiekszy moj smutek w tym ze inni go zauwarzyli i podlapali badz co badz maluskiego czlowiczka z jeszcze bardziej maluskim wyczynem .I tych ludzi zauwarzylem w tym poscie nie jego I pytam dlaczego tak sie dzieje? A moze tez chca byc zauwarzeni ? :cry:

Maxio
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączył: 21 paź 2007, 16:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DjXeed » 17 paź 2008, 22:42 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Interpunkcja, ortografia i styl wypowiedzi lezy, tez chciales zostac zauwazony jako analfabeta?

Nie wiem czy zauwazyles, ale ja zwyczajnie polecam zainteresowanym rozrywke z kobietami o czarnym kolorze skory, a jak to sie stalo postanowilem zwyczajnie napisac, a jak ty nie rozumiesz tego rodzaju rozrywki to dalej baw sie jak sie bawisz... Obrazek

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 18 paź 2008, 08:16 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

DjXeed napisał(a): wzialem 2 tablety speedu, popilem 5 budwisserami no i malo pozniej kontatkowalem, pozniej wzialem 2 (chyba...) tablety ekstazy


ha ha ha po takiej mieszance to pewnie nawet z Murzynem czy kotem było by Ci ******.
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 18 paź 2008, 11:04 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

regenwurm w dziale Humor napisał:

An arab at the airport:
- Name?
- Abdul al-Rhazib.
- Sex?
- Three to five times a week.
- No, no… I mean male or female?
- Male, female, sometimes camel.
- Holy cow!
- Cow, sheep, animals in general.
- But isn’t that hostile?
- Horse style, doggy style, any style!
- Oh dear!
- No, no! Deer runs too fast.

chcesz zaimponować? sprubuj z jeleniem!
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 20 paź 2008, 18:18 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

stare i niemodne. Kawal stary jak forum. :razz:
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 29 paź 2008, 14:32 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

co do facetow, zadawlam pytanie w dziale o mechanice i nic :roll:
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Rtyuio » 16 lis 2008, 01:04 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Dobrze zrobiles DjXeed, nie sluchaj ich oni sa zwykle nudziarze potrafia tylko sie wymadzac po prostu ci zazdroszcza a jeden frajer to w ogole by cie sypnal na psy jak by mogl.

Rtyuio
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 maja 2008, 20:11
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 16 lis 2008, 18:36 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Zgadzam się.Nikt nie jest święty :584: pewnie wielu ludziom zdażyło się jechać po 'piwku' a co do tej czarnej to gratulacje :one: sam kiedyś marzyłem o czekoladce :roll:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez letme » 9 gru 2008, 13:21 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Laski jak każde inne. Jak prześpisz się z więcej niz jedną i będziesz miał porównanie to będziesz to wiedział. Ale chwalenie się na forum że się "zaliczyło" jakąs jedną "egzotyczną" (jeszcze w tak krzykliwym stylu jakby to było niewiadomo jakie osiągnięcie) to niezły żen.

letme
Raczkujący
 
 
Posty: 74
Dołączył: 3 sty 2007, 13:53
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cobra0112 » 23 kwi 2009, 21:24 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

hmm wydaje mi sie ze to jest proste prowokowanie forumowiczow... jakimis wyimaginowanymi historyjkami :) :wink:
Gdy zakładam kask, inaczej patrze na świat!

cobra0112
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączyła: 12 lut 2009, 19:48
Lokalizacja: Chojnice - Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 23 kwi 2009, 21:32 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

czy ja wiem czy wyimaginowanymi... nie takie rzeczy sie przeciez dzieja, poprostu chcial sie pochwalic chociaz nie ma czym...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 24 kwi 2009, 17:20 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Patrzyłem w ten temat jakieś hmm nie pamiętam kiedy :D Ale ciągniecie go już dość długo :P Może wypadało by już skończyć :P

A co do tematu, chwalić się przed nie znanymi ludźmi ile to się nie zjadło tablet, to płycizna :P
Ja w swoim życiu też "X" zjadłem, ale to nie jest ważne dla osób tutaj przebywających :P
Pomyśl logicznie nad tą kwestią - "Jak bardzo obchodzi osoby "trzecie" ile zjadłem tablet".
Zrozumiał bym wypowiedź w stylu "... "Zdarzyło mi się obudzić rano obok czarnej dziewczyny, a noc była miła. Panowie polecam wam czarne panie...".
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 13 cze 2009, 09:59 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Dj.... nie musisz sie obawiac nie mozna nikogo skazac na podstawie li tylko samooskarzenia tak dobrze nie ma potrzebne sa dowody, swiadkowie itd. tak wiec mozesz spac spokojnie zawsze w koncu mozna powiedziec ja tylko zartowalem tak jak ma to w zwyczaju prawie kazdy na tym forum .... O ile bylo tak jak mowisz no coz zapytalbym sie ktoz z nas jest bez winy? Dlatego nie zamierzam Cie osadzac to Twoja sprawa i tylko Twoj problem bo musisz wiedziec, ze kiedys moze to byc problem dopoki wszystko nam sie udaje jest dobrze, ale w pewnym momencie los juz nie bedzie taki laskawy i pozostanie tylko placz i zgrzytanie zebow? Czy warto dla jednego razu dla 1000 takich przygod poswiecic swoja wolnosc i dac sie kiedys zamknac, poswiecic swoje zycie, a moze zabrac komus innemu zycie - chyba nie ale zrozumienie tego niestety przychodzi zazwyczaj za pozno dlatego ciesze sie ze odwazyles sie napisac o tym moze teraz zobaczysz ze nie warto, ze rownie dobrze skoro stac mnie na extazy stac mnie na taxi?Co do zdjecia z silowni domyslam sie ze nie jest Twoje skoro obawiasz sie policji tym bardziej nie pokazywalbys swego zdjecia tak jak sam zauwazyles wiekszosc z tych ktorzy sie wypowiadaja, to kwestia odwagi cywilnej a nie kazdy ja ma tak sadze. No ale najwazniejszy watek to slusznie zauwazyles kobiety ich milosc itd. no coz nie mowie nie bo nie mialem tej przyjemnosci ale sam musisz przyznac ze Ty tez nie miales przyjemnosci skosztowac milosci z innych zrodel a jest ich naprawde wiele .... W kazdym narodzie, czy tez rasie sa wulkany jak i gory lodowe to od Ciebie zalezy czy bedziesz w stanie stopic ten lod i wydobyc z niego ta zamrozona energie - kazda kobieta moze Ci to dac - tylko nie kazdy mezczyzna moze z niej to wydobyc. Jestes zadowolony to dobrze mniemam iz Twoja partnerka rowniez ale co dalej? Domyslam sie ze nie kontynuujesz znajomosci a szkoda bo skoro bylo tak super ja bym to zrobil na Twoim miejscu? Nie miej tez zalu do moich przedmowcow coz przyswiecaja im dobre intencje ale sposob w jaki Cie uswiadamiaja jest wymowny wielce. Co do prezerwatywy no coz zawiodles mnie - to juz tak nie smakuje, ten zapach a raczej smrod spalonej gumy ... sam rozumiesz? Na zakonczenie nic nie napisales a jestem ciekaw kto podal sniadanie a moze juz obiad do lozka ona czy Ty? Pozdrawiam - przy okazji rok temu moj wspanialy Kierownik zginal w wypadku jadac motocyklem - byl trzezwy - mial zone i dwojke dzieci - 36 lat dlatego uwazaj na siebie a przy okazji na innych - powodzenia! :-)
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ