Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 16 cze 2009, 13:10 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

przepraszam z gory ale nie mam szacunku to tego typu ludzi.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 16 cze 2009, 14:42 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Autor tego juz tu dawno nie zaglada a ciagle dostaje mu sie po dupie za ten wspanialy temat lol :-D
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Katik » 16 cze 2009, 18:27 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

hidalgo4 napisał(a):a co do "czrnych" tak mieszaj sie mieszaj az HIV dostaniesz gratis- OBY

Ostro... moim zdaniem to bardzo wulgarny tekst. Wrzuciles wszystkich "czarnych" do jednego wora, a to bardzo krzywdzace.
Pozatym slowo OBY na koncu zdania - masakra. Nigdy nie slyszales : Nie zycz drugiemu co Tobie nie mile...
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 16 cze 2009, 18:37 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

dla mnie mniej czarnych lepiej na swiecie ok! a wigger rowny nim wiec jak masz jakis problem to idz sie pomodl za kolege aby sie nawrocil albo aby szybko padl... co kogo czeka to bedzie a od pisania i mowina HIv dostac za h... nie mozna
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 16 cze 2009, 19:13 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

No coz napisal to z pewnoscia dla potomnych aby wiedzieli jakie Kobiety sa najslodsze, chyba nie ma w tym nic zlego ....? ;)
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marfefka26 » 20 cze 2009, 11:05 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

DjXeed napisał(a):Bylem w ta sobote na takiej na nieco ciezszej imprezie elektronicznej, polecialo troche hardcore'u i speedcore'u, ale do rzeczy, wzialem 2 tablety speedu, popilem 5 budwisserami no i malo pozniej kontatkowalem, przylepila sie do mnie taka czarna, ale z reguly staje od takich z daleka, pozniej wzialem 2 (chyba...) tablety ekstazy i urwal mi sie film. Przejrzalem na oczy dopiero w domu, z nia (wole nie myslec jak ja jechalem po motorway'u motocyklem :o - jeszcze z pasazerka...)nie byla zbyt szczupla, ale pomyslalem, ze jak juz siedzi u mnie w domu, to co... zobacze sobie... i powiem, ze bylo zájebiscie ;) Moze ksztalty nie te, ale biale kobiety im nie doruwnuja... od dzisiaj tylko czarne... :twisted: Ktos mial juz takie historie? :twisted:


doruwnuja-pisze sie przez ;ó;,.. ;Moze ksztalty nie te, ale biale kobiety...; He he-ta krowa dużo ryczy,która mało mleka daje!!!

[ Dodano: Sob Cze 20, 2009 12:13 ]
DjXX-jakiś tam-do szkoły idź, podkształcić wymowę i pisownię,a później chwal się kogo i ;co; przeleciałeś

marfefka26
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 42
Dołączyła: 26 lut 2007, 09:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 20 cze 2009, 19:38 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

merfetka26 - nie czepiaj sie ortografii - nawet analfabeta ma prawo wypowiadac sie na forum a na szkole juz za pozno, tym bardziej tekst napisany byl na goraco byc moze dzialaly jeszcze promile nie ma to znaczenia a poza tym to nie krowa z calym szacunkiem tylko byczek a raczej byk, co do ostatniej kwestii jestes zlosliwa piszac co? dobrze wiesz ze chodzi o mila i sympatyczna czarnulke byc moze jest Twoja kolezanka ktoz to wie? Mam nadzieje ze nie jestes zazdrosna o reklame Naomi ktora jako modelka ostatnimi czasy zalila sie na dyskryminacje bo wszedzie na wybieg szukaja blondi z niebieskimi oczyma .... ;)
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Katik » 22 cze 2009, 17:45 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

LEK napisał(a):Naomi ktora jako modelka ostatnimi czasy zalila sie na dyskryminacje bo wszedzie na wybieg szukaja blondi z niebieskimi oczyma .... ;)

Naomi to najbardziej dyskryminowany czlowiek na ziemi! Juz niedlugo bedzie sadzic producentow papieru toaletowego o to, ze jest bialy a nie czarny!!!!!!!!!!
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 22 cze 2009, 17:59 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Droga Katik - sugerujesz ze kobiety sa glupie? nie licz na to ze Naomi bedzie sadzic producentow papieru - ona doskonale wie do czego jest ten papier do d... - wiec domyslam sie ze ten kolor jak najbardziej jej odpowiada, byc moze kiedy to robi mysli o swoich b...... modelkach - czyzbys byla niebieskooka blondi, pozdr. serdecznie!!! ;)
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Katik » 22 cze 2009, 18:07 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

LEK napisał(a):Droga Katik - czyzbys byla niebieskooka blondi, pozdr. serdecznie!!! ;)

hahaha, czy my sie kiedys spotkaliśmy? Powiedz jeszcze ile mam wzrostu, a pogratuluje :mrgreen:

Co do reszty o Naomi - poprostu ilekroc czytam na temat jej kolejnych wybrykow, procesow sadowych i to zarowno jak ona sadzi i jak ja sadza , pekam ze smiechu i zdziwienia nad ludzka glupota. Faktycznie juz prawie do tego doszlo, ze caly swiat na nia sie uwzial.
Tylko jak to jest, ze gdy ja kopne Murzyna w du..e to jestem rasistka, jak kopne Zyda - jestem antsemitka, ale jak oni mnie kopna to co? Nic.
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 22 cze 2009, 19:09 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Mezczyzni nie kopia kobiet to po pierwsze, nie podejrzewam Cie rowniez o sklonnosci do kopania mezczyzn - wiec po co stwarzac sobie problemy co do tolerancji no coz uczymy sie jej wszyscy nikt nie mowil ze bedzie latwo ...
Co do Twojego wzrostu nawet gdybysmy sie spotkali sadzisz iz moglbym Cie zmierzyc cm tak poprostu, gdybys zapytala mnie o to jak duze sa Twe niebieskie oczy moglbym sprobowac - ale wzrost zakladam masz sluszny czy sie widzielismy Ty mnie mozesz widziec to tu to tam ja w kazdej bialej kobiecie moge widziec Ciebie? pozdr. :wink:
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Katik » 22 cze 2009, 20:57 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

1- alez nie bierz mojego kopania tak doslownie. To poprostu czysty dowod na to, ze to my - biali jestesmy w jakis sposob dyskryminowani. To bialy musi byc bardziej tolerancyjny niz kolorowy, bo inaczej przykleja mu sie plakietke "rasista".

2- mam sluszne 170 cm. A oczy komplementuja za niecodzienny kolor, a nie wielkosc.

3- to chyba nie ten etap zaangazowania bys musial w innych doszukiwac sie mojego obrazu ;)
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 23 cze 2009, 11:39 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

ad.2
http://www.we-dwoje.pl/duze;niebieskie; ... 10867.html - a oto dowód ze za wielkosc rowniez :-D
ad.1
Po co przyklejac plakietke, skoro w wiekszosci kazdy bialy to rasista, poczytaj wypowiedzi na forum i nie tylko, cofnij sie wstecz do historii, itd.
ad3
moja mila Katik, przepraszam za ten zwrot grzecznosciowy, ale jak wiesz jestem zonaty wiec nawet gdybym chcial angazowac sie nie moge - tak jak juz napisalem wczesniej milo jest rozmawiac z kims kogo nie trzeba sobie wyobrazac a skoro znam juz Twoj sluszny wzrost krag potencjalnych Katikow zostal bardzo zawezony, z 10000 do 1000 tak wiec szansa przypadkowego poznania zwiekszyla sie jak widzisz .... :grin:
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jed » 14 lip 2009, 21:34 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Panie LEK, gdzie sie Pan podziewa? Jestem zmuszony wypowiadac sie nawet w tak durnym temacie jak ten przez to wszystko.
Kiedys mialem ciemnoskora dame i musze powiedziec, ze faktycznie fajna sprawa. Skoro sama skora moze sie czlowiek bawic to mozna sobie wyobrazic co one moga jeszcze.. Tylko mentalnosc jest zupelnie inna, jakby byly kumpelami, a nie z Wenus.

P.S. A Pan, Panie DjXeed stal sie rowniez moim idolem. Do tego mial Pan odwage pokazac twarz i musze przyznac, ze fantastyczny z Pana chlopiec. Nie tylko inteligentny i umie sie bawic, ale tez ciasteczko. ;)

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 22 lip 2009, 17:40 Re: Polecam wszystkim facetom czarne laski!

Jed Przyjacielu przez chwile zwatpilem w to forum, ale milo ze Ktos sie o mnie upomina, milo rowniez iz umiesciles zdjecie dla mnie przypominasz mego idola Chucka Norrisa no i prosze bez tego Mr ok?
Co do tematu taki sobie ale milo ze dodales cos od Siebie no i zazdroszcze tych kumpeli, pozdr!
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ