Pytanie raczej do dziewczyn

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 22 lis 2008, 20:37 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

kazdy zyje jak chce ;)

a jesli cos nie pasuje zawsze mozna wrócic do kraju tam jest wiekszy wybór

K.J skoncz te Swoje filozofie sa mocno przesadzone i tak tego nie zmienisz mozesz jedynie zmienic Swoja rzeczywistość, wyluzowac sie, zapomniec ze tak jest i dazyc by znalezc Swój ideał...

Twojim zdaniem jakie powinny być dziewczyny???
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 22 lis 2008, 23:53 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

phi! a ja mam wrazenie, ze jestes troche zarozumialy. Tym swoim tekstem dales nam wszystkim do zrozumienia, ze laski widzac takieeeeego przystojniaka jak Ty sa oniesmielone, boja sie, ze robisz sobie z nich jaja i ze taki wspanialy facet przeciez nie bedzie z takimi szarymi myszkami jak one. cos w stylu-o boze to nie mozliwe zeby ten superman wybral mnie. Ja sie na to nie nabieram :roll:
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 23 lis 2008, 14:56 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

"Moze i sa normalne dziewczyny, ale jezeli chodzi o Polki w miescie Birmingham, to ogolnie , wiekszosc jest zajeta. Pozostale same nie wiedza czego chca od zycia, a jezeli juz, to maja wygorowane marzenia i oczekuja, ze lada moment pojawi sie w ich zyciu ksiaze z bajki. Kobiety w gruncie rzeczy sa falszywe, usmiechaja sie do ciebie, flirtuja, a kiedy ty zaczynasz odpowiadac na ich zaloty, wtedy preza sie dumnie, i z ironia w glosie odpowiadaja, ze maja juz kogos. Poznalem wiele dziewczyn, moge powiedziec smialo, ze moze z wyjatkiem dwoch, trzech, cala reszta jest do dupy. Rozmarzona, i oczekujaca finansowego cudu, w postaci pieknego dylizansu, z hiperbogatym, ciemnoskorym facetem, ktory bedzie mial wszystko to , czego nie posiada przecietny Kowalski. Kobiety to najwieksze oszustki w dziejach tego swiata. Zeruja na twoich marzeniach, a potem obdzieraja cie zywcem z tego co masz. Wiem , co mowie. Kazda kolejna, ktora poznaje, upewnia mnie tylko w moim przekonaniu. Sa infantylne i zacofane, interesuje je tylko kolor szminki i rodzaj butow. Potrafia godzinami zastanawiac sie gdzie Polska lezy na mapie - jak rdzenni anglicy normalnie, i zostawic gotujaca sie zupe na trzy godziny na kuchence. Bo musza zrobic sobie makijaz. To istoty nie z tego swiata. Mowie wam."



AMEN!!! :-D
Niestety prawda w oczy kole. :-D
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 42
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez asia77 » 23 lis 2008, 19:38 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

tak rzeczywiscie w Birmingham jest jeszcze kilka zakompleksionych polakow, moze byscie tak przestali nas mieszac z blotem to by cos z tego wyszlo
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sajmonides » 23 lis 2008, 20:28 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Ja to sie juz ciesze, ze jeszcze tylko pare miesiecy i juz smigam na stale do kraju. Macie racje chlopaki, ze tu nie Polska. Genealnie rzecz biorac, ja osobiscie nie mialem tutaj okazji spotkac polki ktora ktora leci na murzyna czy kasiastego ci***ak. Moze zbyt rzadko wychodze, moze poprostu w moim towarzystwie nie ma takich dziewczyn. Do czego zmierzam; ze tak samo jak stereotyp jaki panuje tutaj o polakach tak wszyscy mysla o polskich dziewczynach ze leca na kase i byle nie polaka. Jezeli ktos nie tutaj jest szczesliwy z tego powodu ze nie potrafi sobie znalezc dziewczyny a wszystko to tlumaczy tym ze sie odezwie w ojczystej mowie to zaraz je sploszy to niech wraca do kraju, zamaiast tutaj pod pretekstem uzalac sie. Chlopaki przeciez nie placza!!!

Sajmonides
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 42
Dołączył: 31 paź 2008, 14:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 23 lis 2008, 21:59 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

zamiast narzekac tzreba cos z tym zrobic a moze cos z wami jest nie tak???
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sebek22 » 25 lis 2008, 22:15 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

K.J, Thomas popieram w 100% widac ze kobiety na forum prawda w oczy kole!!:DD:

[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 22:19 ]
asdfghjkl zle Ci samemu?korzystaj z zycia jak mozesz!!pamietaj ze kobiety to same problemy:)
Nie jeden nie raz nasz kraj próbował zniszczyć

nie jeden raz powstaliśmy ze zgliszczy

teraz nasz czas nadszedł korona błyszczy

a ja z dumą na nią patrze więc wytrzyj łzy - to ważne!!!

Sebek22
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączył: 25 gru 2006, 17:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 26 lis 2008, 16:43 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

i znowu temat rzeka :roll:
thomas, moze obracasz sie w takim towarzystwie.
ananasy sa i wsrod facetow i wsrod kobiet. kiedys id eulica i dwoch chlopaczkow rozmawia o materacu, juz mialam sie odwrocic i powiedziec , gdzie sa wyprzedaze, kiedy nagle uslaszalam imie jednego z przyszlych materacy. to chyba o czyms swiadczy :twisted:
jesli chodzi o kobiety, hmm moze niektore przezywaja szok wolnosci i roznorodnosci, a facetow trafia, bo raptem okazuje sie, ze sa lepsze partie od nich :-D :-D :-D nawet jesli to mialbybyc tylko sex :-D :-D :-D \rzadko mozna spotkac faceta , ktory mysli glowa dluzej niz 8 godz :-D :-D
nie tylko faceci maja prawo, w ich mniemaniu, to skakania po kwiatkach. jest rownouprawnienie, a jednoczesnie prawo buszu. :-D :-D :-D
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 26 lis 2008, 18:00 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

kik1976 napisał(a):i znowu temat rzeka :roll:
thomas, moze obracasz sie w takim towarzystwie.


Niestety nie obracam, moja dziewczyna mi na to nie pozwala:( juz od ponad 8 lat. :mrgreen:

Sebek22 napisał(a):[ Dodano: Wto Lis 25, 2008 22:19 ]
asdfghjkl zle Ci samemu?korzystaj z zycia jak mozesz!!pamietaj ze kobiety to same problemy:)


Popieram, na babe zawsze przyjdzie czas, ciesz sie samotnoscia i wolnoscia puki mozesz :mrgreen:
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 42
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Dora 27 » 27 lis 2008, 19:30 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Tak juz jest ze czlowiekowi nigdy nie dogodzi, bo zawsze bedzie wyszukiwal problemy :wink: . Lepiej chyba sie skupic na tym co sie ma, nie ma co marudzic na plec przeciwna bo kazdy zadaje sie z takimi ludzmi z jakimi chce, mamy wolny kraj i wolny wybor :wink: :wink: .
Avatar użytkownika
Dora 27
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączyła: 17 paź 2007, 17:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sajmonides » 29 lis 2008, 21:19 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Amen. Swieta prawda. Musze cos jeszcze napisac bo za malo znakow:)

Sajmonides
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 42
Dołączył: 31 paź 2008, 14:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ania21tk » 5 lut 2009, 10:24 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

No wlasnie tak bedzie sie dzialo dopoty dopoki nie trafi sie na ta swoja druge polowke, inne to tylko "przygody" ktore najczesciej koncza sie fiaskiem,lamentem, i placzem.A po co to komu? Radze ci poczekac,nie spieszyc sie,do wszystkiego trzeba dojrzec.Ja mam wrazenie,ze szukasz na sile... :roll:

ania21tk
Początkujący
 
 
Posty: 45
Dołączyła: 22 sty 2009, 11:12
Reputacja: -5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 6 lut 2009, 11:10 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

K.J. czemu w tobie tyle pesymizmu????
Nie wszystkie kobiety sa zainteresowane czekoladowymi kolegami z fura skora i komora :roll:
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 47
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez myszka_823 » 23 mar 2009, 10:34 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

nie przejmuj sie że jeszcze nie masz dziewczyny przyjdzie taki czas że nie bedziesz sie mógł od nich uwolnic bądz cierpliwy a to jak sie ubierasz to nie ma znaczenia może jestes zbyt przystojny i dziewczyny sobie myślą że ich nie bedziesz chciał ze napewno jestes juz zajęty nie mart się trzymam w ciuki aby się udało znalez to wybranke .
Avatar użytkownika
myszka_823
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Wiek: 41
Dołączyła: 23 mar 2009, 10:12
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez onions81 » 5 kwi 2009, 20:08 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

hanoka77 napisał(a):K.J. czemu w tobie tyle pesymizmu????
Nie wszystkie kobiety sa zainteresowane czekoladowymi kolegami z fura skora i komora :roll:


oczywiście ze nie. osobiscie podobają mi się biali panowie, za ci..a sie nie rozglądam. to ja z drugiej strony zaatakuje.... rozglądam sie za normalnym chlopakiem - Polakiem niestety 'na ulicy' takiego ciezko spotkać.
Panowie Polacy to wielka 'szlachta' ...glosni, krzykliwy, ku*wami rzucający. Taki styl bycia mnie odrzuca na wejście, bo przeczy mojemu pojęciu normalnosci. A jak wspomnialam partnera poszukuje nie przymierzając 'normalnego'. A czy nosi dresy czy nie, to sprawa ewidentnie drugorzędna.

onions81
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 43
Dołączyła: 27 lut 2009, 21:39
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ