Pytanie raczej do dziewczyn

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 19 kwi 2009, 23:14 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Onions81, a mi się podoba to co napisał KJ,
przejaskrawione ale trafne, tak Was, o piękne dziewczyny widzimy,
bo takie widać jesteście,
daleki jestem od przypinania tej samej metki każdej jednej,
ale... hm...
przykładów nie brakuje, więc łatwo uogólniać,
w PL pewnie podobnie jest, choć mniej się to w oczy rzuca,
trochę inne realia, większa presja otoczenia, rodziny, znajomych,
a tu hulaj dusza, no i do wyboru do koloru nomen omen,
ci nadskakujący bruneci... i inni południowcy...
być może i nasza płeć nie świeci najjaśniej na wyspach,
ale to nie mnie oceniać, facet jestem,
ale tak przy okazji przypomniało mi się jedno zdarzenie,
w Warsie relacji Wawa-Poznań poznałem jedną panią psycholog,
skracaliśmy sobie podróż pogawędkami na tematy różne,
zeszło i na tenże, damsko-męski,
zapamiętałem jedno stwierdzenie,
dziewczyny często pakują się w niewłaściwe związki,
bo... są jednocześnie wyrachowane i naiwne...
to słowa dziewczyny psychologa zajmującego się problemami rodzinnymi,
może coś w tym jest?
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 20 kwi 2009, 20:24 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

onions81 napisał(a):
hanoka77 napisał(a):K.J. czemu w tobie tyle pesymizmu????
Nie wszystkie kobiety sa zainteresowane czekoladowymi kolegami z fura skora i komora :roll:


oczywiście ze nie. osobiscie podobają mi się biali panowie, za ci..a sie nie rozglądam. to ja z drugiej strony zaatakuje.... rozglądam sie za normalnym chlopakiem - Polakiem niestety 'na ulicy' takiego ciezko spotkać.
Panowie Polacy to wielka 'szlachta' ...glosni, krzykliwy, ku*wami rzucający. Taki styl bycia mnie odrzuca na wejście, bo przeczy mojemu pojęciu normalnosci. A jak wspomnialam partnera poszukuje nie przymierzając 'normalnego'. A czy nosi dresy czy nie, to sprawa ewidentnie drugorzędna.


ciezko jest spotkac bo go nie slychac z daleka i jest kulturalny, ale sa tacy ludzie tutaj ;) tylko mieszaja sie z tlumem zeby ich bylo trudno rozpoznac :mrgreen:
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 20 kwi 2009, 22:01 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

testowy napisał(a):dziewczyny często pakują się w niewłaściwe związki,
bo... są jednocześnie wyrachowane i naiwne...
to słowa dziewczyny psychologa zajmującego się problemami rodzinnymi,
może coś w tym jest?

napewno cos w tym jest....
zgodze sie tez z tym ze latwo jest uogolniac bo przykladow nie brakuje...niestety..ale tak jak napisalam tez onions - ciezko tu znalesc sympatycznego poukladanego polaka....
apropo tego jeszcze ze dziewczyny leca na tych czarnuchow - to jak przylecialam pare lat temu do UK to bym sie z tym nie zgodzila i bronila solidarnie kobiet ale ze jestem tu troche i sporo widzialam niestety musze wam przyznac racje ze spora czesc dziewczyn "hula" tu na wyspie....
niewiem czy zmiescilabym na palcach rak wymienienie polek ktore rzucily swoich chlopakow wlasnie dla ciemnoskorych podrywaczykow...
troche to smutne, ze niektorzy tu przylatuja i zmnieniaja sie o 360 stopni i zmieniaja sie ze skromnych fajnych ludzi na zadufanych pewnych siebie cepow! (przepraszam za wyrazenie)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 22 kwi 2009, 08:32 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Olivka,
hm, nie bardzo spodobało mi się określenie "czarnuchów"
kolor skóry nie ma nic do rzeczy,
jedyne co mnie dziwi u płci pięknej made in Poland,
to beztroska z jaką rzucają się na inność,
nie patrząc na różnice w mentalności, kulturze itp.
taki przygodowy stosunek do życia,
zapytaj jakiegoś Niepolaka co sądzi o Polkach,
usłyszysz easy girl,
nie generalizuje,
znam też fajne małżeństwa mieszane,
ale to zupełnie inna historia.
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 24 kwi 2009, 03:58 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

niestety takie zycie, smak i zapach pieniedzy robi ludziom gabke z mozgu, wszystko teraz jest zamieniane na cyfry, a gdzie podzialy sie prawdziwe ludzkie wartosci?? co raz wiecej ludzi zapomina po co tak naprawde zyjemy, a szkoda :-(
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 24 kwi 2009, 14:22 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

testowy napisał(a):hm, nie bardzo spodobało mi się określenie "czarnuchów"
kolor skóry nie ma nic do rzeczy,
moze faktycznie okreslenie nie na miejscu, bo nie jestem zadna rasistka i absolutnie niemam nic do kolorow skory itp..
pisalam swa wypowiedz troche pod wplywem emocji gdyz niedawno mojego dobrego kolege zostawila dziewczyna wlasnie dla chlopaka poznanego na imprezie ktory zachwycil ja cabrioletem i ciuchami timberlanda...
dziewczyna ktora znalam i uwazalam za fajna i poukladana zmienila sie w imprezowiczke , zaczela palic.... strasznie mi sie to nie podoba choc to nie moja sprawa...
testowy napisał(a):zapytaj jakiegoś Niepolaka co sądzi o Polkach,

no wlasnie jak tu kiedys przylecialam to slyszalam ze polki to dobre kandydatki na zony , umiejaca zadbac o dom, dzieci i rodzine... i siebie...
a teraz...slysze co innego.
Jolly napisał(a):niestety takie zycie, smak i zapach pieniedzy robi ludziom gabke z mozgu, wszystko teraz jest zamieniane na cyfry, a gdzie podzialy sie prawdziwe ludzkie wartosci?? co raz wiecej ludzi zapomina po co tak naprawde zyjemy, a szkoda :-(
wlasnie o tym mowie... no ale nic nie poradzimy na innych, mozna tylko dbac o to by samemu nie wsiaknac w to wszytsko
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 5 cze 2009, 14:30 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

asdfghjkl napisał(a):
Kiedy podrywam jakas dziewczyne na dyskotece nigdy nie ma nic przeciwko ale zawsze widze ze bardzo sie stresuje i jest oniesmielona, (w zasadzie nie jestem podrywaczem .....

Co z wami jest, czemu tak macie?


Oto slowa faceta - kiedy podrywam - w zasadzie nie jestem podrywaczem - a kim jestes?
Co z wami a co z Toba? Czemu tak macie? A czemu nie? Niestety nie jestem kobieta bo to kobiety prosisz o rade jednoczesnie w tym samym czasie dyskredytujesz je - czegoz wtedy oczekujesz? Zastanawialem sie nad Twym przypadkiem i naprawde ja jestem indywidualista ale Ty chyba przeszedles sam siebie. Wybrales nawet ciekawe i blyskotliwe pseudo - srodkowy szereg liter na klawiaturze - rzeczywiscie kobiety jak beda opowiadac o Tobie swoim kolezankom ze jest facet do wziecia o ps. asdfghjkl lat 25 to rzeczywiscie masz wielkie szanse - czy tak trudno wymyslec pseudo a moze latwiej Ci to zapamietac?
Przyczyna Twoich niepowodzen lezy w Tobie samym - wyglad i ciuchy nie wystarcza potrzeba jeszcze tego czegos - nie wiem w danym momencie - musialbym porozmawiac z Toba osobiscie przez 5 minut i byc moze juz bym wiedzial - a tak recepty nie bedzie?
Dla pocieszenia :grin: mam dwie corki 18 i 19 zawsze moge Cie zapoznac nie ma problemu?!
Co do Twej kolezanki ze niby ze swieca szukac - w 21 wieku malo ktora dziewczyna chodzi ze swieca - ten rekwizyt zostal wyparty i obecnie panienki zadawalaja sie innymi wynalazkami. Na koniec probowalem zlamac Twoj nick, co wyszlo sam popatrz:

Amant
Szukajacy
Dupy
Fajnej
Gladkiej
Hulajacej
Jedrnej
Kochajacy
Lalki

Mam nadzieje ze Cie nie urazilem bynajmniej nie bylo to zamierzone, pozdr! :-D
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 5 cze 2009, 21:10 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

LEK napisał(a):Na koniec probowalem zlamac Twoj nick, co wyszlo sam popatrz:


jego nick to litery przepisane od lewej do prawej ze srodkowegu rzedu na klawiaturze...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 6 cze 2009, 07:43 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Mike napisał(a):
LEK napisał(a):Na koniec probowalem zlamac Twoj nick, co wyszlo sam popatrz:


jego nick to litery przepisane od lewej do prawej ze srodkowegu rzedu na klawiaturze...



ty to masz oko spryciarzu ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 6 cze 2009, 21:34 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Mike napisał(a):
LEK napisał(a):Na koniec probowalem zlamac Twoj nick, co wyszlo sam popatrz:


jego nick to litery przepisane od lewej do prawej ze srodkowegu rzedu na klawiaturze...


No coz Mike dopusciles sie malego plagiatu, poniewaz odpowiadajac na moj post czytales juz o tym cyt. siebie:

''Wybrales nawet ciekawe i blyskotliwe pseudo - srodkowy szereg liter na klawiaturze'' przyznam sie w tej sytuacji, ze troche sie zblazniles, ale to nic raz sie jest rycerzem a raz blaznem ... :-D

[ Dodano: Sob Cze 06, 2009 22:39 ]
olivka napisał(a):
Mike napisał(a):
LEK napisał(a):Na koniec probowalem zlamac Twoj nick, co wyszlo sam popatrz:


jego nick to litery przepisane od lewej do prawej ze srodkowegu rzedu na klawiaturze...



ty to masz oko spryciarzu ;)


w nawiazaniu do mojej wypowiedzi powyzej cos te oko zawodzi a i sprytu troche brakuje ...ale Ty to masz OKO .....??? :grin:
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 7 cze 2009, 17:49 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

LEK napisał(a):przyznam sie w tej sytuacji, ze troche sie zblazniles,


nie zblaznilem sie, nawet nie czytalem twojego posta w calosci bo to z reguly strata czasu :-D

LEK napisał(a):w nawiazaniu do mojej wypowiedzi powyzej cos te oko zawodzi a i sprytu troche brakuje


no i tu ty sie zblazniles bo nawet nie zauwazyles ze post olivki jest ironiczny i widze ze wstawiles zdjecie wow z takim malym krokodylem to bym sie wstydzil pokazac musisz byc chyba najwiekszym spryciarzem w rodzinie :lol:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 7 cze 2009, 20:00 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Mily Miku jezeli nie czytasz w calosci czyjejs wypowiedzi a potem ja komentujesz - wybacz ale wtedy dopiero wychodzisz na blazna, a w kwestii straconego czasu powiem krotko czas sie nie liczy, liczy sie zycie ....
Co do ironii Oliwki wydaje mi sie ze ta ironia mnie sie nalezala dlatego to podkreslilem nie mysl iz nie przyjme tej ironicznej krytki z ust Oliwki a raczej z reki ktora ja napisalaby?
Jak widzisz nie jestem silaczem dlatego pozwolilem sobie na taka mala krokodylice wybacz ze Cie zawiodlem - ale niektorzy mowia male jest piekne, oczywiscie nie mysle w tym wypadku o naszych klejnotach ....
Wstydzic sie nie ma czego jak bylem maly to sie wstydzilem teraz patrze jak inni sie wstydza ...
Jezeli nie lubisz byc blaznem to przypominam to co juz wczesniej napisalem lepiej byc madrym blaznem niz glupim medrcem ... :wink:
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 8 cze 2009, 08:25 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

hello hello
ja sie nie wcinam w wasza dyskusje ale podkreslic musze ze nikogo nie krytykowalam swoja poprzednia wypowiedzia, naprawde uwazam ze niezle oko ma ktos kto odrazu zauwazyl ze nick "asdfghjkl" to litery z klawiaturki ;)
ja bym kompinowala ze one pojedynczo cos znacza hihihi

LEK napisał(a):ale Ty to masz OKO .....??? :grin:
ano ja to mam OKO hihihi nawet dwa "OKA" hihi :mrgreen:



pozdrawiam
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 9 cze 2009, 08:42 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Szanowna Olivko to sie tak nie da skoro powiedzialo sie a trzeba i b .... Masz pelne prawo wcinac sie w dyskusje nie jestesmy na priv? Masz pelne prawo krytykowac cos lub kogos o ile uwazasz to za stosowne to nie zabronione nikt z nas sie nie obrazi na tym polega ta zabawa ... Niestety nadal martwi mnie fakt, iz nie potrafisz odpowiedziec kto pierwszy zauwazyl ... choc oczywiscie nie ma to wiekszego znaczenia oczywiscie jednak jest to dla mnie chowanie glowy w piasek - czyzbys nie chciala narazic sie Mikemu??? Facet sie nie obrazi recze za to ma duze poczucie humoru ...
Oczywiscie probowalem rowniez rozszyfrowac znaczenie tych liter i nawet to napisalem co one znacza czyzby Twe piekne oczy tego tez nie zauwazyly??? :grin:

[ Dodano: Wto Cze 09, 2009 09:45 ]
Oczywiscie Olivko potwierdzasz to ze Twoj poprzedni post byl ironiczny? :cry:

[ Dodano: Wto Cze 09, 2009 09:53 ]
Mike napisał(a):Opis ci..a calkiem dobry choc duzo bardziej rozsmieszyl mnie pan LEK swoim przedostatnim postem, bylem akurat w pracy i jak parsknelem smiechem to koledzy z wydzialu byli tak ciekawi ze musialem to tlumaczyc na angielski zeby tez sie mogli posmiac... generally it made my day :grin:


W chwile pozniej zupelnie cos innego -

Mike napisał(a):
LEK napisał(a):przyznam sie w tej sytuacji, ze troche sie zblazniles,


nie zblaznilem sie, nawet nie czytalem twojego posta w calosci bo to z reguly strata czasu :-D



Jak widisz nie tylko czytasz ale i tlumaczysz mnie na obce jezyki Mike - dzieki!!! :-D
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anatema6 » 9 cze 2009, 18:38 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Drogi chłopaku (nicka nie powtórze z lenistwa!) przystojniaku!
Piękna reklama!
Ale reklama ma to do siebie że cieszy oczy zaledwie!
Tak samo z urodą która i tak pojęciem względnym jest!
Bo w moich normach piękności na ten przykład może sie nie mieścisz.
A ja lubie takich z pazurem w typie Seana Penna (wcale nie ładny ale coś tam wsobie ma...ech)
Przy szukaniu partnera dobrze jest skonkretyzowac kogo szukamy.
Jeśli uroda nam obojętna to może skupic sie(ja bym proponowala to drugie)
na walorach wewnętrznych bo jak to moja mama mówiła urodą życia nie okrasisz!
A potem czyta sie różne teksty mężczyzn na jakie to kobietki trafili co to ani me ani be i takie tam.A gdzie wtedy oczy mieli?A gdzie rozumek?
Są różne typy kobiet od rozhulanych imprezowiczek po zacietrzewione aktywistki!:)
Do koloru do wyboru!
Ważne zeby zatrybiło nie tylko na poziomie feromonów!

[ Dodano: Wto Cze 09, 2009 22:50 ]
A chłopaku przystojniaku(tak mi fajniej pasuje no i sie rymuje heh)
to tak zamilkł-przestraszył sie , zniesmaczył czy Troll?
Avatar użytkownika
Anatema6
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 43
Dołączyła: 2 gru 2008, 09:09
Lokalizacja: skądinąd
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ