Pytanie raczej do dziewczyn

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 9 cze 2009, 21:58 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

LEK napisał(a):Niestety nadal martwi mnie fakt, iz nie potrafisz odpowiedziec kto pierwszy zauwazyl


moze podobnie jak ja nie chciala tracic czasu na czytanie twojego posta, moja odpowiedz przeczytala powiedziala komplement ale ty oczywiscie musiales sie spalic z zazdrosci i o tym napisac :-D

LEK napisał(a):Jak widisz nie tylko czytasz ale i tlumaczysz mnie na obce jezyki Mike - dzieki!!!


W tamtym topiku pisales smieszne rzeczy to jeden post nawet przetlumaczylem ale niestety w pozostalych topikach twoje posty sa czyms w rodzaju wypocin filozofa od siedmiu bolesci :mrgreen:


Widze ze lubisz analizowac moje posty, ja nie bede nigdzie szukal twoich bo wiem ze np. nazwales sie katolikiem a mimo to popierasz a wrecz namawiasz do sexu przedmalzenskiego dletego mysle ze slowo 'ignorant' bylo by wlasciwym a zarazem lagodnym okresleniem Ciebie.

Pozdrawiam serdecznie :-)
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anatema6 » 9 cze 2009, 22:10 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

A bo to wyzwolony katolik a nie mocherowy!:) tudzież a la Cejrowski!

[ Dodano: Wto Cze 09, 2009 23:21 ]
Pan Lek w tamtym poście(co chyba nie wypada przenosic żali i wyrywac z kontekstu postów z innych tematów) szczerze mówi o swoich katolickich rozterkach we współczesnym świecie ,gdyby wszyscy tak potrafili to katolicyzm w takim wydaniu byłby może LEKIEM na całe ZŁO!
Pozdrawiam a(na)t(e)-o-mowo-uśmiechowo!
Avatar użytkownika
Anatema6
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 43
Dołączyła: 2 gru 2008, 09:09
Lokalizacja: skądinąd
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 10 cze 2009, 07:00 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Katolicyzm supermarketowy: pick and choose ;]
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 10 cze 2009, 15:01 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Anatema6 napisał(a):co chyba nie wypada przenosic żali i wyrywac z kontekstu postów z innych tematów


Jak bys uwazniej czytala posty swojego ulubienca to wiedzialabys ze on pierwszy przeniosl moj post tutaj z innego tematu a ja robiac podobnie jedynie znizylem sie do jego poziomu.

pozdro
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anatema6 » 10 cze 2009, 16:41 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Każdy czyta to co uważa za najlepsze dla siebie i dla swojego poziomu!
Avatar użytkownika
Anatema6
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 43
Dołączyła: 2 gru 2008, 09:09
Lokalizacja: skądinąd
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 10 cze 2009, 18:09 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

...i jeszcze tupnij noga jak mala dziewczynka w przedszkolu :526: kazdy czyta: koniec i basta !! :smile:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anatema6 » 10 cze 2009, 19:09 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Heh trafiłeś w sedno bardzo pielęgnuje w sobie małą dziewczynke -dzieci są bardzo kreatywne i mają przebogatą wyobraznie jeszcze nie zmanierowaną przez ograniczony świat dorosłych.
Avatar użytkownika
Anatema6
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 43
Dołączyła: 2 gru 2008, 09:09
Lokalizacja: skądinąd
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 10 cze 2009, 22:02 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Szanowna Olivko to sie tak nie da skoro powiedzialo sie a trzeba i b .... Masz pelne prawo wcinac sie w dyskusje nie jestesmy na priv? Masz pelne prawo krytykowac cos lub kogos o ile uwazasz to za stosowne to nie zabronione nikt z nas sie nie obrazi na tym polega ta zabawa ...
ja wiem ze to nie priv choc jak sie czyta wasze wypowiedzi to moglo sie odniesc takie wrazenie + wiem ze mam prawo do wyrazania zdanie kiedy i gdzie chce ale so dyskusje ktore prowadza do "niczego" i w takich udzialu brac niechce...
wole mile tematy , gdzie mozna sie odstresowac zamiast podnosic sobie cisnienie tym co ktos napisal itp...


poza tym zbaczacie z tematu :roll:

LEK napisał(a):jest to dla mnie chowanie glowy w piasek
zapewniam cie ze nie jest bo niemam w naturze takiej postawy...


LEK napisał(a):probowalem rowniez rozszyfrowac znaczenie tych liter
widzialam to i wlasnie ja tez bym kompinowala ze to jakis szyfr wiec kiedy przeczytalam ze Mike odrazu wiedzial ze to alfabet z klawiaturki wydalo mi sie to sprytne i tyle co mialam do powiedzenia, bez ironii, zartu, podtekstow.

niewiem czemu moje zdanie wywolalo "dyskusje" na temat odbiegajacy od postu..

zreszta spadam stad bo nic tu po mnie, ide poczytac jakies dowcipy przed snem
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 11 cze 2009, 09:22 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Jak widzisz Miku post Olivki nie byl ironiczny - zle ja oceniles!!! :grin:
Jednak musze przyznac, iz Olivka rowniez nie zrozumiala tego co napisalem wczesniej - no coz byc moze moj jezyk jest tak skomplikowany ze nie trafia na podatny grunt na szczescie nie zawsze .... Tak wiec szkoda ze Olivka nie chce wypowiedziec sie do konca czy zrozumiala tresc mojego posta czy nie? O ile tak to z pewnoscia przyznalaby mi slusznosc lecz nie to jest najwazniejsze?
Pozwolilem rowniez sobie rozszyfrowac ten nick ale chyba nikt tego nie zauwazyl napisalem wprost co znacza te litery wyszla jakas bzdura ale nie wiadomo co autor mial na mysli?
Co do faktu bycia katolikiem tak jestem - czy sie to komus podoba czy nie ale to ja bede odpowiadal przed Bogiem za moje mysli i uczynki - uwazam iz w nauczaniu Jezusa nie ma zakazu obcowania plciowego przed slubem - natomiast jest i to wyrazny po slubie - podyktowany jak sie domyslam ochrona rodziny jako najwyzszej wartosci itd.
"Słyszeliście - mówi Chrystus - że powiedziano: Nie cudzołóż. A Ja powiadam wam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się z nią cudzołóstwa dopuścił w swoim sercu" (Mt 5, 27-28).
Jak widzisz Miku nie trzeba nawet obcowac aby grzeszyc - ja sie do tego przyznaje a Ty?

Nie mozna tez byc choragiewka na wietrze jak nasz wspanialy Mike ktory to w jednym poscie pisze tak ale w innym temacie zupelnie cos inngo choc dotyczy tej samej osoby dlatego te przeniesienie z tematu do innego tematu wg mnie bylo stosowne bowiem dotyczylo mych wypowiedzi.
Mike uwaza post Olivki za ironiczny ale po kilku dniach:
moze podobnie jak ja nie chciala tracic czasu na czytanie twojego posta, moja odpowiedz przeczytala powiedziala komplement ale ty oczywiscie musiales sie spalic z zazdrosci i o tym napisac
:oops: - tak codziennie analizujac Twe posty spalam sie z zazdrosci coz innego mi pozostalo ale czy to zabronione dazyc ku takiej doskonalosci jak Ty? To nie powinno Cie dziwic chyba?
Mike napisal rowniez:
Jak bys uwazniej czytala posty swojego ulubienca to wiedzialabys ze on pierwszy przeniosl moj post tutaj z innego tematu a ja robiac podobnie jedynie znizylem sie do jego poziomu.

Po pierwsze ciesze sie ze moge byc Twoim ulubiencem Anatemo6 moge byc Twym sluga jesli tylko zechcesz w koncu jestem mezczyzna i jestem po to aby Wam sluzyc - Kobieta!!! Co do poziomu do ktorego sie znizyles moja odpowiedz bedzie krotka -
„Kto się wywyższa, będzie poniżony, a kto się poniża, będzie wywyższony."
Nie zapomnij jednak, iz dales mi do zrozumienia na jakim dnie jestem az milo slyszec iz kiedys zostane wywyzszony! dzieki Ci Miku byle wiecej takich komentarzy :-D
Ostatnio edytowano 11 cze 2009, 10:06 przez LEK, łącznie edytowano 1 raz
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anatema6 » 11 cze 2009, 09:53 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Ja mimo wszystko jestem przeciwna ubliżaniu sobie a skupieniu sie na argumentach i na temacie.Możemy myślec inaczej,nie zgadzać sie ze sobą mając jednak szacunek dla człowieka myślącego inaczej do czego każdy ma prawo.
Avatar użytkownika
Anatema6
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 43
Dołączyła: 2 gru 2008, 09:09
Lokalizacja: skądinąd
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 11 cze 2009, 14:00 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

LEK, nie bede odpowiadac na kazdy argument twojego posta bo po pierwsze ta dyskusja do niczego nie prowadzi a po drugie piszemy nie na temat na publicznym forum co jest raczej malo kulturalne. Napisalem skad wzial sie jego nick nie po to by Ci dogrysc tylko myslalem ze faktycznie tego nie wiesz a ty sie niepotrzebnie zbulwersowales... ot tyle odemnie

pozdro
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 11 cze 2009, 14:43 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Drogi Mike jak mogles podejrzewac ze nie wiem skoro napisalem wczesniej co to oznacza, nie mozesz wiedziec co wiem a czego nie wiem skoro jak piszesz nie czytasz calej mojej wypowiedzi, nie mogles rowniez mi w zaden sposob dogrysc to nic wielkiego na to wpasc a po drugie skoro napisalem to wczesniej to tylko wystawiles sobie swiadectwo - tak jak pisalem plagiaty zdarzaja sie na kazdym kroku to naturalne.
To ze piszemy na forum to nic zlego kazdy ma prawo z nas sie posmiac nie tylko Anglicy, mam nadzieje ze nikt nie zostal obrazony to tylko slowa o ile jednak to z gory przepraszam, nie mam do nikogo zalu kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie na moj temat i inny na tym polega to forum ja cenie sobie ponad wszystko rowniez wolnosc wolnosc slowa o ile jest to jeszcze prawda .... :roll:
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emilcia » 11 cze 2009, 16:55 zgadzam sie z tym

to jest szczera prawda!one chyba nie wiedzą co robia!

emilcia
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 11 mar 2009, 00:27
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 11 cze 2009, 19:09 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

LEK napisał(a):Drogi Mike jak mogles podejrzewac ze nie wiem skoro napisalem wczesniej co to oznacza


o boze jaki mozg! :mrgreen: przeciez pisalem wczesniej ze nie czytalem twojego posta w calosci (z reszta nie tylko ja) dlatego nie wiedzialem

LEK napisał(a): ja cenie sobie ponad wszystko rowniez wolnosc wolnosc slowa


Ja rowniez jestem za wolnoscia slowa aczkolwiek pisanie nie na temat czyli off-topic nie ma z tym nic wspolnego dlatego zalecal bym ci przeczytanie regulaminu forum bo sie wielu ciakwych rzeczy mozesz stamtad nauczyc.

Wiem ze nie bedziesz soba jak nie odpiszesz na tego posta dlatego zapewniam Cie ze bez wzgledu na to jak durne to bedzie odpisywac na to nie bede wiec sie za bardzo nie wysilaj :mrgreen:

pozdro
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 12 cze 2009, 13:09 Re: Pytanie raczej do dziewczyn

Znany jest mi regulamin forum dlatego w tej sytuacji prosze administratora lub moderatorów o wypowiedzenie sie czy i w jaki sposob zlamalem ten regulamin, jezeli tak to z przyjemnoscia dostosuje sie do wlasciwego poziomu, nie wiem czy to co napisalem jest durne wg niektorych zawsze bedzie ale to ich problem na przyszlosc prosze o wyrozumialosc tych ktorzy nie potrafia przeczytac i zrozumiec mojej wypowiedzi od poczatku do konca - wiem ze moje slowa uderza w Wasze sumienia ale coz zrobic taki juz jestem - pisze to co mysle i czuje - dodaje nie wszystkie sumienia??
:roll:
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ