rasizm ...

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez bluebery » 1 lis 2009, 22:21 Re: rasizm ...

sofija, od jakiegos czasu obserwuje twoje posty naprawde jak yoki, napisala sa bardzo jadowite, zlotko. Czy nigdy Ci nie przyszlo do glowy ,ze komus moze byc wstyd wlasnie za takie Polki jak Ty ?? Kim w swoim mniemaniu jestes, ze uzurpujesz sobie prawo przemawiac w taki sposob o rodzinach ,,mieszanych''? Na litosc, a juz wzmianka o dzieciach ... w tym wypadku testowy dobrze ci odpowiedzial :-D :-D
I naprawde nie moge sie opanowac by nie skomentowac tego fragmentu twojej wypowiedzi:
sofija napisał(a):czy naprawde mozna byc dumnym z tego ze ma sie ci..a meza? dla mnie to jakas patologia... na sama mysl ciarki mnie przechodza, nie posunelabym sie do czegos takiego nawet w obliczu wyginiecia gatunku;

Gdybym byla mezczyzna ja rowniez w obliczu wyginiecia gatunku nie posunelabym sie do czegos takiego jak obcowanie z osoba twego pokroju . :-D
Ps.
I kochana, jak juz bedziesz odpisywac ( co pewnie mam jak w banku :wink: ) uwazaj by nie ugryzc sie w jezyk - zapewne wiesz jak jad bywa zabojczy ....
Avatar użytkownika
bluebery
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Dołączyła: 10 mar 2009, 23:25
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sharemka » 1 lis 2009, 23:06 Re: rasizm ...

Sofija napewno nie omieszka Ci odpisac...

ale ten jej jad...to moze sie wziaz z tego, ze sama sie nieszczesliwie "podkochala" w kolorowym i niestety nie wyszlo?! Bo inaczej nie rozumiem skád tyle nienawisci...?
pisala, ze nie miala z ci..a do czynienia a tak nieznosi! Nie znac i nienawidziec! BEZ SENSU!!!!
"Bo meska rzecz, byc daleko a kobieca wiernie czekac..."
Avatar użytkownika
sharemka
Rozeznany
 
 
Posty: 241
Dołączyła: 6 sty 2009, 13:27
Lokalizacja: Hall Green/Bham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 2 lis 2009, 06:17 Re: rasizm ...

bluebery napisał(a):Gdybym byla mezczyzna ja rowniez w obliczu wyginiecia gatunku nie posunelabym sie do czegos takiego jak obcowanie z osoba twego pokroju



i od razu widac ze nigdy nie bylas facetem. tego typu kryteria sa drugorzedne ,dlatego mezczyzni obcuja czesto z czym popadnie (oczywiscie nie ci zonaci albo w stalych zwiazkach, nie, tym wylacza sie ta funkcja automatycznie)

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 2 lis 2009, 13:46 Re: rasizm ...

sharemka napisał(a):nie rozumiem skád tyle nienawisci...?
pisala, ze nie miala z ci..a do czynienia a tak nieznosi! Nie znac i nienawidziec! BEZ SENSU!!!!


przeciez pisala ze ja non stop na ulicy zaczepaiaj przez zszargana opinie bo jest Polka i dlatego ich nienawidzi, moja siostra ma podobne doswiadczenia i odczucia...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sharemka » 2 lis 2009, 14:11 Re: rasizm ...

Niestety trzeba ignorowac...jak idiota to idiota, normalni ludzie nie slinia sie na ulicy...tylko prostaki, nie zaleznie od koloru skóry!

[ Dodano: Pon Lis 02, 2009 14:21 ]
Mike napisał(a):przeciez pisala ze ja non stop na ulicy zaczepaiaj przez zszargana opinie bo jest Polka i dlatego ich nienawidzi, moja siostra ma podobne doswiadczenia i odczucia...


By the way :arrow: Nic takiego nie pisala...to HankeAnke klepná jakis po tylku! Pisala, ze przegladala profile rodzin Ahmed itp. na NK...
"Bo meska rzecz, byc daleko a kobieca wiernie czekac..."
Avatar użytkownika
sharemka
Rozeznany
 
 
Posty: 241
Dołączyła: 6 sty 2009, 13:27
Lokalizacja: Hall Green/Bham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 2 lis 2009, 15:21 Re: rasizm ...

sofija napisał(a):Ja jakos nie czuje potrzeby plotkowania o tym, mowie o tym dlatego, ze wstyd mi po prostu za inne polki, wiem ze kazdy powinien sie wstydzic za siebie, ale strasznie sie xxxx, gdy co drugi ci***ak na ulicy mowi I love polish girls; i niestety jedna da dupy a odbija sie to na wszystkich.
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sharemka » 2 lis 2009, 17:19 Re: rasizm ...

Mike napisał(a):
sofija napisał(a):Ja jakos nie czuje potrzeby plotkowania o tym, mowie o tym dlatego, ze wstyd mi po prostu za inne polki, wiem ze kazdy powinien sie wstydzic za siebie, ale strasznie sie xxxx, gdy co drugi ci***ak na ulicy mowi I love polish girls; i niestety jedna da dupy a odbija sie to na wszystkich.



Niech nie zgrywa paniusi i nie chichocze pod nosem tylko ignoruje durnia, bo dziwne, zeby co drugi byl nachalny...?!
"Bo meska rzecz, byc daleko a kobieca wiernie czekac..."
Avatar użytkownika
sharemka
Rozeznany
 
 
Posty: 241
Dołączyła: 6 sty 2009, 13:27
Lokalizacja: Hall Green/Bham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zakk wylde » 2 lis 2009, 17:36 Re: rasizm ...

Ale dlaczego czepila sie tych ktore sa juz po slubie? Skoro zwiazaly sie z nim na stale to znaczy, ze ich uczucie mozna chyba traktowac powaznie, przynajmniej tak mi sie zdaje :razz: Bardziej mogla sie doczepic tych ktore udostepniaja swe odbytnice tylko na jedna noc bo to przez nie cierpia inne polki.
Avatar użytkownika
zakk wylde
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 35
Dołączył: 2 lis 2009, 11:12
Lokalizacja: Krosno
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sharemka » 2 lis 2009, 17:43 Re: rasizm ...

Uczepila sie jak rzep psiego ogona :!: :pudel:
"Bo meska rzecz, byc daleko a kobieca wiernie czekac..."
Avatar użytkownika
sharemka
Rozeznany
 
 
Posty: 241
Dołączyła: 6 sty 2009, 13:27
Lokalizacja: Hall Green/Bham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 3 lis 2009, 01:27 Re: rasizm ...

malenkagdz napisał(a):i ta nienawisc w oczach polakow..dlaczego ona wybrala tego "innego" i mowa wiecznie o Polkach a jak Polak jest z Hinduska czy inna to nic nie mowia o tym..



Tak tylko jakoś trochę częściej widać białą dziewczynę z kolorowym chłopakiem niż odwrotnie :roll:
Swoją drogą ja nigdy nie widziałem Polaka z Hinduską czy "inną" :wink:

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 3 lis 2009, 01:44 Re: rasizm ...

ja raz widzialem Polaka z Hinduska i raz z murzynka a tak to same Angielki...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hidalgo4 » 3 lis 2009, 08:17 Re: rasizm ...

alez ladnie zbaczamy z kursu glownego tematu, co nie zmienia faktu ze znow potwierdza sie ze bardziej istnieje konflikt polsko - "ci..a" niz polsko - dajmy na to "czarnny" skad to wynika? dlaczego akurat te 2 spoleczniosci osmiele sie ujac to tak tak siebie wzajemnie "nie lubia" i az tak na siebie oddzialuja. moim skromnym zdaniem z konfliktu interesow taka prawda bo niestety tak naprawde nigdy nie chodzi o kolorek skory wyznanie ale o kase .... na tym zakoncze bo pewnie macie inne zdania
Będą go poznawać nie po jego słowach, a po jego czynach!
Avatar użytkownika
hidalgo4
Stały Bywalec
 
 
Posty: 410
Wiek: 39
Dołączył: 18 sie 2007, 18:01
Lokalizacja: z Piekla rodem
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sharemka » 3 lis 2009, 10:05 Re: rasizm ...

hidalgo4 wlasnie sie z Toba zgodze...mamy z nimi konflikt interesów...Oni przyjechali tu do pracy i my tez. Wyksztalconemu, z dobra praca- polak czy ci..a nie przeszkadza ale klasa robotnicza zawsze bedzie miala spiecia :-D

PS. A ja mam w gronie znajomych 2 polskich kolegów z kolorowymi dziewczynami :-) w tym jedna jest czarna a druga "ci..a" A BUUU... :PPPP
"Bo meska rzecz, byc daleko a kobieca wiernie czekac..."
Avatar użytkownika
sharemka
Rozeznany
 
 
Posty: 241
Dołączyła: 6 sty 2009, 13:27
Lokalizacja: Hall Green/Bham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 3 lis 2009, 10:47 Re: rasizm ...

sharemka, ale masz byka w podpisie :053:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 3 lis 2009, 17:25 Re: rasizm ...

Mike Byk symbolem Birmingham: to taki odnośnik - aleś Ty nieciapa.. przepraszam niekumaty :razz:

A ja uważam że jeśli ktoś sobie z kogoś kogoś żarty stroić zaczyna - to jest to już pierwszy krok do akceptacji.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ