Znajdzmy sie polacy

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

PostNapisane przez Brokenheart_29 » 24 gru 2009, 18:47 Znajdzmy sie polacy

Witam.Kazdy po przeczytaniu tego tematu niech napisze do jakiej dyskoteki,pub-u badz klubu chodzi sie pobawic,potanczyc itp. a napewno sie znajdziemy(jesli masz odwage napisz z wypszedzeniem kiedy idziesz do dyskoteki?do jakiej?i jak bedziesz ubrany/a).Dajmy sie rozpoznac innym polakom bo ....................najtrudniejszy pierwszy krok.Powodzenia ..............moze ktos kogos rozpozna

[ Dodano: Czw Gru 24, 2009 19:52 ]
To moze ja zaczne! 6 lutego 2010 ide do ROCCOCO (moje urodziny) bede mial na sobie biale buty wyjsciowe,biala koszule i spodnie wyjsciowe-biale.Wysoki blondyn..................moze dam sie rozpoznac:smile:.Powodzenia................i miej odwage

Brokenheart_29
 
 

MężczyznaPostNapisane przez zakk wylde » 24 gru 2009, 22:32 Re: Znajdzmy sie polacy

Przyjde, ubrany bede w palto, biale gumiaki i spodnie od garnituru. Mozliwe, ze wezme widly.
Mozesz smialo podbijac.
Avatar użytkownika
zakk wylde
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 35
Dołączył: 2 lis 2009, 11:12
Lokalizacja: Krosno
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez wili » 25 gru 2009, 00:24 Re: Znajdzmy sie polacy

ales wyskoczyl koles! bede a ubiore sie w rozowy dres, takze smialo mnie poznasz! to do 6lutego:-)

wili
 
 

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 25 gru 2009, 15:43 Re: Znajdzmy sie polacy

he niezły temat :]

zakk wylde, widzę, że jesteśmy z tego samego miasta, pozdro :)
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Acid Drinker » 25 gru 2009, 16:26 Re: Znajdzmy sie polacy

sądząc po ubraniach to się znajdziemy :-P
Pozdrawiam.
Andrzej.
Avatar użytkownika
Acid Drinker
Stały Bywalec
 
 
Posty: 420
Wiek: 41
Dołączył: 21 gru 2009, 00:25
Lokalizacja: Erdington/Radom
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Sandra Z » 26 gru 2009, 21:56 Re: Znajdzmy sie polacy

Jak znajde czas to tez wpadne, tak dokladnie opisales swoj stroj ze moj nie ma znaczenia znajde Cie napewno.
A urodzinki ktore prezent przyniose.
Pozdrawiam

Sandra Z
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 19 paź 2009, 10:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez eweka » 11 sty 2010, 16:37 Re: Znajdzmy sie polacy

gatecrasher, oceana najlepsze kluby jak dla mnie i jeszcze srodowa Risa dla studenciakow

eweka
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 2 wrz 2009, 19:20
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kamcia » 11 sty 2010, 21:47 Re: Znajdzmy sie polacy

oceana byla by fajnym klubem gdyby nie przychodzilo tam tylu "sniadych"
Avatar użytkownika
Kamcia
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 37
Dołączyła: 14 lis 2009, 22:12
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez moniavika » 12 sty 2010, 11:57 Re: Znajdzmy sie polacy

Jak ta Kamcia jest ta co mysle to hahahahahhahahah odezwala sie "rasistka".
Kamciu...A nie pomyslas,ze taka "Poleczka " jak ty przeszkadza Anglikom?No i tylko dlatego,ze jest Polka...Pomysl nad tym dziecko,a jak nie to wracaj do kraju.Tam sami Polacy...
Ja jak juz wychodze(co jest rzadkoscia teraz) to chodze na Murzynskie imprezy i co?
Bawie sie fajnie,muzyka fajna.I na tym najbardziej mi zalezy.
Wbrew pozorom nie zaczepiaja o ile samemu im sie na to nie pozwoli.Bardzo czasami jest sympatycznie.A jak nie jest to wychodze.Fakt,ze pala ziele,ale mnie sie nie zdarzylo,zeby kiedykolwiek ktos mi ublizyl tam lub cos mi zrobil.
Nie znosze "polskich" dyskotek bo paletaja sie tam same nacpane,agresywne gowniary i szukaja przygod.
I nie boje sie tego powiedziec.
Oczywiscie zaraz tu mnie zlinczuja ze potepiam Polakow,ale jak ktos madry to doskonale wie co mam na mysli i o co mi chodzi.
Kiedys bywalam na West Bromwich (100lat temu ;) ) i rece opadaja jakie szumowiny tam sie paletaja (nie wszyscy ale wiekszosc).
A szczegolnie dziewczyny mnie przerazaja.Zachowuja sie gorzej od facetow...Moda taka czy co?
I lubie jeszcze w city centre "Living Room".Knajpa z klasa,fajni ludzie,a przede wszystkim dorosli.Nie musze sie obawiac,ze jakas 15-latka wskoczy mi na garba i zawola: "Stawiaj drina,albo dziale" hahahahahha
Generalnie lubie sie bawic,ale nie z malolatami.Procz picia,cpania i przeklenstw nic nie maja do zaproponowania.
Jednak chyba taka moda...Albo ja sie robie stara rura :mrgreen:
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zakk wylde » 14 sty 2010, 08:26 Re: Znajdzmy sie polacy

moniavika napisał(a):Generalnie lubie sie bawic,ale nie z malolatami.Procz picia,cpania i przeklenstw nic nie maja do zaproponowania.


Maja jeszcze jedno do zaoferowania, ale to musialabys byc facetem a ja nie bede glosno mowil :mrgreen:
Avatar użytkownika
zakk wylde
Początkujący
 
 
Posty: 16
Wiek: 35
Dołączył: 2 lis 2009, 11:12
Lokalizacja: Krosno
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monika0107 » 14 sty 2010, 11:04 Re: Znajdzmy sie polacy

zakk wylde napisał(a):Maja jeszcze jedno do zaoferowania, ale to musialabys byc facetem a ja nie bede glosno mowil :mrgreen:


niestety przykre ale prawdziwe i przez takie bezmyślne małolaty (są wyjątki) Polki mają nie najlepszą opinnię :evil:

monika0107
Początkujący
 
 
Posty: 31
Dołączyła: 7 paź 2008, 20:42
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 14 sty 2010, 11:52 Re: Znajdzmy sie polacy

Ten watek byl poruszany juz nie raz na tym forum, jedno co mnie dziwi wszyscy tu tacy oburzeni ze o polkach sie mowi ze sa latwe i ze ogolnie sie mowi ze polacy to zlodzieje itd, wszyscy tacy porzadni, a jednak opinia o nas sie nie zmienia :roll:
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez moniavika » 14 sty 2010, 13:44 Re: Znajdzmy sie polacy

Ewela119 ale nikt nie mowi ze ktos jest bardziej porzadny lub mniej,ale fakty sa faktami.Mnie nie przeszkadza to,ze dziewczyny sypiaja z facetami.Dla mnie moga sypiac z 50 dziennie,ale wazne jest to JAK to robia.Nie musi o tym wiedziec cala knajpa czy pub.Ich sprawa ilu maja w lozku i ja ogolnie jestem za tym zeby kazdy pilnowal swojego tylka,ale jak widze urznieta Polke ktora wlazi na faceta a ma z 20lat i obojetne jej ile ludzi na to patrzy to sorrki.
Szanujmy sie same to beda nas szanowac.
Jestes mloda to pewnie nie zjarzysz o czym mowie.Nie o uprawianie sexu chodzi kobitko.Rob to,ale swiadomie,a nie rano wstajesz a obok pol dyskoteki facetow i wszyscy cie mieli,a na trzezwo nigdy bys tego nie zrobila.
Mnie tylko chodzi o zachowanie a nie o to z kim kto sypia.
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 14 sty 2010, 20:20 Re: Znajdzmy sie polacy

Wystarczy to zakceptowac, zrozumiec nie oceniac tak bylo jest i bedzie wazne zebysmy My sie szanowali i akceptowali. Mysle ze kazdy z wiekiem jakies doswiadczenie nabywa, ale to juz zalezy od niego jak je wykorzysta. Kazdy ma to na co zasluzyl.
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 14 sty 2010, 21:08 Re: Znajdzmy sie polacy

moniavika jarze o czym mowisz, nie wiem jak jest na imprezach bo na zadnej nie bylam chociaz juz prawie od roku jestem uk, ale na ulicy widze tez mlode angielki wyzywajaco ubrane i umalowane ktore doslownie "wchodza" na chlopakow a jednak im nikt latki puszczalskich i latwych ze wzgledu na norodowosc nie przypisuje, a z tego co obserwuje to njawiekszy szum wokol tego z kim sypiaja polki robimy my sami, tak naprawde to nieslyszalam jeszcze od nikogo poza polakami ze mamy taka opinie, wiec moze warto sie zastanowic czy taki stereotyp stworzyli anglicy/azjaci lub inne narodowosci czy my sami? bo jak to gdzies przeczytalam polacy za granica najbardziej nie lubia innych polakow i coraz czesciej przekonuje sie ze jest w tym troche prawdy! niestety

uch troche sie rozpisalam :-D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

Następna strona

Powrót do STREFA UCZUĆ