Cel - Zemsta

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez tocamiracle22 » 5 sty 2010, 23:07 Cel - Zemsta

[size=18][/siz
Zastanawia mnie dlaczego osoby,ktore sa odrzucone w jakis sposob, zachowuja sie idotycznie,czyli wypisywanie smsow, telefony, w smsach obrazliwe teksty, kiedys nawet pewien chlopak byl tak zly,ze nie chce z nim porozmawiac,ze az sie go balam, i musialam wezwac ochrone:)
Panowie,jak Pani raz sie spotka z Wami i zdecyduje,ze jestescie beznadziejni, to uszanujcie to z honorem,nie narzucajcie sie,bo to w niczym nie pomoze,a wrecz przeciwnie-pogorszy sprawe.
Napewno jest tez i odwrotnie,gdy kobieta jest odrzucona,czy to jest wina wieku??
Mialam ostatnio sytuacje,spotykalam sie z gosciem,pare miesiecy, przez ten czas 1 juz chcialam zrezygnowac,nie pasowaly mi jego zachowania,i tyle, chlopak mlodszy ode mnie o pare miesiecy,ja 24.
Pozniej mi pzeszlo i nawet chyba sie zauroczylam,zeby nie powiedziec,ze zakochalam,ale im bardziej go poznawalam tym bylam przekonana,ze jednak to nie jest ten,chociazby to kiedy po upojnej nocy gosc wstaje i mowi,ze musi zadzwonic
Nie wiem czemu ale gdy byla jakas tam sytuacja ja zawsze wiedzialam,jaka bedzie jego reakcja,i nie to ze jestem jakas wrozka tylko chyba znalam juz taki typ czlowieka,wyszlo,ze bardzo prostego w swoim rozumowaniu,
ALE PROBLEM JEST TAKI
ja mu powiedzialam ze koniec,ze nie chce wiecej nic.
No to sie zaczelo- ze ja jestem taka a nie inna,oczywiscie nic milego, ze ja za nim latalam,ze tylko d. umiem nadstawiac itd itp, koles na wszystkie sposoby sie bronil jak tylko mogl,obrazajac mnie,prowokujac do tego,zebym z nim pisala, a ja tez lekki pojazd dla kolesia,no ale az taka bezczelna to ja nie jestem,
Chodzilo mu o to sam sie bronil,zeby nie wyszlo,ze to ja go zostawiam,tylko on mnie, :-D
Zabolalo wszystko bo naprawde mialam nadzieje,ze jest na tyle madry i wszystko jakos zrozumie, ze ja nie chce,
Nie mial prawa mnie obrazac, !!!!!
Byl zazdrosny o mojego bylego faceta, wiec juz tak mi podniosl cisnienie,ze napisalam mu conieco,ze siedze z tym chlopakiem i zeby sie odczepil,,nie pisze-cisza przed burza
chodzi mi o to,ze chce zeby gosc sie nauczyl,ze tak nie mozna robic, TYLKO PRZYJAC Z HONOREM ODRZUCENIE I ZASTANOWIC SIE NAD SWOIM POSTEPOWANIEM
JAKIES POMYSLY??? NA ZMESTE? NIE CHCE GO OBRAZAC NIE BEDE SIE ZNIZAC DO JEGO POZIOMU
POZDRO

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 5 sty 2010, 23:29 Re: Cel - Zemsta

Moim skromnym zdaniem to najbardziej go wkurzysz jak go olejesz bo jezeli nawet chodzi ci o zemste to juz zblizasz sie do jego poziomu a kolesi najbardziej boli jak nei zwraca sie na nich uwagi przynajmnie na moich to dzialalo po prostu na wszystko kiwalam glowa i mowilam ze przepraszam ze zmarnowalam tyle teojego czasu i taki byl koniec on wsciekly a ty masz spokoj pewnie nei na kazdego to dziala i niektorzy napisza ze zupelnie sie z tym nie zgadzaja no ale tak juz jest na kazdego dziala cos innego. A wiekszosc facetow jest tak uposledzona emocjonalnie ze jedyna obrone jaka stosuja to atak bo inaczej nie moga sie z tym pogodzic.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez tocamiracle22 » 6 sty 2010, 00:01 Re: Cel - Zemsta

Masz racje i tak tez zrobie, ale wiesz jak obraza,to ciezko siedziec cicho..a zycie jeszcze mu pokaze... :mrgreen:

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Acid Drinker » 6 sty 2010, 00:14 Re: Cel - Zemsta

tocamiracle22, sposób na smsy jest taki...nie czytaj w ogóle, tylko wywalaj. Wiem, ciekawość zżera czasem ;) Jak pisała koleżanka powyżej, najlepiej olać, to działa na każdego w ten sam sposób. Kiedyś mu przejdzie.

zolus999 napisał(a):A wiekszosc facetow jest tak uposledzona emocjonalnie ze jedyna obrone jaka stosuja to atak


Spokojnie, nie znasz wszystkich. Mi niedawno rozpadł się związek i nadal jesteśmy przyjaciółmi. Jeśli ktoś ma trochę oleju w głowie to uszanuje decyzję.
Pozdrawiam.
Andrzej.
Avatar użytkownika
Acid Drinker
Stały Bywalec
 
 
Posty: 420
Wiek: 41
Dołączył: 21 gru 2009, 00:25
Lokalizacja: Erdington/Radom
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tocamiracle22 » 6 sty 2010, 00:30 Re: Cel - Zemsta

Z tym olejem w glowie ciezko u niego najwyrazniej,ale tak zrobie,bede ignorowac
pozdrawiam

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 6 sty 2010, 08:49 Re: Cel - Zemsta

Dlatego wlasnie napisalam wiekszosc bo jednak nadal sa faceci ktorzy potrafia sie zachowac tylko ze niestety coraz ich mniej :(

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez moniavika » 6 sty 2010, 10:41 Re: Cel - Zemsta

Ignoruj lobuza,ale rownoczesnie uwazaj na siebie.Tyle teraz czubkow lazi po tej planecie,ze wlasciwie trzeba miec oczy szeroko otwarte.
Jezeli notorycznie pisze do ciebie smsy i naprawde nie daje ci zyc-zglos to na policje.Uwierz mi czasami to najprostszy i najlepszy sposob,ewentualnie mozez zadzwonic do swojego operatora i poprosic o zablokowanie twojego nr tzn. podaj jego numer tel i zapytaj czy moga zablokowac go bo dostajesz smsyz tego numeru ktorych sobie nie zyczysz.Powinni wprowadzic blokade i nie beda dochodzic z jego nr a twoj.
A jak palant nie rozumie to naprawde zglos na Policje.Powiedz,ze cie nagabuje i nie daje spokoju.Oni go poucza i tyle.Bedzie mial pelne portki.
Nie patyczkuj sie z takim chamem i lobuze.
Dupy nadstawiasz?O matko nawet jesli to Twoja dupa :mrgreen: A on mogl nie korzystac z niej.Glupi pajac.
Ja nie rozumiem tych tekstow od facetow.Jak laska ma facetow to jest zdzira,k...a, dziwka itp. , ale jak facet ma pelno lasek to jest macho.
Niech spada na drzewo.
A ty kobitko zyj swoim zyciem i nie przejmuj sie takimi dupkami.Nie sa warci tego.
Pozdro.


PS
A swoja droga czasami fajnie sie nadstawic nie dziewczyny ;) ?
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tocamiracle22 » 6 sty 2010, 12:38 Re: Cel - Zemsta

Napewno jak bedzie przesadzal to go udupie:)
haha

Fajnie czasem nadstawic haha:)) jak to brzmi, tylko trzeba wyczuc i wiedziec czy facet na to zasluguje...!!

[ Dodano: Sro Sty 06, 2010 12:40 ]
MIlosc oslepia :mrgreen:

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez moniavika » 7 sty 2010, 09:45 Re: Cel - Zemsta

Hahhahahahah e tam facet:) Dla siebie przyjemnosc lapac nie dla niego. :wink:
A co do milosci...
"Milosc jest slepa dopiero malzenstwo przywraca jej wzrok" :mrgreen:
Trzymaj sie kobitko
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 9 sty 2010, 19:24 Re: Cel - Zemsta

tocamiracle22 napisał(a):[size=18][/siz
Zastanawia mnie dlaczego osoby,ktore sa odrzucone w jakis sposob, zachowuja sie idotycznie,czyli wypisywanie smsow, telefony, w smsach obrazliwe teksty, kiedys nawet pewien chlopak byl tak zly,ze nie chce z nim porozmawiac,ze az sie go balam, i musialam wezwac ochrone:)
Panowie,jak Pani raz sie spotka z Wami i zdecyduje,ze jestescie beznadziejni, to uszanujcie to z honorem,nie narzucajcie sie,bo to w niczym nie pomoze,a wrecz przeciwnie-pogorszy sprawe.
Napewno jest tez i odwrotnie,gdy kobieta jest odrzucona,czy to jest wina wieku??
Mialam ostatnio sytuacje,spotykalam sie z gosciem,pare miesiecy, przez ten czas 1 juz chcialam zrezygnowac,nie pasowaly mi jego zachowania,i tyle, chlopak mlodszy ode mnie o pare miesiecy,ja 24.
Pozniej mi pzeszlo i nawet chyba sie zauroczylam,zeby nie powiedziec,ze zakochalam,ale im bardziej go poznawalam tym bylam przekonana,ze jednak to nie jest ten,chociazby to kiedy po upojnej nocy gosc wstaje i mowi,ze musi zadzwonic
Nie wiem czemu ale gdy byla jakas tam sytuacja ja zawsze wiedzialam,jaka bedzie jego reakcja,i nie to ze jestem jakas wrozka tylko chyba znalam juz taki typ czlowieka,wyszlo,ze bardzo prostego w swoim rozumowaniu,
ALE PROBLEM JEST TAKI
ja mu powiedzialam ze koniec,ze nie chce wiecej nic.
No to sie zaczelo- ze ja jestem taka a nie inna,oczywiscie nic milego, ze ja za nim latalam,ze tylko d. umiem nadstawiac itd itp, koles na wszystkie sposoby sie bronil jak tylko mogl,obrazajac mnie,prowokujac do tego,zebym z nim pisala, a ja tez lekki pojazd dla kolesia,no ale az taka bezczelna to ja nie jestem,
Chodzilo mu o to sam sie bronil,zeby nie wyszlo,ze to ja go zostawiam,tylko on mnie, :-D
Zabolalo wszystko bo naprawde mialam nadzieje,ze jest na tyle madry i wszystko jakos zrozumie, ze ja nie chce,
Nie mial prawa mnie obrazac, !!!!!
Byl zazdrosny o mojego bylego faceta, wiec juz tak mi podniosl cisnienie,ze napisalam mu conieco,ze siedze z tym chlopakiem i zeby sie odczepil,,nie pisze-cisza przed burza
chodzi mi o to,ze chce zeby gosc sie nauczyl,ze tak nie mozna robic, TYLKO PRZYJAC Z HONOREM ODRZUCENIE I ZASTANOWIC SIE NAD SWOIM POSTEPOWANIEM
JAKIES POMYSLY??? NA ZMESTE? NIE CHCE GO OBRAZAC NIE BEDE SIE ZNIZAC DO JEGO POZIOMU
POZDRO


po co Ci zemsta tylko zniżysz sie do jego poziomu poprostu go olej jego strata, a zachowanie świadczy o tym jaki jest naprawde Ty chyba wiesz jaka jestes i Siebie cenisz i szanujeszi to wszystko. Pamietaj ze wiek nie gra roli tylko dojrzałoś nie ktorzy sie zatrzymali w wieku chlopców z podworka i nie umieja utrzymac dystansu do ludzi. Z jego strony to egoistyczne i nieodpowiedzialne jego sprawa to on traci. Poprostu odwroc sie i idz w inna strone.
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 10 sty 2010, 21:59 Re: Cel - Zemsta

a ja swojej ex podpaliłem samochód ... tylko nie wiem czego w końcu to ja sie z nia rozstałem :)
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 10 sty 2010, 22:04 Re: Cel - Zemsta

No to faktycznie cos z Toba nie tak :P

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 10 sty 2010, 22:13 Re: Cel - Zemsta

marcin.p napisał(a):a ja swojej ex podpaliłem samochód ... tylko nie wiem czego w końcu to ja sie z nia rozstałem :)


chociaż jeden normalny :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 11 sty 2010, 07:32 Re: Cel - Zemsta

to ja może zmienię stolik...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez tocamiracle22 » 11 sty 2010, 16:27 Re: Cel - Zemsta

to napewno sie bardzo zdziwila jak zobaczyla podpalony samochod :))
:twisted:

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

Powrót do STREFA UCZUĆ