Piekna blondynka o urodzie modelki pozna chlopaka.

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
od jakiegos czasu jak tylko wejde na forum i poczytam troszke tych waszych wypocin, bezsensownych, czasem bezpodstawnych kłótni i obrazania sie nawzajem to o moje sciany odbija sie niemy krzyk o ::help::: czasem mnie to :651: albo :533: badz jedynie :551: I gdy juz :583: lub mam ochote :612: to znajdzie sie jakies ::piweczko:: czy inny specyfik ktory pomaga sie :grin: i swiat nabiera innego kształtu... Wowczas wiec, gdy :568: wasze ..(hmm jak to było chlopcy??) ..ekstensywne ekspoatacje zaangazowanego organu odczuwam g:D niekiedy mam ochote co poniektorym pokazac g:fuckyou albo g:P ale to tylko dlatego, ze czuję bliskosc z Wami rodakami poprzez wspolne pier&*%nie kotka za pomocą młotka :P

bo tak na dobra sprawę wszyscy zagladający tutaj ( no., oprocz tych pragnacych zasiegnac jakiejs informacj:P ) robią to po to by się jakokolwiek rozerwać :P

ps. brakuje mi to kompletnego zestawu emotów :P


to śpiewałam ja - najeżona kotka :P
Avatar użytkownika
pussycat
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 20 gru 2009, 12:44
Reputacja: 1
Neutralny

No to.... ::piweczko:: :593:
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 4 maja 2010, 22:56 Re: Piekna blondynka o urodzie modelki pozna chlopaka.

kazdy jest mocny za monitorem do tego nuda i brak zrozumienia :twisted:
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

szczerze to mogłaś trochę inaczej zareklamować siebie. Nie byłoby takich komentarzy. wszystko na temat

martina1222
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 24 maja 2010, 13:05
Reputacja: 0
Neutralny

najkrotszy dowcip na swiecie? Idzie blondynka i mysli.
Avatar użytkownika
jola22
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 35
Dołączyła: 6 wrz 2011, 12:21
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ