dziękujemy ci Essie Johnson!!!

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez LEK » 3 sie 2010, 17:37 dziękujemy ci Essie Johnson!!!

Zapewne to dziwne z mojej strony, ale kiedy dzisiaj dowiedziałem się, że nasz kolega powiedzmy Tolek Banan po siedmiu latach małżeństwa rozstał się z żoną i dzieckiem - pomyślałem ze muszę go pocieszyć aby nie zrobił nic głupiego wszak stracił wszystko to co najważniejsze w życiu - miłość ukochanej żony i dziecka .... Nie wyglądał na załamanego to twardy gość pomyślałem ale pozory mylą wewnątrz przeżywa z pewnością piekło! Dlaczego jak się okazało jego jedyna wybranka schroniła się w domu jego Przyjaciela i to go najbardziej chyba zmartwiło taka niby podwójna zdrada??? Moim zdaniem ten Przyjaciel zachował się bardzo profesjonalnie i chwała mu za to dlatego pozwoliłem sobie nazwać go z wielkiej litery!!! Mało jest dzisiaj takich osób które przygarną pod swój własny dach żonę z dzieckiem swego przyjaciela, kolegi i ofiarują jej gościnę może nawet odstapią własne łóżko? To takie wspaniałe ludzkie w przeciwnym razie dziewczyna znalazłaby sie pod mostem lub jeszcze w gorszym miejscu - dlatego chwała takim postawą nie mogę wyjść z podziwu. Dlatego choć nie znam gościa pragnę mu podziękować tak jak w tytule raz jeszcze - dziękujemy ci Essie Johnson!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co do Tolka Banana nigdy w pracy nie flirtował z żadnymi dziewczynami - to mnie trochę dziwiło, widać albo był bardzo zmęczony dwiema pracami na raz noc i dzien - albo byl tak zakochany iż nie przypuszczał że może być ktoś jeszcze ........
Mam nadzieję, że los się do niego jeszcze uśmiechnie i nie skończy tak jak Tolek B!!!! :wink:
Miłość jest chorobą, z której nikt nie pragnie się wyleczyć. Ten, kogo dotknęła, nie chce wrócić do zdrowia, kto cierpi z jej powodu, nie szuka lekarza. ...
"Jeśli nie chcesz mojej zguby krokodyla daj mi luby"?
Avatar użytkownika
LEK
Rozeznany
 
 
Posty: 106
Dołączył: 13 maja 2009, 16:08
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 3 sie 2010, 20:25 Re: dziękujemy ci Essie Johnson!!!

:roll: aha
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez KA i PE » 3 sie 2010, 20:31 Re: dziękujemy ci Essie Johnson!!!

hmmm, po pierwsze SC Johnson ma polskie koneksje poprzez pania barbare, tez zreszta johnson tyle ze rowniez piasecka, tak tak, te ktora kiedys kupowala stocznie. wiec tym samym niejako zostalo w rodzinie nieprawdaz? po drugie coz moge powiedziec, po prostu to zla kobieta byla, a moze tylko zaniedbana, wartosci sie jej popierd@lily, albo zagubiona. niewazne zreszta. moim zdaniem kazdy taki dramat, nie wazne jak straszny sie wydaje teraz, ma swoj cel w kosmosie i prowadzi do czegos dobrego. wiec niech tolek nie peka i twardy bedzie, jak roman bratny.

pozdrawiam
pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez jed » 4 sie 2010, 00:50 Re: dziękujemy ci Essie Johnson!!!

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/f4MRmEPNUxY&hl=pl_PL&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/f4MRmEPNUxY&hl=pl_PL&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez erka » 4 sie 2010, 10:02 Re: dziękujemy ci Essie Johnson!!!

Tolek nawyrazniej byl ciota, nie mezczyzna. Praca to nie wszystko.
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez Claudynka » 4 sie 2010, 18:22 Re: dziękujemy ci Essie Johnson!!!

KA i PE napisał(a):moim zdaniem kazdy taki dramat, nie wazne jak straszny sie wydaje teraz, ma swoj cel w kosmosie i prowadzi do czegos dobrego


normalnie moja filozofia zyciowa!!! Niech moc bedzie z Toba KA i PE ;) haha

Pozdrowionka
Jarek Hampel, Jarek!! :)

Claudynka
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 43
Dołączyła: 2 lip 2007, 15:07
Lokalizacja: ze skątowni ;)
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do STREFA UCZUĆ