Bad Romance

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez tocamiracle22 » 11 wrz 2010, 11:27 Bad Romance

Rok temu poznalam chlopaka, spotykalismy sie przez kilka miesiecy ale im dluzej go znalam i im wiecej go poznawalam przestal mi pasowac po prostu okazal sie beznadziejnym nie nadajacym sie do wspolnego zycia czlowiekiem,,i niestety on nie umie zrozumiec ze go nie chce , codziennie mam po kilkanascie nieodebranych polaczen od niego jak odbieram rzuca wyzwiskami pisze smsy z obrazliwymi wyrazami numeru zmienic nie moge
i co mam zrobic ? meczy mnie psychicznie nie moge normalnie zyc
mam isc na policje? a moze kolegow na niego nasl

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 11 wrz 2010, 12:04 Re: Bad Romance

numer zawsze mozesz zmienic :!: ...albo zyc z dreczycielem :roll:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez oXide » 11 wrz 2010, 12:09 Re: Bad Romance

Może przyjdź na spotkanie forum zapoznaj się z kimś, zmień numer telefonu. I po kłopocie.
Avatar użytkownika
oXide
Stały Bywalec
 
 
Posty: 379
Wiek: 40
Dołączył: 23 lut 2007, 23:02
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Tasia » 12 wrz 2010, 09:18 Re: Bad Romance

Idź do operatora i zablokuj jego nr, nie będzie mógł się do Ciebie odezwać. Najlepiej to wytłumaczyć mu, a jeśli nie rozumie, to policja może być dobrym rozwiązaniem, bo takie zachowanie może stać się nie tylko wkurzające, ale i niebezpieczne. Poczekaj jeszcze jakiś czas, zobacz jak się potoczy i ewentualnie zadziałaj.
Avatar użytkownika
Tasia
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 30
Dołączyła: 28 maja 2010, 22:49
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 13 wrz 2010, 14:25 Re: Bad Romance

Możesz założyć mu sprawę o zakaz zbliżania i kontaktowania się z Tobą. Zgłoś sprawę na policję albo do sądu. Powiedz, że się boisz, zachowaj wszystkie smsy jakie do Ciebie pisze a jak masz możliwość to nagraj go na dyktafon jak do Ciebie dzwoni, a wtedy będziesz miała niezbite dowody i z tego się nie wywinie. Jak dobrze to rozegrasz to możesz poprosić o odszkodowanie za szkody na Twojej psychice itp. Pozdrawiam i daj znać jak to się skończy.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 13 wrz 2010, 15:28 Re: Bad Romance

dokladnie- dokladnie tak jak koleznka na gorze napisala. keidys nawet tlumaczem bylam na podobnej sprawie. bardzo sprawie sie to odbylo.

kolegow nie nasylaj
bo z tego mozesz miec jeszcze wieksze klopoty
to on cie neka a nie ty jego, wiec nie daj sie sprowokowac bo skonczysz na policji jako osoba nekajaca a nie ofiara.

zablokuj numer albo zmien calkowicie- zeby nie mogl dzwonic z innych telefonow, albo zablokuj i mu o tym nie mow.
w koncu sie zmeczy... mam nadzieje
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Danielos » 3 paź 2010, 09:34 Re: Bad Romance

Polecam nasłać kolegów na takiego co kobiet nie szanuje, wydaje mi się że to będzie najlepsze rozwiązanie

Danielos
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 16 lip 2010, 21:55
Reputacja: 0
Neutralny


Powrót do STREFA UCZUĆ