wielki problem-pomocy

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 12 wrz 2010, 15:20 Re: wielki problem-pomocy

pijcie dalej , zaproście jeszcze tego kolesia i jego żone i będzie super orgia :!:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez maciejowy » 12 wrz 2010, 15:38 Re: wielki problem-pomocy

pomysly dobre(dziekuje)ale ciezkie do realizacji bo jaj jej bzykac nie mam zamiaru-wystarczy ze robi to zonaty facet a potem moj kumpel:P
zabawnie bedzie w pn poniewaz kolega poprosil ja o wykaz rozmow telefonicznych(by sie upewnic)hahahahahaha
to chyba bedzie 3 swiatowa:P

maciejowy
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączył: 6 wrz 2010, 10:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez letme » 12 wrz 2010, 15:40 Re: wielki problem-pomocy

moja rada jest łatwa do realizacji. polacy wszystko zrzucają na ci***ak i od razu sie lepiej czują :D

letme
Raczkujący
 
 
Posty: 74
Dołączył: 3 sty 2007, 13:53
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maciejowy » 12 wrz 2010, 15:43 Re: wielki problem-pomocy

w tym przypadku bzyka ja dwoch bialych(polakow)tak mysle chyba ze ktos inny:P

maciejowy
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączył: 6 wrz 2010, 10:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 12 wrz 2010, 16:02 Re: wielki problem-pomocy

Jak się laska lubi puszczać, to wyślijcie ją na ulicę - przynajmniej coś dorobi :-P
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez maciejowy » 12 wrz 2010, 16:14 Re: wielki problem-pomocy

az tak bezczelni nie bedziemy-ona cicha jest:P

maciejowy
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączył: 6 wrz 2010, 10:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 12 wrz 2010, 16:25 Re: wielki problem-pomocy

maciejowy napisał(a):az tak bezczelni nie bedziemy-ona cicha jest:P

Haa! Haa! Próbujesz ją usprawiedliwiać, żeby kolega miał czyste sumienie. Ku.wi się i tyle. I tak będzie zawsze.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez maciejowy » 12 wrz 2010, 16:32 Re: wielki problem-pomocy

moze i tak ale ku.wi sie po cichu-nie na ulicy hahahahah

maciejowy
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączył: 6 wrz 2010, 10:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 12 wrz 2010, 16:47 Re: wielki problem-pomocy

Jakby to miało jakiekolwiek znaczenie.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez KA i PE » 12 wrz 2010, 19:05 Re: wielki problem-pomocy

ja pierd@le.....................

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 12 wrz 2010, 20:51 Re: wielki problem-pomocy

Kurw...i sie po cichu haha takiego okreslenia jeszcze nieslyszalam.
Koleś niewiem kto ma wiekszy problem ty czy twoj kumpel bo z tego co czytam on nieprosi o rade tyl;ko ty,sama niewiem kto bardziej z waszej trojki cierpi bo napewno nie oni :mrgreen:
Koles daj sobie spokoj i niewtracaj sie w czyjes prywatne sprawy a tym bardziej łozkowe,niech dochodza sami do porozumienia bo uwierz mi ty chcesz dobrze a wyjdziesz na tym najgorzej powodzenia :grin:

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agaa » 12 wrz 2010, 22:40 Re: wielki problem-pomocy

letme napisał(a):moja rada jest łatwa do realizacji. polacy wszystko zrzucają na ci***ak i od razu sie lepiej czują


Oj jak Cie to boli ze Polacy generalnie nie lubia ci***ak, widze ze masz bardzo niezdrowa obsesje na tym punkcie, juz nawet nie jestes w stanie skupic uwagi na innym temacie tylko ciagle placzesz o tych ci..a.

Agaa
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 1 kwi 2010, 18:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

PostNapisane przez wili » 12 wrz 2010, 23:10 Re: wielki problem-pomocy

chyba sam ci..a posuwa he he!!

[ Dodano: Pon Wrz 13, 2010 00:13 ]
co do tematu to koles maciejowy jest tym poszkodowanym:-) tytul postu mowi sam za siebie :grin: dobrze ze internet jest anonimowy ;)

wili
 
 

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 13 wrz 2010, 15:07 Re: wielki problem-pomocy

wlosy na karku mi sie zjezyly
masakra!!!!
wszytko i pod kazdym wzgledem :)

laska nie kocha goscia do ktorego probuje odejsc i z ktorym mieszka. ona za wszelka cene probuje przestac kochac, lub tez inaczej- rzucic nalog w postaci zonatego kochanka.

postepuje niemoralnie i kazdy ma na to swoje slowo. jedno jest pewne jest zagubiona i kompletnie nie moze sobie poradzic z ta sytucja. zonaty nia manipuluje i bawi sie jak zabawka. ona mu ulega bo jest na niego chora. chce odejsc i zerwac kontakt ale nie umie...

facet ktory ja kocha jest tez przegrany. nie wygra z jej choroba, nie zmusi jej do kochania, nie wyleczy z nalogu, a tym bardziej nie wygra z zonatym. glownie dlatego ze on jest dla niej dobry i zakochany, a zonaty ciagnie tylko za sznureczki i ma w dupie ta dziewczyne.
(dla jasnosci: nie mowie ze milosc na tym polega- w tej historii nie ma milosci. rowniez w zakochanym chlopaku milosc juz dawno zamienila sie w obled i paranoje)

w najlepszej sytucji jest zonaty- ma dwie kobiety i na zadnej mu nie zalezy. zyje sobie spokojnie i zalewa formy jak mu przyjdzie ochota.

pamietajcie ze jak suka nie da to pies nie wezmie- wiec nie ma co zwalac winy tylko na ta nie dokonca poukladana dziewczyne.

moja rada- wyjechac gdzies na odlotowe wakacje, wolontariat, poznac nowych ludzi, zrobic przemeblowanie albo skupic sie na nauce ortografii- zawsze to jakies hobby ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 13 wrz 2010, 19:56 Re: wielki problem-pomocy

dorotajab ty jestes chyba jakas psycholoszka hihi i masz racje zgadzam sie z twoja wypowiedzia i podpisuje sie pod nia.Normalnie az sie ubawilam :-D :-D

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ