Nie znacie jakiejś polskiej Pani do towarzystwa z Erdingtonu

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
nieaktualne.
Ostatnio edytowano 27 sie 2011, 19:58 przez krisbrumm, łącznie edytowano 1 raz
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

pewnie znaja ale wstydza sie przyznac :)

Guest
 
 

chyba kolega biedny i zdesperowany...;) i leniwy w dodatku ze sie nie chce znalezc porzadnej kobity ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Przejechac taki kawał drogi by szukać polskojęzycznej dziwki?
Chcesz sobie pogadac czy po*****;-)
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

najlepsza baba to własna graba :D

Guest
 
 

Przynajmniej dzięki tematowi kolega wroniak znalazł coś dla siebie i wysłał pierwszy post. Witamy kolegę tylko witając się z forumowiczami nie podawaj ręki :D

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 141
Wiek: 43
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

monique napisał(a):Przynajmniej dzięki tematowi kolega wroniak znalazł coś dla siebie i wysłał pierwszy post. Witamy kolegę tylko witając się z forumowiczami nie podawaj ręki :D

HAHAHAHAHAHAHA DOBRE!!!
Avatar użytkownika
Adrian2712
Rozeznany
 
 
Posty: 195
Dołączył: 18 mar 2011, 15:21
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 18
Neutralny

http://www.wikary.pl/?12633


Kocham was ludzie xD

czarownica1989
Początkujący
 
 
Posty: 21
Wiek: 34
Dołączyła: 1 lip 2011, 11:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

monique napisał(a):Przynajmniej dzięki tematowi kolega wroniak znalazł coś dla siebie i wysłał pierwszy post. Witamy kolegę tylko witając się z forumowiczami nie podawaj ręki :D

:lol: :lol: :lol:

hanka78
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączyła: 4 mar 2011, 16:32
Reputacja: 0
Neutralny

monique napisał(a):Przynajmniej dzięki tematowi kolega wroniak znalazł coś dla siebie i wysłał pierwszy post. Witamy kolegę tylko witając się z forumowiczami nie podawaj ręki :D



o tam oj tam , nie bądż Ty taka mądra.Pierwszy post i na pewno nie ostatni.A co do tematu.. Za młodzi i za piękni jesteśmy,aby za takie przyjemności płacić..i to tyle w tym temacie.Pozdrawiam i podaję wszystkim forumowiczom swą rączkę..bo ani chory nie jestem,ani nic złego nie uczyniłem..a wytykając komuś takie rzeczy,zastanów się nad sobą,bo może z Tobą jest coś nie tak.Elo.

Guest
 
 

Co to znaczy Elo? Na pozegnanie to ja najczesciej mowie czesc,na razie,do widzenia,itp.
O co tu chodzi Zioooooom? :D

qwertyuiop
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 sty 2011, 10:23
Reputacja: 2
Neutralny

qwertyuiop napisał(a):Co to znaczy Elo? (...)

Kolega zapewne szuka jakiejś Eli i ją woła:)

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

jesteście tępi i tyle..jestem Polakiem,ale czasem mi wstyd za "swoich".Czepiacie się byle czego.Bawi was to ? Zacofani idioci tylko zwracają komuś w taki sposób uwagę.Spójrzcie się na samych siebie i wyciągnijcie wnioski,jacy wy jesteście do tyłu,nawet za ci***ak,bo powinniśmy się wspierać,a nie ganić.Oni chociaż trzymają się w grupie,a wy co ? wstyd i hańba,wszyscy z nas się śmieją i mają złe o nas zdanie.Dlaczego? Właśnie dlatego,że jesteście tacy a nie inni.

Guest
 
 
Góra
-3

wroniak, mamy wspierac kolege w poszukiwaniu prostytuki? bo niema checi/czasu/jaj do znalezienia normalnej kobiety?? no alez oczywiscie...zalozmy klub wsparcia...masz racje...jak widac dla kazdej normalnej kobiety czy normalnego faceta jest to smieszne a nawet przykre...
zeby szukac towarzystwa i zaspkojenia w brudnej dz..e...sorry...dla mnie to slaby powod do wsparcia..a na pewno nie powod do dumy...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

bogini8 .. nie OTB !!!!,czytaj uważnie moje posty i będzie wszystko ok..:D.Nie napisałem wyżej,cytuje..."..Za młodzi i za piękni jesteśmy,aby za takie przyjemności płacić..i to tyle w tym temacie.." ????? Więc tego nie POPIERAM !!!! Ogólnie to ująłem.. A tam czepiacie się już wszystkiego :D
czytać uważnie,póżniej mi tu fochami rzucać :p
ELO !

Guest
 
 

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ