Nie znacie jakiejś polskiej Pani do towarzystwa z Erdingtonu

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
wroniak, focha nie ma:P to dobrze ze nie popierasz... to znaczy ze sa jeszcze normalni faceci na tym swiecie:D pozdro
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

wroniak napisał(a):Za młodzi i za piękni jesteśmy,aby za takie przyjemności płacić..i to tyle w tym temacie.


i tu masz racje, jest wiele takich kobiet/dziewczyn co za to pieniedzy nie biora.

bogini8, z calym szacunkiem i bez urazy ale g.wno Ci do tego czego szuka krisbrumm. niech robi co chce.
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

zwierzakfm, dla mnie tmoze szukac baby,chlopa, konia a nawet slonia...i tak to ponizej krytyki jest...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Oj , po co od razu potępiać, przecież nie napisał w jaki sposób chce spędzić czas z tą Panią , może chce panią do towarzystwa do gier planszowych , do kina czy do czegoś innego.
A jak ktoś szuka dobrego mechanika, telewizora, pracy , słonia czy konia to zapodaje temat na forum i coś się dzieje... :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

malaroksi napisał(a):Oj , po co od razu potępiać, przecież nie napisał w jaki sposób chce spędzić czas z tą Panią , może chce panią do towarzystwa do gier planszowych , do kina czy do czegoś innego.
A jak ktoś szuka dobrego mechanika, telewizora, pracy , słonia czy konia to zapodaje temat na forum i coś się dzieje... :)

Dokładnie o to mi chodzi.
Nie róbcie ze mnie sieroty czy lenia!
Oczywiście, że chodzi mi o córę koryntu, ale piszę w imieniu kumpla, który nie ma loginu na polonii ( i wogóle kompa!)
szkoda mi chłopaka, już kupę czasu nie kochał sie z kobietą.
to co. zna ktoś? czy tylko toczenie jadu tu znajdziemy?
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

nie moze poprostu isc do burdelu?
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

za napisanie prawdy dostałem -3..pięknie !! Widać jakie z was lolki :D
wasza krytyka mnie nie tyka.. jestem sobą i nie udaję nikogo tak jak wy,pokemonki :D
narkoza.

Guest
 
 

wroniak napisał(a):za napisanie prawdy dostałem -3..pięknie !! Widać jakie z was lolki :D
wasza krytyka mnie nie tyka.. jestem sobą i nie udaję nikogo tak jak wy,pokemonki :D
narkoza.



Wroniak, wyluzuj:-)
Strasznie się podnieciłeś chłopie.
Przy okazji obrażasz uczestników tego forum, a to już tylko o Tobie świadczy. Nie najlepiej w dodatku.

A skoro już ogłoszenia: nie ma ktoś taniej, dobrej szafy do sprzedania?
:-)
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

P-C . A Ty się chłopie nie podnieciłeś tym,że zwróciłeś mi uwagę ? a co mam siedzieć na d... i nic nie mówić jak ktoś mnie"obraża" ? Mam to gdzieś co kto o mnie myśli,ale też nie dam się nikomu tak traktować..Poza tym,wszyscy mądrzy jesteście tu na forum i w ogóle przez internet,ciekawe co by było w realu,też byście byli tacy wygadani ?

co do ogłoszenia,poszukaj w dziale "ogłoszenia"

Guest
 
 

krisbrumm napisał(a):szkoda mi chłopaka, już kupę czasu nie kochał sie z kobietą.
chyba masz na mysli ze dawno kogos nie przelecial....bo sex z prostytutka nie ma zwiazku z miloscia..wiec kochaniem sie to tego nazwac nie mozna..;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

CZy moge prosic o bardziej merytoryczne posty, przynoszáce odpowiedz na pytanie jak w tytule, anizeli bezprzedmiotowe bicie piany?
Z góry dziékujé.
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

widocznie nikt nie zna , bo ktos by odpisal..powiedz koledze niech wezmie pare ££ w kieszen i idzie do pubu lub na dysko..znajdzie jakis obiekt postawi pare drinkow a przy dobrym ukladzie bedzie mial za darmo..;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

bogini8, no nie tak calkiem za darmo bo jednak te pare drinkow trzeba bedzie "postawic" ale byc moze na dluzej wiec odpadnie klopotliwa kwestia poszukiwan :)
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

a moze chcesz namiary na jakas tutejsza!?z doswiadczenia wiem ze polki nie sa w tym najlepsze :D

kiki010
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 7 lut 2009, 13:18
Reputacja: 1
Neutralny

wroniak napisał(a):za napisanie prawdy

Ale ktorej? Tej ze "walenie konia" jest dla Ciebie bardziej przyjemne niz seks z dziewczyna,czy tej ze nazywanie ludzi tepakami to nie jest obrazanie i naleza Ci sie same pochwaly? Co do pierwszej to odnosze wrazenie ze jestes pryszczatym nastolatkiem,Co do drugiej to ze jestes glupim pryszczatym nastolatkiem. Poza tym ciagle nie odpisujesz co znaczy Elo. Chyba ze nie wiesz?,a ogladanie teledyskow z bialymi murzynami z ponczochami na glowach i nasladowanie ich zalosnego stylu przyjmujesz za swoj wlasny.A o co jest grane z ta narkoza? Pozdrawiam

qwertyuiop
Początkujący
 
 
Posty: 36
Dołączył: 1 sty 2011, 10:23
Reputacja: 2
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ