W poszukiwaniu koleżanki

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

PostNapisane przez KA i PE » 8 paź 2011, 12:18 Re: W poszukiwaniu koleżanki

darmowa rozrywka:
1. znalezc jakis durny post
2. napisac do niego jakas jeszcze durniejsza odpowiedz
3. zaczekac
4. przez kilka dni smiac sie z bandy zacietrzewionych pieniaczy ktorzy zamiast robic cos konstruktywnego przekrzykuja sie, obrzucaja inwektywami, szukaja innych postow w innych tematach w celu udowodnienia swoich nieistniejacych recji itd.

dziala za kazdym razem. dziekuje panstwu :-)

PE

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 8 paź 2011, 12:22 Re: W poszukiwaniu koleżanki

KA i PE napisał(a):dziala za kazdym razem. dziekuje panstwu :-)
i nawzajem :))milego dnia :)

Dodano: -- 8 paź 2011, o 12:28 --

KA i PE napisał(a):napisac do niego jakas jeszcze durniejsza odpowiedz
a swoja droga moze by tak na odwrot teraz...i zaczac pisac cos z sensem..?;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 8 paź 2011, 13:16 Re: W poszukiwaniu koleżanki

Sorki kolego artkor, ale w świecie DOROSŁYCH ludzi, post o treści:
Emerek17 napisał(a):poszukuję miłej, sympatycznej koleżanki do pogadania, kawy, albo herbatki:)
, którym rozpoczął dyskusję, brzmi JEDNOZNACZNIE, i nie ośmieszaj się teraz insynuacjami, że on miał na myśli tylko kogoś do "pogadania" ( ogólizując- nie cytuję tu broń boże!).Zrobił się mały zamęt, i próbujesz się bronić, jakoby Emerek17 nie miał na myśli randki z kolegą.
Świetnie się zaprezentowałeś na forum.
Zanim coś tu napiszesz weź pod uwagę, że nie każdy tu ma 17 lat lub mniej.

Post który zainicjował dyskusję jest zawoalowanym ogłoszeniem typu :poznam fajną laskę.I jakby na to nie patrzeć, jest rozumiane jednoznacznie.

A może ty kiedyś w partii pracowałeś, gdzie kryzys nazywano:" przejściowe problemy w zaopatrzeniu w pieczywo" ?
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 8 paź 2011, 13:26 Re: W poszukiwaniu koleżanki

KA i PE napisał(a):dziala za kazdym razem. dziekuje panstwu :-)


hehe popieram i pozdrawiam :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 8 paź 2011, 16:36 Re: W poszukiwaniu koleżanki

KA i PE napisał(a):darmowa rozrywka:
1. znalezc jakis durny post
2. napisac do niego jakas jeszcze durniejsza odpowiedz
3. zaczekac
4. przez kilka dni smiac sie z bandy zacietrzewionych pieniaczy ktorzy zamiast robic cos konstruktywnego przekrzykuja sie, obrzucaja inwektywami, szukaja innych postow w innych tematach w celu udowodnienia swoich nieistniejacych recji itd.

dziala za kazdym razem. dziekuje panstwu :-)

PE



w dziale TOWARZYSKIE masz dobry kasek... do dziela
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 8 paź 2011, 20:22 Re: W poszukiwaniu koleżanki

bogini8,
nowy avatarek,
no prześliczna jesteś,
resztę pozostwię milczeniem...
e...
może nie grobową ciszą,
dorzucę jednak słówko,
po 8 latach szczęsliwego związku, taka aktywność na forum...
już milczę jak grób,
mam zły dzień, sorki,
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez KRUSZKA » 8 paź 2011, 21:53 Re: W poszukiwaniu koleżanki

No to tyle na temat kawy z kolezanka HE HE CZY WAS WSZYSTKICH JUZ POPIERD..... ?
a i masz odpowiedz na pytanie- Jak tam polacy na emigracji - dobre

KRUSZKA
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączyła: 22 lip 2010, 19:10
Reputacja: -12
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 8 paź 2011, 22:55 Re: W poszukiwaniu koleżanki

testowy, dzieki...tak aktywna jestem bo lubie sobie pisac, rano pracuje a popoludniami do wieczora siedze sama z dzieckiem bo maz na poludnia wiec co mam robic ?:))) nie martw sie nie nudzimy sie soba wcale a wcale :)

Dodano: -- 8 paź 2011, o 22:57 --

a jesli kos jest aktywny na forum czy spedza sporo czasu prze kompem to znaczy od razu ze jest w nieszczesliwym zwiazku,cierpiacy i wogole? bez przesady :) ;) oj tescik naprawde masz zly dzien chyba :D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 9 paź 2011, 00:14 Re: W poszukiwaniu koleżanki

:506:
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Drya » 9 paź 2011, 02:23 Re: W poszukiwaniu koleżanki

Emerek17 napisał(a):Cześć Wszystkim! Mam 17 lat i nie dawno przyjechałem do Birmingham. Mieszkam w okolicach Tyseley, poszukuję miłej, sympatycznej koleżanki do pogadania, kawy, albo herbatki:) Proszę pisać na wiadomości. :roza: :roza: ;-*

P.S Jezeli komus sie nudzi i chce pisac zbedne komentarze, lub nabić sobie postów niech odpuści...:)



nabili sobie postów i się pośmiali a ja Ci radzę na przyszłość tu takich anonsów nie wstawiać .
Stara gwardia spuści Ci łomot :P

Drya
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączyła: 1 lip 2011, 21:47
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 9 paź 2011, 14:44 Re: W poszukiwaniu koleżanki

Ja bardzo chętnie napiję się herbatki lub kawki.

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 9 paź 2011, 15:23 Re: W poszukiwaniu koleżanki

Gdybym byla mlodsza,to chetnie bym sie z Toba umowila :wink:
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez pio27 » 12 paź 2011, 01:29 Re: W poszukiwaniu koleżanki

hej samotności to nie wszystko.......... :shock: Wiem bo tak ja mam już od dzieciństwa.............. ::stop:: ::stop:: ::stop:: ::stop:: ::stop:: ::stop:: ::stop:: ::stop:: ::stop:: ::stop:: ::stop:: ..... :( :( :( :( :( :( :(

pio27
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 22 wrz 2011, 13:50
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 12 paź 2011, 06:40 Re: W poszukiwaniu koleżanki

Dalijka, ja jestem starszy :-)

PE

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 12 paź 2011, 15:23 Re: W poszukiwaniu koleżanki

KA i PE napisał(a):Dalijka, ja jestem starszy :-)


Ale ja wciaz nie jestem mlodsza ;)
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ