W poszukiwaniu koleżanki

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez Emerek17 » 7 paź 2011, 12:54 W poszukiwaniu koleżanki

Cześć Wszystkim! Mam 17 lat i nie dawno przyjechałem do Birmingham. Mieszkam w okolicach Tyseley, poszukuję miłej, sympatycznej koleżanki do pogadania, kawy, albo herbatki:) Proszę pisać na wiadomości. :roza: :roza: ;-*

P.S Jezeli komus sie nudzi i chce pisac zbedne komentarze, lub nabić sobie postów niech odpuści...:)

Emerek17
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 7 paź 2011, 12:45
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 7 paź 2011, 22:22 Re: W poszukiwaniu koleżanki

a z kolega kawa albo herbatka to nie moze byc? uwazaj kolego, w tym kraju dyskryminacja plciowa jest bardzo szeroko rozumiana. musisz powiedziec ze szukasz osoby, a kwestie plci rozwiazac pozniej. w zasadzie moglbym cie pozwac wiesz. w zasadzie kawa z szowinista i tak by mi nie smakowala, pewnie jeszce nie pozwolilbys zaplacic za swoja. nie, zdecydowanie wykluczone !

pe

Dodano: -- 7 paź 2011, o 22:24 --

aaa, jeszcze dodam tylko, kolega dudley road, czy kent street, czy jakos tak. on ci to wytlumaczy lepiej, zna sie na tym.

pe

KA i PE
 
 
Góra
-1

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 8 paź 2011, 00:31 Re: W poszukiwaniu koleżanki

no i co my tu mamy...
17 lat plus lokalizacja,
gdyby się wczuć w rolę dziewczyny...
dopiero co przyjechał, jest sam, może i być okazja,
(teraz załóżmy, że niewiasta jest inteligentna)
no więc co jeszcze o kandydacie można by powiedzieć,
kawa, herbatka, chce pogadać,
znaczy grzeczny, albo udaje,
raczej to drugie bo sobie pozwala, te kwiatki i cmok,
więc nieszczery,
może nawet niegramotny, bo w realu coś mu słabo poszło,
i tu szuka łatwej zdobyczy,
idzie na łatwiznę, nie chce mu się wysilić,
powiedzieć coś o sobie,
zabrać głos to tu, to tam na forum,
dać się nieco poznać,
w gorącej wodzie kąpany!
że niby co,
to ja mam teraz się na niego rzucać,
to ja mam na priv pisać, bo ma 17 lat i jest z okolic Tyseley?!
chyba go pogięło...
itd...

kolego, wierząc w Twoje dobre intencje,
proszę potraktuj ten komentarz,
jako wyraz sympatii,
bo jako jednopostowiec wymachujący kwiatkami i rozdający „cmoki”
dramatycznie ograniczasz sobie target,
no, chyba, że to oto chodzi...
:mrgreen:

PE, hehehe, naprawdę miałeś różowy podpis?
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

PostNapisane przez KA i PE » 8 paź 2011, 06:26 Re: W poszukiwaniu koleżanki

sam nie moge w to uwierzyc

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 8 paź 2011, 09:27 Re: W poszukiwaniu koleżanki

KA i PE napisał(a):uwazaj kolego, w tym kraju dyskryminacja plciowa jest bardzo szeroko rozumiana.

A ja myslalem, ze tu, na forum, obowiazuja polskie zwyczje, i wszyscy tu, jako Polacy, rozumiemy sie co do intencji.Angle tu nie zagladajá.
Ponadto publiczne okreslanie z kim to chcialo by sie pospotykac nie jest zadná dyskryminacjá ze wzgledu na plec.Kazde Brytyjskie forum dla samotnych serc az roi sie od ogloszen typu szukam kobiety, szukam mezczyzny czy nawet: "dla Pan- panom dziekuje", i nikt nie zarzuca ludziom dyskryminacji.Kazdy w mysl prawa moze publicznie okreslic, z kim chce sie spotykac, ale juz nie kogo chce np. zatrudnic, bo dostep do pracy jest i musi byc rowny dla wszystkich, bez wzgledu na plec.
Dostep do wlasnego serca jest sprawa prywatná, a nie publiczná, i mozna takowe preferencje jawnie deklarowac.Wszystko jest sprawá co jest motywacjá do czynu.Czy motywacjá jest chéc obrazenia drugiej plci, czy tez wypowiedzenie sie, iz do spotkania we dwoje chce sie wybrac plec przeciwná.
Takze panie lub pani Ka czy tez Pe - babol prawny. :oops
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez artkor » 8 paź 2011, 10:10 Re: W poszukiwaniu koleżanki

krisbrumm napisał(a):Ponadto publiczne okreslanie z kim to chcialo by sie pospotykac nie jest zadná dyskryminacjá ze wzgledu na plec.


No i tu się mylisz, gdyby napisał że szuka żony czy kochanki to jak najbardziej by mógł podkreślić swoje upodobanie seksualne.

Jednak on pisał ze szuka koleżanki do pogadania, kawy, albo herbatki. W tym momencie jest to jak najbardziej dyskryminacja ze względu na płeć. Dodatkowo można się tu dopatrzyć ukrytych intencji.

artkor
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Dołączył: 22 cze 2010, 23:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 8 paź 2011, 10:20 Re: W poszukiwaniu koleżanki

artkor napisał(a):Jednak on pisał ze szuka koleżanki do pogadania, kawy, albo herbatki. W tym momencie jest to jak najbardziej dyskryminacja ze względu na płeć.
no proszecie albo jestes gejem albo normalnym dla ciebie jest umowienie sie na randke z facetem...spoko....jesli to cinie przeszkadza...ale nie chrzan tu o jakiejs dyskryminacji bo sie osmieszasz tylko ;) na kawke to moge isc z przyjaciolka a na randke pod postacia herbatki wolalabym jednak z facetem sorry....i to jest jego osobisty wybor z kim ta herbatke ma ochote wypic....
artkor, KA i PE, ciekawe czy byscie byli tacy toleracyjni jakby wasz syn chcial sie umaiwac na kawke i herbatke zapoznawcza z innymi chlopcami....i czy to byloby takie normalne....
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez artkor » 8 paź 2011, 10:54 Re: W poszukiwaniu koleżanki

bogini8 napisał(a): no proszecie albo jestes gejem albo normalnym dla ciebie jest umowienie sie na randke z facetem...spoko....jesli to cinie przeszkadza...ale nie chrzan tu o jakiejs dyskryminacji bo sie osmieszasz tylko ;) na kawke to moge isc z przyjaciolka a na randke pod postacia herbatki wolalabym jednak z facetem

W którym miejscu jest napisane że to ma być randka?
Naucz się lepiej czytać a potem wypisuj te swoje "mądre" posty, bo zaniżasz poziom tego forum.

artkor, KA i PE, ciekawe czy byscie byli tacy toleracyjni jakby wasz syn chcial sie umaiwac na kawke i herbatke zapoznawcza z innymi chlopcami....i czy to byloby takie normalne....

Nie widzę żadnego problemu, sam często chodzę na kawę czy piwo zarówno kolegami jak i koleżankami.

Nie dla każdego kawka z osobą płci przeciwnej oznacza że zaraz trzeba będzie iść z tą osobą do łózka. No ale widzę ze Ty masz swoje doświadczenia w tym temacie.

Pozostaje mi tylko życzyć Ci wielu udanych kaw. :kawusia:

artkor
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Dołączył: 22 cze 2010, 23:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 8 paź 2011, 11:44 Re: W poszukiwaniu koleżanki

artkor napisał(a):ale widzę ze Ty masz swoje doświadczenia w tym temacie.

Pozostaje mi tylko życzyć Ci wielu udanych kaw.
wez idz sie leczyc lepiej....
mam bardzo udane,,kawy,, od 8 lat ze swoim mezem....wiec niemusze szukac okazji gdzie indziej ;) patrzac po twojej zgryzliwosci to tobie by sie przydalo...
i nigdzie nie pisalam o seksie....glodnemu chleb na mysli...

artkor napisał(a):W którym miejscu jest napisane że to ma być randka?
ano w takim ze jakby chcial sie umuwic na zapoznanie z kolega i pogaduszki o pilce czy komputerach to by sie umowil na piwko a nie na kawke.... i z jakier racji ty masz decydowac z kim ma sie spotykac zalozyciel postu....
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 8 paź 2011, 11:48 Re: W poszukiwaniu koleżanki

bogini8 napisał(a):piwko a nie na kawke....


co jesli ja sporadycznie pije i nie rozmawiam o pilce? to juz nie moge sie z kolega na kawe umowic? :P

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 8 paź 2011, 11:52 Re: W poszukiwaniu koleżanki

artkor napisał(a):Nie dla każdego kawka z osobą płci przeciwnej oznacza że zaraz trzeba będzie iść z tą osobą do łózka
no chyba dlaciebie oznacza wlasnie bo ty to napisales....nie ja...... :D

Dodano: -- 8 paź 2011, o 11:55 --

Draco napisał(a):co jesli ja sporadycznie pije i nie rozmawiam o pilce? to juz nie moge sie z kolega na kawe umowic?
ale czy ktos ci broni? ja pier....nie widze tematu...bo nie o to pytal Emerek17, wiec nie robcie tu zamieszania i zametu,nie odwracajcie kota ogonem... znajdzcie inny obiekt kpin chlopaki....albo lepsze zajecie jak wam sie nudzi ;)

Dodano: -- 8 paź 2011, o 11:57 --

a wracajac do tematu Emerek17, tak jak kolega testowy, napisal spokojnie,, pomalutku... popisz troche najpierw poznaj ludzi, czasami sa spotkania z forum na dysko na lyzwy czy kregle , mozna poznac nowych ludzi jesli czujesz sie samotny :) w tym rowniez kolezanki :) wiec nie tak drapieznie ;)

Dodano: -- 8 paź 2011, o 11:59 --

KA i PE, Draco, artkor, 3 na ,,jednego,, to banda lysego :D ....dajcie sobie chlopaki na wstrzymanie :)) przydawam sie meliska zamiast tej kawki ;)) :D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 8 paź 2011, 12:04 Re: W poszukiwaniu koleżanki

bogini8 napisał(a):przydawam sie meliska zamiast tej kawki )



dobrze napisalas, napij sie meliski bo ci cisnienie skacze :P

wiem, ze czasem myslenie i traktowanie postow z przymruzeniem oka jest ciezkie ale jesli nie zauwazylas tego to zawsze tego typu odpowiedzi pojawiaja sie po takich postach:

P.S Jezeli komus sie nudzi i chce pisac zbedne komentarze, lub nabić sobie postów niech odpuści...


myslalem, ze jestes juz na tyle tu zadomowiona, ze dawno to zauwazylas ale chyba jednak sie pomylilem :P a moja odpowiedz byla jedynie do ciebie a nie aby sie dolaczyc do dyskusji bo ty w niezbyt mily sposob zaczelas sie jako pierwsza tu odnosic wulgarnie do ludzi...

jak to juz inni dawno zauwazyli, lubie sobie czasem dolac z nudow oliwy do ognia :) zwlaszcza gdy widze zbyt duze cisnienie u kogos :)
Ostatnio edytowano 8 paź 2011, 12:06 przez Guest, łącznie edytowano 1 raz

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 8 paź 2011, 12:06 Re: W poszukiwaniu koleżanki

KA i PE napisał(a):uwazaj kolego, w tym kraju dyskryminacja plciowa jest bardzo szeroko rozumiana.
jak ta twoja tolerancjai nie dyskryminacja ma sie do:

ze smutkiem stwierdzam ze przegapilem ten wspanialy temat o pedalach. poprzedni w ktorym bralem zawziety udzial zostal zamkniety przez administracje i myslalem ze sie juz nie pojawi a tu masz, taki rarytas! ]

i
niewazne. sluchaj kolego mlody pederasto: mysle ze z wiekiem zrozumiesz ze nie ma potrzeby uzasadniac swojego istnienia. po prostu zyj sobie jaki jestes [..] ale na litosc boska przestan nam o tym opowiadac, niektorzy na przyklad jedli cos niedawno, inni maja rozwinieta wyobraznie i nie wyspia sie przez koszmary..


tak!!! czarnuch, czarnuch!!! i jeszcze ci***ak!!!
anie murzyni hinduslub pakistanczyk? powinienes uwazac jak sie wyrazac bo to obrazliwe w twoim mniemaniu..
...itd.... wiec daruj sobie prosze pouczanie kolegi na tematy dyskryminacj tolerancji etc.....czasem trzeba zaczac od siebie....
Ostatnio edytowano 8 paź 2011, 12:09 przez bogini8, łącznie edytowano 1 raz
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez artkor » 8 paź 2011, 12:06 Re: W poszukiwaniu koleżanki

Widze ze bardzo Ci sie spodobal temat ze az tyle razy odpisalas.
Moze chcesz o tym pogadac przy jakiejs kawce?

artkor
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Dołączył: 22 cze 2010, 23:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 8 paź 2011, 12:10 Re: W poszukiwaniu koleżanki

artkor, hhaha tak sie sklada, ze nie pijam wcale kawy :D
ewentualnie herbate czerwona, zielona, capucino...latte... :D wiec nie trafiles ;)

Dodano: -- 8 paź 2011, o 12:13 --

Draco napisał(a): bo ty w niezbyt mily sposob zaczelas sie jako pierwsza tu odnosic wulgarnie do ludzi...
pokaz mi gdzie? bo ja widze, ze to ktos inny byl nie mily w stosunku do tego chlopaka....
Draco napisał(a):jak to juz inni dawno zauwazyli, lubie sobie czasem dolac z nudow oliwy do ognia zwlaszcza gdy widze zbyt duze cisnienie u kogos
a cisnienia nie mam ;) jestem baaardzo wyluzowana :) wyladowalam sie robiac porzadki przy glosnej muzyce rano ;)i siedze sobie i na lajciku popijamrumowe capucino ( bezalkoholowe ) zeby nie bylo..;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ