Wasz pogląd drogie Kobiety.

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 20:40 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

A ja wczoraj kupilam narzute na lozko i polozylam....i dzis sobie tu z Wami pisze, moj ukochany idzie spac i mowi do mnie : mam nadzieje, ze mamy jeszcze tą PLANDEKE na łozko bo sie grzejniki wylaczyly a mi zimo, a ty sobie Aguniu posiedz jeszcze i popisz, bo widze ze cie to wciagnelo:)

I tego tez brakuje wielu mezczyznom- wyrozumialosci:) bo bywaja zbyt zazdrosni i wtedy czuja sie zagrozeni:)

Dodano: -- 19 paź 2011, o 20:42 --

PS. Niech sie kozak ujawni:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 20:56 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

David DeAngelo - Mystery Method
Real Social Dynamics
kozak sie ujawnil:)))bede dzisjaj studiowal:))
Wyrozumialosc - zdecydowanie posiadamy :) a czujemy sie tylko zagrozenia gdy sa ku temu powody i tylko wtedy:)A wtedy zalatwiamy spawe na 2 sposoby:) :rozwalkompa: :evil: albo :505: hahahah i jest po problemi no jest jeszcze 3 sposob :)gdzie wrog zostaje sprzymierzencem :jabol: hahahah maly zarcik:)
Agna 78 dobrze slyszec ze masz dobrego faceta ale chyba najwyzsza pora bys go dogrzala - cos czuje ze ten temat szybko sie nie skoczy?:)

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 21:06 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Czuje, ze sie nie skonczy:)
A ja mam dluuuugi nos:P

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 21:13 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

hahahah pinokio nie szalej:))Mam nadzieje ze wiecej kobiet dolaczy do naszej konwersacjii?:)juz mysle jaki mozna zalozyc drugi temat:)jakies propozycje?

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 21:15 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Ja mam mase pomyslow ale musza dojrzec:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 19 paź 2011, 21:29 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Interesujący temat przeczytalam wszystkie posty i mam malutkie zastrzeżenie co do jednego zdania agna78-umiejetność zachowania sie stosownie do sytuacji, jaka ona by nie była-no cóż ja myślę,że my ludziska nie jesteśmy w stanie przewidzieć naszych reakcji w niektórych sytuacjach,czasami są one bardzo spontaniczne,a może to ja jestem tylko taka spontaniczna..Wracając do tematu to istnieje stare dobre powiedzenie:Męszczyżni kochają oczami a kobiety uszami. ;srece:

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 19 paź 2011, 21:58 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

agnieszka247 napisał(a):agna78-umiejetność zachowania sie stosownie do sytuacji, jaka ona by nie była-no cóż ja myślę,że my ludziska nie jesteśmy w stanie przewidzieć naszych reakcji w niektórych sytuacjach,czasami są one bardzo spontaniczne,

ja mysle, ze tu chodzilo o takie codzienne, normalne sytuacje typu restauracja, pomoc starszej (niekoniecznie ;) ) pani wsiasc do autobusu lub siegnac cos w sklepie z gornej polki, nie memlac jadaczka jak sie je czy zuje gume, ubrac sie stosownie do sytuacji, otworzyc drzwi przed kobieta, no i takie tam.
wiadomo, ze w naglych wypadkach czlowiek roznie reaguje, ale tu tez trzeba znac umiar ;)
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 19 paź 2011, 22:17 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

ejjj ja nie pilam:DD jestem trzezwa romantyczka...dzisiaj :D

Dodano: -- 19 paź 2011, o 22:19 --

agg napisał(a):ja mysle, ze tu chodzilo o takie codzienne, normalne sytuacje typu restauracja, pomoc starszej (niekoniecznie ) pani wsiasc do autobusu lub siegnac cos w sklepie z gornej polki, nie memlac jadaczka jak sie je czy zuje gume, ubrac sie stosownie do sytuacji, otworzyc drzwi przed kobieta, no i takie tam.
wiadomo, ze w naglych wypadkach czlowiek roznie reaguje, ale tu tez trzeba znac umiar
no i opuszczac deskeklozetowa i nie pierdziec i bekac gdzie popadnie ikiedy popadnie :D:D:D
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 22:31 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

AGG / mysle ze chodzilo tutaj o pomoc starszej Pani czy to w sklepie czy na ulicy to wynika z wychowania oraz kultury:)otwieranie drzwi przed kobieta zawsze to juz chyba kazdy ma w standardzie takze kultora sie klania i teraz moje pytanie do Pan jak jest poprawnie na schodach przepuscic kobiete by szla pierwsza czy isc za nia?:))???

Bogini8 szczerze i ze smiechem :))deska klozetowa moze nie istniec dla faceta:))Ale zgadza sie uczycie nas ja opuszczac:)) co do bekania hmmm czasmi sie zdarza:))A co do pierdzenia ojj dlugi temat :grin: ale racja sa granice np.u mamusi na obiadku:))))

Romantyczki sa jak najbardziej porzadne przez facetow czy pijana czy trzezwa - prawdziwa romantyczka jest zawsze soba:)Bogini8 ty nia na 100% jestes:))
Pozdrawiam serdecznie drogie Panie:)

Dodano: -- 19 paź 2011, o 22:39 --

Dla wszystkich Pan AGNA78 , BOGINI 8 , AGG usmiech prosze:)

http://www.youtube.com/watch?v=_3prrXcx ... re=related

oraz

http://www.youtube.com/watch?v=azvQyc3b ... re=related

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 19 paź 2011, 22:42 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Razor napisał(a):i teraz moje pytanie do Pan jak jest poprawnie na schodach przepuscic kobiete by szla pierwsza czy isc za nia?:))???
to zalezy jesli schodzimy w dol to facet idzie przodem, jesli pod gore to kobieta przodem.tak to dziala w sawuar wiwr :D
pozdrawiam rowniez i dobranoc:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 22:43 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

BOGINI 8 BRAWOOOOOOOO:) pozdrawiam serdecznie i dobranoc:)

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 20 paź 2011, 03:51 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Mężczyzna powinien być moim kochankiem, opiekunem, ale przede wszystkim najlepszym przyjacielem. To właśnie z Nim spędzam najwięcej czasu i potrzebuję by był osobą, której mogę się ze wszystkiego zwierzyć, komu mogę zaufać. Motylki w brzuchu prędzej czy później przestaną być tak intensywne-właśnie wtedy można zauważyć czy jest się z odpowiednią osobą, czy dalej jest o czym rozmawiać godzinami. Szacunek jest bardzo ważny. Wiem, że nawet gdybym rozstała się ze swoim Przyjacielem to nie musiałabym się wstydzić za Niego przy przypadkowym spotkaniu.
Uważam, że mężczyzna powinien mieć swoje hobby. Nie chcę pieska, który będzie mi się kręcił pod nogami, bo się nudzi. Jak to się mówi 'nudzą się ludzie nudni' ;) Wiem, że mogę zniknąć na całodniowe zakupy, a mój Luby znajdzie sobie zajęcie i nie będzie do mnie wydzwaniał co 5 minut pytając kiedy wrócę.
Mieszkając, żyjąc w Anglii partner powinien znać język angielski. Jeśli coś się dzieje powinien poradzić sobie u lekarza, szukając pracy czy załatwiając sprawy urzędowe.

Rozwinęłabym wypowiedź jeszcze bardziej, ale muszę zbierać się do pracy. Miłego dnia :D
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Drya » 20 paź 2011, 08:40 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Nieśmiało wkradnę się w temat,powtarzać się nie będę i to co chciałabym napisać jest już napisane :oops:
Dodam ,że w całej tej okazałości mężczyzna powinien nosić spodnie a nie kalesony.
Mam na uwadze tu "mami synków" którzy nic nie zrobią zanim nie zapytają mamusi
Irytujące dla mnie jest plotkarstwo wśród mężczyzn,oczywiście nie u wszystkich (bez obrazy)Kobiety to już jakoś tak przyjęte ,że sobie poplotkują u Panów jest to jednak inaczej odbierane :roll:
Plucie na ulicy w towarzystwie kobiety czy też dzieci,doprowadza mnie do odruchu wymiotnego :x
Mam nadzieje ,że nie uraziłam tu nikogo a skoro już autor tematu chce znać poglądy kobiet to i mój skromny :P

Drya
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączyła: 1 lip 2011, 21:47
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 20 paź 2011, 09:52 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

A mi podobaja sie mezczyzni ktorzy potrafia sluchac kobiete- a nie jest to takie latwe jak sie moze wydawac...

mezczyzna powinien zawsze wspierac swoja kobiete, pocieszac ja gdy ta ma jakies okresowe humorki, ktorych on do konca nie rozumie, ale stara sie wtedy przy niej byc.
Musze miec poczucie,ze On jest zawsze za mna murem.
Musi rowniez posiadac swoje zdanie-czyli np: gdy ja cos mowie a on sie nie zgadza to nie przytakuje jak marionetka tylko potrafi wyrazic inny poglad.
powinien potrafic zaskakiwac, byc spontaniczny :)
Musi byc czuly, opiekunczy, ale jesli trzeba musi umiec zawalczyc o swoje...
Uroda na pewno tez ma znaczenie, jednak nie decydujace, bo fajnie gdy przystojny facet posiada wszystkie te cechy :D jesli jednak ich nie posiada to wiadomo,ze sama uroda nic sie nie zwojuje...
Moze za bardzo tu opisuje mojego meza ^^ ale po prostu taki typ mezczyzn mi sie podoba ;-)
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

PostNapisane przez Razor » 20 paź 2011, 11:43 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

StepByStep napisał(a): Szacunek jest bardzo ważny. Wiem, że nawet gdybym rozstała się ze swoim Przyjacielem to nie musiałabym się wstydzić za Niego przy przypadkowym spotkaniu.
Uważam, że mężczyzna powinien mieć swoje hobby. Nie chcę pieska, który będzie mi się kręcił pod nogami, bo się nudzi. Jak to się mówi 'nudzą się ludzie nudni' ;) Wiem, że mogę zniknąć na całodniowe zakupy, a mój Luby znajdzie sobie zajęcie i nie będzie do mnie wydzwaniał co 5 minut pytając kiedy wrócę.
- Bardzo dobrze powiedziane:))Witam serdecznie w naszej konwersacjii:)))

Drya napisał(a):Irytujące dla mnie jest plotkarstwo wśród mężczyzn,oczywiście nie u wszystkich (bez obrazy)Kobiety to już jakoś tak przyjęte ,że sobie poplotkują u Panów jest to jednak inaczej odbierane
:))))Przepraszam droga Pani takze mamy prawo do plotkarstwa:))Ktos nas tego nauczyl?:)choc ja wiem my raczej bazujemy na wymianie informacji:)) witam serdecznie w naszej konwersacji:))

LadyHekate napisał(a):A mi podobaja sie mezczyzni ktorzy potrafia sluchac kobiete- a nie jest to takie latwe jak sie moze wydawac...
witaj LaddyHekate:))ojjjj staramy sie naprawde staramy sie by was wysluchac i wesprzec za kazdym razem:)))

Czyli reasumujac jaki powinien byc facet biorac pod uwage wszystkie wypowiedzi:))
inteligetny
uczuciowy
zaradny
o dobrym sercu
z pasja
roamantyczny
uczciwy
dobrze wysportowany
dobrze wygladajacy
dobrze pachnacy
umiejacy sluchac
dobrym kochankiem
przyjacielem i zarazem kumplem
jejuuuuuuuuuuu drogie Panie mam problemy z podsumowaniem wszystkich odpowiedzi:)))

Wcale nie musimy byc przystojni wystarczy ze jestesmy tak jak w/w :))Czyli wychodi na to ze kobiety wcale nie sa wzrokowcami :)))Wiec jak to sie mam ze wiekszosc kobiet wybiera pieknych Kenow ????

Pozdrawiam serdecznie wsystkie Panie i zycze milego dzionka:))

Razor
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ