Wasz pogląd drogie Kobiety.

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 19:32 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

oj rozbawilas mnie:))Dziekuje:)))wiesz czemu sie dziwie poruszylem temat uwazam ze bardzo na czasie a tutaj ani nikt sie nie przylacza do konwersacjii ani nikt nie ujada?:))jeju musi byc jakies swieto dzisjaj?:))moze cos pominalem?:))W kazdym badz razie 2 odpowiedzi sa i to sie liczy:)

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 19:42 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Jest swieto....nie wiedziales?
Sroda.....pol tygodnia w du....e:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 19 paź 2011, 19:45 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Facet powinien byc inteligentny to na pewno, oczywiscie nie mowietu o jakims geniuszu, ale nie moze byc jakims bezmozgim dresiarzem czy osilkiem ktory sie najadl koksu, nie urazajac nikogo oczywiscie.
Czy przystojny..hmm.. oczywiscie ze kobiety tez sa wzrokowcami i zarzucaja okiem jak idzie jakis przystojny zadbany facet ulica...
dla mnie facet nie musi byc piekny i wygladac jak model...dla mnie facet musi byc interesujacy, musi miec w sobie cos takiego co przyciaga uwage... intrygujace spojrzenie,i ladny usmiech...to dziala cuda...
Wskazane by bylo zeby facet byl zadbany i dobrze zbudowany, troche sportu nie zaszkodzi...a panowie z piersiami czy wiszacymi miesniami piwnymi nie sa fajni, ani pociagajacy...

Jesli chodzi o charakter to napewno ma byc zaradny, opiekunczy....zebym wiedziala ze moge przyjsc , schowac sie w jego ramionach i czuc sie tam bezpiecznie.
Wrazliwy na cierpienie innych,uczuciowy.
Wyrozumialy i tolerancyjny, ale zarazem stanowczy i twardy bo nie moze zgadzac sie na wszystkie glupoty ktore wymysle ;)
Facet powinien po prostu byc... ze mna.. przy mnie...bym mezem, przyjacielem i kochankiem i powinien mnie kochac tak po prostu..
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 19:52 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

bogini : Wyrozumialy i tolerancyjny, ale zarazem stanowczy i twardy bo nie moze zgadzac sie na wszystkie glupoty ktore wymysle ;)

No brawoooo!

Tez tak uwazam:)
Ale czy to nie oznacza, ze troche zrzucamy odpowiedzialnosc na mezczyne?:)

Bo ja sie przyznaje, ze tak....zebym potem mogla sie bronic stwierdzeniem...: TO TY mi tak zasugerowales:)

Dodano: -- 19 paź 2011, o 19:58 --

PS. Moze dlatego, ze wypilam trzy drinki i jestem odwazniejsza:P ale:
Przypomnialo mi sie , ze lubie jak mezczyzna mnie osmiela do granic ktore przedtem sobie wytyczylam, a potem jeszcze bardziej:)
Chodzi o to, ze lubie jak mezczyna ma pewne sugestie, ktore wzbudzaja we mnie odwage i chec do zrobienia czegos szalowego:)
My kobiety na prawde potrzebujemy czasem od mezczyzny uslyszec, czego on oczekuje i w jakich sytuacjach chcialby nas widziec, bo zeby sie nie zblaźnic miewamy hamulce, ktore czesto bywaja przyczyna nieporozumien albo niezaspokojonych potrzeb:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez veronika » 19 paź 2011, 19:55 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

bogini;
bardzo podoba mi się to co napisałaś.przede wszystkim dwie ostatnie linijki.



Nie znasz ..? nie oceniaj..! Znasz..?-szanuj!.. Mów wprost-nie za plecami!..Lubisz..? OK, ale szczerze!.. Ufasz..? Cieszę się-myślę, że warto! Masz mnie gdzieś..? Nie martw się..ja ciebie też..!".
:grin:

veronika
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 18 paź 2011, 18:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 19 paź 2011, 19:59 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

ja sie zgadzam z tym co napisala agna78 :)
"przystojnosc" to oczywiscie kwestia gustu, bo kazdej z nas podoba sie co innego.
na pewno musi byc zadbany, inteligentny, bystry, wrazliwy, opiekunczy i miec jakas pasje.
aczkolwiek z doswiadczenia wiem, ze czasami sie tak dzieje, ze trafia w nas strzala amora i to wszystko przestaje byc wazne! i wtedy wlasnie dla mnie jest milosc, kiedy to co bylo dla nas kiedys takie wazne, przestaje sie liczyc bo i tak kochamy ta druga osobe, mimo ze nie spelnia ustalonych wczesniej "wymagan"... po prostu nas urzeka, oniesmiela i fascynuje :)
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 20:01 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Witam Bogini 8 :) milo ze przylaczylas sie do konwersacji:))Zdecydowanie stwierdzam ze jestes romantyczka:)))chyba sie nie myle?:)Powiem tak jestes kolejna kobieta tak jak i Agna78 ktora wypowiada sie w podobny sposob - czyli jest wiecej dobrych kobiet .Zgadza sie nie musimy byc mega wysporowani (faceci) wystarczy ze zawsze z Wami bedziemy i bedziemy Was wspierac ,kochac szanowac i pozwalac na wszystko?:)))A co powiecie na to:)) http://www.youtube.com/watch?v=xxtUH_bHBxs :)

Zgadza sie ze facet powinien byc zawsze zadbany ale nie do przesady ( chyba naturalne jest ze facet jest co 2-3 dzien ogolony, dobrze pachnie i wyglada schludnie) nooo oprocz weekendow na imprezce po 2am:))

Razor
 
 

MężczyznaPostNapisane przez veronika » 19 paź 2011, 20:03 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

:grin: Witam ale drogie panie zapominacie dodać to co dla was jest najważniejsze ,ze w większości liczą się pieniądze.Pozdrawiam

veronika
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 18 paź 2011, 18:06
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 20:06 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Razor :) widzialam to juz dawno....
To prawda jak diabli:) cala prawda o basztylach:)

Dodano: -- 19 paź 2011, o 20:07 --

BABSZTYLACH ale jestem usprawiedliwiona dzieki tej cudownej substancji, ktora mam we krwi o nazwie alkohol:P

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 20:09 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Witaj AGG w konwersacji :))) Agna 78 ciesze sie ze jestes po 3 drinkach:))Wkoncu napisalas dosadnie:))))Wkoncu sie ruszylo :)) musze sie zgodzic z Toba ze zrzucacie na nas troszke wiecej odpowiedzialnosci a pozniej slyszymy - To twoja wina albo bo ty mi sugerowales:)))
AGG ty zdecydowanie jestes romantyczna duszyczka:))dobrze wiedziec ze istnieja jeszcze romantyczki.

Wielu z nas facetow poswieca pasje dla Was drogie Panie - nie we wszystkich przypadkach tak jest ale wymagacie czasami zbyt duzo:))

Rasumujac dotychczasowe odpowiedzi:)

facet musi byc zadbany ,wychowany, uczuciowy ,inteligetny i zgadzac sie na wiekszosc zachcianek swojej kobiety?

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 20:15 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

i przede wszystkim madrzejszy od nas:) bo inaczej bedziemy szukaly madrzejszego:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez agg » 19 paź 2011, 20:16 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

agna78, po drinku podobno jestesmy "odwazniejsze" ;)
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 19 paź 2011, 20:16 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Razor napisał(a):i zgadzac sie na wiekszosc zachcianek swojej kobiety?
to zalezy co masz na mysli ?:D
a co do romantyczki..tak jestem romantyczna...czasem az do bolu...niestety tej jednej cechy brakuje mojemu idealowi ;)) wiec ma ze mna przes...e bo chyba czasem wymagam od niego niemozliwego... ;)

Dodano: -- 19 paź 2011, o 20:17 --

Razor napisał(a):Zgadza sie ze facet powinien byc zawsze zadbany ale nie do przesady ( chyba naturalne jest ze facet jest co 2-3 dzien ogolony, dobrze pachnie i wyglada schludnie) nooo oprocz weekendow na imprezce po 2am:))
dla mnie zadbany facet to czyste ubranie, czyste wlosy, facet ma byc pachnacy i ogolony tu i uwdzie ;) na twarzy niekoniecznie..lubie parodniowy zarost ,, jest sexy :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 20:18 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

agg moze ja juz przestane pic:P bo sie z tego tematu zrobi xxx show:)

Dodano: -- 19 paź 2011, o 20:19 --

bogini j jakby moj facet sie " za bardzo ogolil" to balabym sie ze mnie o pedofilie oskarza:P:P

i dowcip:)

na szczescie w PL mozna jeszcze spokojnie chodzic na pogrzeby i nie byc posadzonym o nekrofilie:):P

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 20:36 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Wiec tak moje Panie Agna 78 / Bogini 8 / AGG ponowne reasumacja:)))Czysteubrania to standard,zabojczo pachnacy - 98%facetow lubi dobrze pachniec,zawsze umyty to napewno standard, Depilacja czesci intymne oraz pozostale standard:)Romantyk ?hmm dochodzimy do sedna bo nas romantykow zostalo nie wiele czyli jak mam sie nazwac unikat?czy dinozaur:))))Spelniac zachcianki kobiety - jejuuuuu nie starczylo by mi zycia by tutaj wszystko wymieniac:))Prawda??:)))

Romantyczki po drinkach:)))hmmmmmm na zywo prowadzilem kiedys bardzo dluga rozmowe z romantyczka pijana:)) szkodaze na trzezwo tego nie potrafila powtorzyc:( ;srece:

Dodano: -- 19 paź 2011, o 20:39 --

Wlasnie dostalem pw od kogos tajemiczego:))dostalem materialy z ktorymi musze sie zapoznac:)kurcze nie sadzilem ze znalazl sie taki kozak co opisal wasze (kobiet) zachowanie pod wzgledem wartosci spolecznych,statusu spolecznego, itd itp woooow szykuje sie wieczorna lektura:)

Razor
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ