Wasz pogląd drogie Kobiety.

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 16:05 Wasz pogląd drogie Kobiety.

Witam serdecznie pora rozpoczac dyskusje:) Pytanie do naszych Pan - Drogie szanowne Panie w waszych opiniach , odczuciach ,obserwacjach ,marzeniach kogo wy tak naprawde szukacie?czym musi sie cechowac facet , jakie cechy oraz wszystko co myslicie na temat nas facetow?:)Poprosze o szczere opinie lacznie z krytyka:))Jesli mozna prosic bez jadu i dogryzania chodzi tutaj o to by poznac Wasz swiatopoglad.Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do rozmowy. :grin:

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 17:40 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

No to chyba bede pierwsza;)

Na poczatku zwróce uwage na to, ze odpowiedzi na pytanie bedą uzaleznione od grupy wiekowej odpowiadajacych, poniewaz inaczej odpowie 18-latka, inaczej 25-latka i inaczej odpowie 30-latka, nie mowiac juz o tym, ze 40-latka tez sie moze tutaj wypowiedziec:) a i nawet 50, czy 60:))

Ale przechodząc do meritum, odniose sie do pytania w ten sposób: Uwielbiam przystojnych męzczyzn, ale zakochac moglabym sie tylko w mądrym. Co nie oznacza ze on nie moze byc jednoczesnie przystojny.

Czytalam kiedys ciekawa ksiazke socjologiczna, nie pamietam juz dzis tytulu, ale pamietam, ze autor szeroko opisywal czynniki wplywajace na upodobania kobiet ambitnych.
Szczegolna uwage zwrocilam na to, ze staral sie udowodnic, iz kobieta jesli jest madrzejsza od mezczyzny bedzie miala po jakims czasie problem z tym, ze przewyzsza intelektualnie i madroscia mezczyzne i jej ego nie pozwoli na znizenie sie do jego poziomu. Mezczyzna z kolei odwrotnie, jesli jest madrzejszy od kobiety nie bedzie mial z tym problemu, ze ona intelektualnie nie jest na takim samym poziomie jak on.

Tak wiec by potwierdzic te teze- jestem z grona tych, co nie potrafia sie znizac:) i wychodzi na to ze w zwiazku jestem ta głupszą:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 17:48 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Witam pierwsza odpowiedz:)zgadza sie ze pkazdy przedzial wiekowy wypowie sie inaczej zaczynajac od 17 konczac na 60latkach:) Interesuje mnie kazda opinia :)hmmm ciekawa teza my faceci nie mamy problemu z tym ze np nasza partnerka ma mniejszy rozumek:))natomiast kobiety tak - tutaj by przydalo sie dluzsze wyjasnienie:))pozdrawiam serdecznie
P.S czyli potwierdza sie czesciowo ze kobiety sa takze wzrokowcami:))))

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 17:49 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

PS. Tak wiec uwazam, ze madrosc i inteligencja sa bardziej podniecajace niz umiesnione cialo, ulozone misternie wlosy czy powierzchnia grubego portfela.
Ponadto chcialbym dodac, ze mowiac o madrosci, chodzi mi o madrosc wrodzona czy tez zyciową- rozsadek w podejmowaniu decyzji, umiejetnosc zachowania sie stosownie do sytuacji jaka by ona nie byla, a nie kogoś kto" wyciska rozumki" i uwaza sie za madrego inteligenta.

Pozdrawiam serdecznie

Dodano: -- 19 paź 2011, o 17:53 --

Oczywiscie, ze ja jestem wzrokowcem. Sklamalabym, gdybym powiedziala, ze tak nie jest, bo jesli nawet kogos slyszymy, to od razu budzi sie chec zobaczenia tego kogos:)

No i glos....:) Ton wypowiedzi, intonacja...to tez ma znaczenie...Poniewaz nie wyobrazam sobie tego, ze moglabym sie zainteresowac osoba, ktora sposobem wypowiedzi wzbudza we mnie mys: " oszolom"

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 18:11 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

:arrow: Brawo dla tej Pani :))))Ciekaw jestem czy jeszcze ktoras z Pani szczerze powie co mysli?:)Milo jest slyszec(czytac )ze sa na swiecie kobiety ktore cenia bardziej inteligencje,obycie madrosc zyciowa oraz to kim sie jest niz pieknych kenow:))) Pozdrawiam serdecznie

P.s My faceci jestesmy wzrokowcami ale przechodzi nam zaraz po tym jak barbi za przeproszeniem i nie urazajac nikogo - otworzy swoje usta:)) ( zacznie mowic bez zadnych skojarzen )

Kobiety czy dla was liczy sie jeszcze wiernosc, milosc, szacunek i oddanie?:)
I zgadza sie tonacia glosu oraz sposob wyrazania - ale sa odstepstwa od wariatow:)czasami warjat wcale nie okazuje sie warjatem:)

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 18:25 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Razor

Pewnie będziesz poddany krytyce:) Jak i ja....ale jestem swiecie przekonana, ze istnieja na tym swiecie mezczyźni, ktorzy potrafią powiedziec " jesteś ładniejsza niż mądrzejsza":) wiec nie dla mnie- takiej wlasnie barbie:)

Co nie oznacza, ze wszystkie ładne ladne kobiety musza byc glupie:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

PostNapisane przez EWELINASTG2 » 19 paź 2011, 18:26 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

a ja powiem tak ''Ladna miska jesc nie daje '' A kto ma w miesniach nie ma w glowie'' :D

EWELINASTG2
 
 

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 18:35 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Agna 78 krytiki sie nie boje :)jestem otwarty na krytyke tak samo jak na pochwale:))Przepraszam jesli urazilem nie wszystkie ladne kobiety sa glupie - to nie jest regula. Ale uwierz ze wiekszosc ladnych kobiet nie ma nic do zaoferowania poza wygladem .

EwelinaSTG2 - zgadza sie :)choc to znowu nie jest regula:))

Pozdrawiam serdecznie
Ostatnio edytowano 19 paź 2011, 18:56 przez Razor, łącznie edytowano 1 raz

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 18:37 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Razor, alez skad...mnie nie uraziles:) Fajni ludzie sie nie obrazaja:)

Ale sobie poslodzilam:)

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 18:50 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

hehehe grunt to skromnosc:))zgadza sie fajni ludzie sie nie obrazaja:)Widze ze tylko 3 osoby biora udzial w dyskusji:)co z reszta Pan? Boja sie?pochowaly sie?:))

Agna 78 - trzeba sobie czasem poslodzic.Pozdrawiam :gitara:

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 18:55 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

No ja sama jestem ciekawa kolejnych wypowiedzi:)
A jesli chodzi o cukier to....kurcze....musze diete trzymac, zeby czasem nie doszlo do takiej sytuacji ze w tloku łatwiej mnie bedzie przeskoczyc niz obejść :D

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 19:02 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Cos cienko dzisjaj z odpowiedziami:( myslalem ze temat poruszy wiele kobiet do podzielenia sie tym co mysla i czuja a tu dupa ......... :583: :)))moze jeszcze sie ruszy:)
Kobieto po co Ci dieta? :)wrrrrr ::stop:: Kobieta ma wygladac jak kobieta a nie jak wysuszony makaron hahahah:)bez obrazy:)

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 19:06 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Razor...bo jak kupuje z wysylkowej to mniejsze rozmiary sa tansze od wiekszych:)
:P

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

PostNapisane przez Razor » 19 paź 2011, 19:11 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

hahahahahahahaha dobre:)))

Razor
 
 

KobietaPostNapisane przez agna78 » 19 paź 2011, 19:18 Re: Wasz pogląd drogie Kobiety.

Razor nawet nie masz pojecia jak to milo jest kogos rozbawic:P

agna78
Rozeznany
 
 
Posty: 222
Dołączyła: 4 lut 2010, 23:33
Reputacja: 52
Poczciwy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ