chyba to zart, bo niemozliwym jest aby dzialo sie to naprawd

Kawały, śmieszne animacje i wszystko co może wywołać na naszej twarzy uśmiech.
Niezle historia PE, ja bym chyba nie wytrzymal nerwowo tyle czasu :)
a tak dla przypomnienia twoja wypowiedz w innym watku z 2 wrzesnia.

pe napisał:
w przypadku laptopow polecam ubezpieczenie PCperformance z pc world. kosztuje 8f miesiecznie, co jest kwota nieodczuwalna, a daje spokojny sen. w ramach tej kasy jest 24/7 phone support (uzywam i bywa przydatny), naprawa lub wymiana w razie awarii lub popsucia. w starszym laptopie wymienili nam wyswietlacz, bez gadania czy marudzenia.

pozdr

Wychodzi na to, ze az tak bardzo nie zrazili Cie do siebie ;)

lomax20
Raczkujący
 
 
Posty: 51
Wiek: 111
Dołączył: 1 cze 2008, 17:40
Reputacja: 0
Neutralny

Mialam kontrakt na 18 m-cy, przegapilam kiedy sie skonczyl a oni jakby nigdy nic nadal swiadzcza mi uslugi. Mam niekonczacy sie kontrakt :mrgreen: Nie zmienalam operatora troche z lenistwa a troche dlatego ze najbardziej mi odpowiada ich taryfa.
Teraz juz sie nie denerwuje. Co miesiac telefon na infolinie, pare mocniejszych slow i wszystko dziala. Mozna sie przyzwyczaic :577:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

lomax20 napisał(a):a tak dla przypomnienia twoja wypowiedz w innym watku z 2 wrzesnia


no wiec oni chcieli to naprawiac, a mnie chodzilo o to zeby jednak wymienili. troche sie to rozwinelo bardziej niz sie spodziewalem, ale w koncu mamy nowego laptopa (znaczy sie ka ma, bo ja pozyczylem jej kiedy ten byl w naprawie i teraz powiedziala ze go porysowalem i wziela sobie nowego :-) ). czekam na ich odpowiedz na moj list. zobaczymy. w kazdym badz razie dalej mamy pc performance i ogolnie rzecz biorac to dziala, tyle ze czasami dziala 'po angielsku'

pozdr

pe

KA i PE
 
 

Coz, ja dorzuce cos moze nieistotnego na temat Imry. Wpadl tam kiedys koles do ktorego przyszedl jakis papierek z Revenue. Wydal mu sie jakos inny, ale jego angielski, jako osoby juz majacej swoje lata nie jest najlepszy. Co zabawne, dogadac sie potrafi, ale przeczytac nie da rady. Okazalo sie, ze mial nadplate Working Tax'u, i wzywaja go pilnie do zwrotu. Pani powiedziala, ze to zwykle rozliczenie, i ze nie trzeba sie tym przejmowac... Na jego szczescie jej nie uwierzyl, bo tylko ot tak sobie rzucila okiem, potem ja mu powiedzialem co to tak naprawde jest...

DjXeed
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Wiek: 39
Dołączył: 11 sty 2008, 15:56
Lokalizacja: Londyn
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HUMOR