Lumpeksy:)

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 5 gru 2010, 21:07 Re: Lumpeksy:)

mowia, ze co nas nie zabije to nas wzmocni...
nigdy o tym nie myslalam wczesniej, calym tym brudzie, teraz bede miala takie same obiekcje przed zalozeniem czegokolwiek bez wyprania jak czasem przed jedzeniem czegos na miescie - ze ktos mi kichnie w salatke, albo wymiesza cos reka, ktora wlasnie sie gdzies podrapal... :) wybaczcie, mam nadzieje, ze zadna teraz nie je jak to czyta ;)
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 5 gru 2010, 21:17 Re: Lumpeksy:)

xvioletx napisał(a):wybaczcie, mam nadzieje, ze zadna teraz nie je jak to czyta ;)

ja wlasnie jem jogurt :mrgreen: i mam nadzieje, ze nikt do niego nie kichnal haha (oby te kawalki to byly owoce a nie smarki :-P :mrgreen:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 5 gru 2010, 21:21 Re: Lumpeksy:)

ja wlasnie jem jogurt i mam nadzieje, ze nikt do niego nie kichnal haha (oby te kawalki to byly owoce a nie smarki
Ha ha ha albo gorzej :) Jak to było w "Chłopaki nie płaczą" Waliłem z kumplem gruchę do głównego zbiornika fuuuuj...... ;)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 5 gru 2010, 21:48 Re: Lumpeksy:)

malaroksi napisał(a):Ha ha ha albo gorzej :) Jak to było w "Chłopaki nie płaczą" Waliłem z kumplem gruchę do głównego zbiornika fuuuuj...... ;)

o tym samym pomyslalam, wybacz agg ;)

czasem dobrze miec do wszystkiego odrobine dystansu :D
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agadz27 » 17 gru 2010, 11:43 Re: Lumpeksy:)

Luiza napisał(a):Tu w charity shopach ciuchów bym nie kupiła bo są zdecydowanie za drogie jak na używane łachy.


ja kupuje firmowe ciuchy dla dzieci po funcie, a nawet w Mind sa trzy rzeczy za funta i to naprawde dobre nie zniszczone.
Dla siebie rowniez znajduje duzo okazji, uwielbiam te sklepy. Mozna tam kupi wszstko. Najbardziej lubie Mind , Acorns i Barnardos. A nasze polskie lumpeksy to masakrycznie dorogie sa no i jakosc towaru tez zostawia wiele do zyczenia

[ Dodano: |17 Gru 2010|, o 11:49 ]
xvioletx napisał(a):mowia, ze co nas nie zabije to nas wzmocni...

Dokladnie...nie popadajmy w przesade
Avatar użytkownika
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 46
Dołączyła: 27 cze 2007, 14:29
Lokalizacja: Ustroń/Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 17 gru 2010, 20:00 Re: Lumpeksy:)

malaroksi napisał(a):Jak to było w "Chłopaki nie płaczą" Waliłem z kumplem gruchę do głównego zbiornika fuuuuj


mialam obrzydzenie do jogurtow po tym filmie :mrgreen:
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 47
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Luiza » 18 gru 2010, 23:15 Re: Lumpeksy:)

Agadz27,
Musialam do tej pory trafiac na strasznych zdziercow :neutral:
Ksiazki, mebelki i inne rzeczy kupowalam w Charity shopach w bardzo przyjemnych cenach, ale jak widzialam stare znoszone szmaty z H&M czy Nexta, za 30 GBP to sie skutecznie zniechecilam i przestalam nawet ogladac ubraniaw tychze sklepach.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Kitty » 18 gru 2010, 23:22 Re: Lumpeksy:)

Luiza napisał(a):Ksiazki, mebelki i inne rzeczy kupowalam w Charity shopach w bardzo przyjemnych cenach


ksiazek w charity shopach nakupilam na zapas ;) takze chocby nie wiem co nudzic mi sie nie bedzie ;) Do tego nadal jak zagladam do tych sklepow prawie zawsze wracam z nowym egzemplarzem, bo w koncu jak sie widzi, ze tylko 50 pensow kosztuje to az zal nie kupic ;) Mebli jeszcze mi sie nie udalo wypatrzyc, ale za to cudne wazy do kwiatow, swieczniki i inne rzeczy zlowilam ;)
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anetta11 » 7 mar 2011, 16:16 Re: Lumpeksy:)

a na West Bromie mozecie polecic jakis dobry lumpeks?;-)

Anetta11
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 3 lis 2010, 13:58
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 7 mar 2011, 21:29 Re: Lumpeksy:)

w kazdej dzielnicy bham sa takie sklepy. na west brom nie ma dobrych. czasem maja tam o wilel lepsze rzeczy niz wprimark itp. w niekorych maja nowe. tu np gdy likwiduja sklep i cos im nei zejdzie, londuje w wlasnie tych tzw lumkexach. wiec nei ma co sie nabijac z ludzi tam kupujacych.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alicja1351 » 7 kwi 2011, 20:22 Re: Lumpeksy:)

jak byłam w polsce to czesto odwiedzałam lumpeksy ;-)
jak miałam w planie przyjazd tu to juz planowałam w myslach jakie tu lumpeksy skoro w polsce w kazdym lumpeksie odzież z angli...
Jakiez było moje zdziwienie jak zobaczyłam lumpeksy na shoppingu Chelmsley Wood.
No ale cóz primark, a i w innych sklepach next, gap itp itd nie sa az tak drogie ciuszki, a jak wypzedaż to juz wogle ;-)

alicja1351
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Wiek: 44
Dołączyła: 7 kwi 2011, 19:43
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez littleflower » 14 kwi 2011, 06:35 Re: Lumpeksy:)

Moze troszke nie na temat- ale czeka mnie redokoracja domku i moze znacie jakies dobre Carboot-y tutaj w Birmingham
Trafilam na ten w Centrum miasta otwarty
Avatar użytkownika
littleflower
Początkujący
 
 
Posty: 27
Wiek: 48
Dołączyła: 21 wrz 2008, 14:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez zuozanna » 17 lip 2012, 15:02 Re: Lumpeksy:)

Cześć cześć, odświeżam temat ;)
Ponoć jest lumpeks na West Bromwich, gdzie wszystko jest za funta lub mniej. Czy ktoś dokładnie wie, gdzie to jest? Mieszkam na Handsworth i najbliżej mi tam 11tką dojechać. A o tym lumpie mi powiedziała.. koleżanka koleżanki koleżanki, więc nawet ulicy nie znam ;)
(Mieszkam od miesiąca w Birmingham i nie wszystko jeszcze kumam, nie wszędzie umiem dojechać ;))
Avatar użytkownika
zuozanna
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 33
Dołączyła: 10 lip 2012, 18:03
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do ŚWIAT KOBIET