LADIES NIGHT

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez asia77 » 4 maja 2008, 14:16 LADIES NIGHT

W tym roku postanowilam obchodzic swoje imieniny w wyjatkowy sposob. Wybieram sie ze znajoma (lista osob rosnie) na LADIES NIGHT 24TEGO MAJA - OCEANA. :mrgreen: Jesli ktos nie wie co sie w tym klubie dzieje w tym dniu niech zajrzy na stronke. Mam dobre przeczucie i nie moge sie doczekac. Zyje sie tylko raz, a zabawa zapowiada sie dobrze. Na pewno sa w Birmingham jakies kobietki, ktore zawsze chcialy pojsc, ale nigdy nie mialy odwagi. Prosze bardzo, macie okazje sie dolaczyc. Mysle o kobietach, bo watpie by facetom meski striptiz sie by spodobal, a jesli tak ... nieee. Bilety chce zamowic jakis tydzien 2 wczesniej. $10 normalny, £12 przy drzwiach, ale ja mysle £15 vip -miejsca sa ograniczone na to, postaram sie w nastepnym tygodniu dowiedziec wiecej. Zastanowcie sie.pa :mrgreen:
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 5 maja 2008, 18:00 Re: LADIES NIGHT

O ty asia77 nie wiedzialem, ze to cie interesuje, no no, ladne rzeczy tu slysze. A wygladalas na taka fajna kobitke :-D .
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 5 maja 2008, 19:04 Re: LADIES NIGHT

K.J. napisał(a):O ty asia77 nie wiedzialem, ze to cie interesuje, no no, ladne rzeczy tu slysze. A wygladalas na taka fajna kobitke :-D .

Co w tym takiego nie normalnego??? :-| Jak wy mozecie to my tym bardziej :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 5 maja 2008, 19:20 Re: LADIES NIGHT

Wiem wiem Anek, zartuje przeciez. Szkoda ,ze tam ne bedzie tez kobiet na rurce. bo i ja moze bym sie wybral ale trudno. faceci mnie nie interesuja.
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asia77 » 10 maja 2008, 19:59 Re: LADIES NIGHT

czesc. impreze zostala przeniesiona na czerwiec (chyba) bo nagle pojawila sie inna impreza dzien wczesniej, a na kacu nie chce sie isc, wiec nadal aktualne, tylko przeniesione
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez patryk20088 » 11 maja 2008, 00:33 Re: LADIES NIGHT

Hmm ...
K.J. a może My zrobimy dla naszych dziewczyn na forum jakiś LADIES NIGHT,bo do czerwca ,to się zatęsknia za bardzo za nami.::))) :evil: :evil:
Pozdrawiam sympatyczne osoby::))

patryk20088
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 45
Dołączył: 10 maja 2008, 00:43
Lokalizacja: Coventry, Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET